PILNE

Jechał za szybko i wjechał do rowu

Wypadki drogowe, Jechał szybko wjechał - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 28/03/2018 10:21

21-latek nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze wpadł w poślizg, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. 

27 marca po godzinie 21:20 na drodze z Oławy w kierunku Siedlec 21-letni mężczyzna mieszkaniec Gminy Oława kierujący samochodem marki Peugeot jechał z Oławy w kierunku Siedlec, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał do rowu.  Razem z nim podróżowały jeszcze dwie dziewczyny (15 i 19 lat). Wszyscy zostali przewiezieni do oławskiego szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia.

reklama
 

Reklama

Jechał za szybko i wjechał do rowu komentarze opinie

  • Obsetwator - niezalogowany 2018-03-28 19:40:41

    Panie przeciw mafi bo takie są procedury w straży jak wypadek był obok Siedlec to dyżurny dysponuje najbliższą jednostkę OSP z krajowego systemu ratowniczego gaśniczego..... wystarczające argumenty....

  • Pl - niezalogowany 2018-03-28 19:23:19

    Do Świadek jak to widziałeś to dlaczego nie udzieliłeś pomocy tylko pojechałeś ?

  • świadek. - niezalogowany 2018-03-28 17:04:10

    Młoda gowniara prawie ich zabiła a ten debil jeszcze dał jej prowadzić bez uprawnień.

  • PrzeciwMafii - niezalogowany 2018-03-28 16:05:17

    dwa zastępy z Oławy straży to po co jeszcze Siedlce????

  • kat - niezalogowany 2018-03-28 15:19:23

    ....2 laski w furze to trzeba się pokazać....młodość musi się wyszaleć...było blisko drzewa i by były 3trupy.....

  • ADI - niezalogowany 2018-03-28 14:29:20

    oo "Patologia" się uruchomiła... oczywiście kierowca jechał 50km/h, miał zapięte pasy i 30 letnie doświadczenie za kółkiem, auto samo wpadło do rowu bo po prostu droga się skończyła...

  • Ola - niezalogowany 2018-03-28 13:46:58

    A ktoa wiedzieć lepiej od najbliższych?

  • cześ - niezalogowany 2018-03-28 13:40:17

    Brat - a ty oczywiście byłeś wtedy na miejscu i wszystko widziałeś?

  • Jasiu - niezalogowany 2018-03-28 13:35:05

    Pan o pseudonimie Brat ma rację w 100%. To na pewno nie samochód wpadł do rowu, a odwrotnie - rów wpadł pod samochód. Odrobina rzetelności i uczciwości Panie Redaktorze!

  • Brat - niezalogowany 2018-03-28 13:12:06

    Co wy pierdolicie debile jebani !!!! Robicie z chłopaka jakiegoś debila czy co ???? Gowno wiecie jak to się stało!!!! W dupie byliście gowno widzieliście!!!! Chłopak siedział jako pasażer!!!! A nie jako kierowca żal to czytać pierdolicie jakieś schizy i robicie ludziom z mózgu wodę!!!!! Nie wiesz jak to się stało to się nie wypowiadaj na taki temat a jak chcesz się wypowiedzieć to dowiedz się najpierw jak to się stało zjebie genetyczny !!!!

  • cześ - niezalogowany 2018-03-28 12:25:24

    ale pojechał

Dodajesz jako: |