Już jest cennik otwartego basenu w Oławie

Mieszkańcy, cennik otwartego basenu Oławie - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 11/06/2019 08:13

Odkryty basen w Oławie zostanie otwarty już za kilka dni! Zobacz jak wyglądają ceny za wejście na odkrytą pływalnię oraz wyjątkowa promocja.

Bilet będzie całodniowy. Od poniedziałku do piątku bilet ulgowy kosztować będzie 10 zł natomiast normalny 15 zł. W weekendy i święta koszt biletu ulgowego to 11 zł a normalny 16 zł.

Dzieci do lat trzech wejście będą miały za darmo, za udokumentowaniem wieku i wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Bilety ulgowe przysługują po okazaniu dokumentów uprawniających do zniżki: uczniom/studentom do 26 roku życia, osobom powyżej 60 roku życia oraz osobom niepełnosprawnym.

To nie wszystko! Do 30 czerwca obowiązywać będzie specjalna promocja BILET ZA 1 ZŁ!

 

Zakup biletu jest równoważny z akceptacją regulaminu obiektu.

Bilet całodniowy w ramach programu „Oławskiej Karty Dużej Rodziny” i „Oławskiej Karty Seniora” przysługuje po okazaniu w kasach dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz karty uprawniającej do zniżek.

Cena całodniowego biletu w ramach programu OKDR i OKS wynosi 50% ceny biletu normalnego

Dzieci do dnia ukończenia przez nie 12 roku życia mogą przebywać na terenie obiektu tylko pod opieką osoby dorosłej, która również musi zakupić bilet wstępu. Opiekuj ponosi pełną odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez podopiecznych.

Karnet na okaziciela umożliwia regulowanie płatności za korzystanie z basenu.

Zakup biletu upoważnia do jednorazowego wejścia na basen

Szafka depozytowa – 5 zł


 

Reklama

Już jest cennik otwartego basenu w Oławie komentarze opinie

  • Gość Natalia - niezalogowany 2019-06-07 14:40:59

    Czy będzie możliwość wykupienia karnetu ?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 14:53:04

    Strasznie drogo . Dla porównania bilet na basen w Nysie jest o połowę tańszy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 14:57:28

    Drogo strasznie , jak dla 2 z dzieckiem 41zl za wejście na tak mały basen bo ktoś poskąpił wody a narobił trawy . Czemu to nie basen z prawdziwego zdarzenia , duży jak na tyle ludzi a do tego jeszcze pozjeżdżali sporo z okolic .Mniejszy pd starego

  • gość 2019-06-07 15:20:24

    to wypierdalaj do nysy frajerze

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 15:34:03

    Wiedziałem że będzie drogo.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 16:00:55

    Za mało zarabiacie. Jak dla mnie bardzo niska cena jak na tak nowoczesny basen. Tyle pieniędzy kosztował ten basen a bilety takie tanie. Będę przyjeżdżał z Wrocławia z rodziną.

    Oława to świetne miasto. Infrastruktura na wysokim poziomie. Gratuluję włodarzom.

  • Paź kniazia - niezalogowany 2019-06-07 16:05:58

    Hahaha, biedna hołota myślała, że będzie wjazd po 5zł

  • Paź kniazia - niezalogowany 2019-06-07 16:07:45

    Hahaha, biedna hołota myślała, że będzie wjazd po 5zł

  • Paxtonn - niezalogowany 2019-06-07 16:12:40

    To wypieprzać nad oławkę, biedaki!!!

  • gość 2019-06-07 16:14:29

    cena do przyjęcia, boję się tylko czy nie pęknie w szwach

  • gość 2019-06-07 17:06:31

    Jednorazowy. Czyli jak bedzie potrzeba wyjscia np. Do sklepu to trzeba bedzie kupic nastepny bilet?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 17:16:14

    Ten kolo "Paź Kniazia" to dopiero burak. Ale pajaceria, ksywka godna zazdrości... Zacznij przyjmować leki. Ty sam chyba myślałeś że za 5zł wejdziesz na basen a na wejściu pelne rozczarowanie. Mama dała na loda a Paź chciał wejść na basen. Żenada bracie...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 17:27:26

    jak dzieci Haha

  • Wladek - niezalogowany 2019-06-07 17:34:20

    Normalne że drogo,trzeba się szybko dorobić,dobra zmiana

  • Stary z mikrofalówki - niezalogowany 2019-06-07 17:59:11

    Z przykrością do naszego chujowego burmistrza oznajmniam iż kurwa że! Basen jest bardzo mały! Ja się kurwa zastanawiam jak ma się tam zmieścić tyle osób. Będzie otwarcie to będzie całe miasto a do tego upały że japieeerdole i nie będzie gdzie chuja zamoczyć! Pozdro 600 dla friszmana który dużo mówi mało robi a skatepark który miałbyc kilka lat temu to do tej pory go nie ma i jebać! Jak ma tam się zmieścić tyle osób? Przecież to jest chore! Kurwa ludzie! Pieniądze robią wodę z mózgu! Za dużo w dupach i zero komunikacji z ludzi którzy mieszkają w tym mieście!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 17:59:33

    Wszystkich oburzonych zapraszam do Brzegu Na basen

  • Paź kniazia - niezalogowany 2019-06-07 18:03:11

    Srał cię pies, nie-bracie... biedna małomiejska hołota... 15 zeta to spoko cena, a jak nie, to tak jak było napisane, wypieprzać z recznikami nad oławkę!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 18:28:01

    Paxtoon, tylko pozazdroscić tak żenujące wypowiedzi, że na Twoim miejscu wogule bym się nie wypowiadała. ŻENADA POZIOM FATALNY

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 18:28:23

    Paxtoon, tylko pozazdroscić tak żenujące wypowiedzi, że na Twoim miejscu wogule bym się nie wypowiadała. ŻENADA POZIOM FATALNY

  • gość 2019-06-07 18:46:41

    Myslałem, że będzie drożej... W wekendy może być tłoczno.

  • gość 2019-06-07 19:43:54

    Basen nie jest Oławie potrzebny Oławie potrzebna jest obwodnica Stanowice-Gaj-Gać! Smog z korków nas wyniszcza a zimna woda na basenie nie pomoże!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 20:52:57

    A czy multisport będzie akceptowany???

  • Vendetta - niezalogowany 2019-06-07 21:24:36

    pojeba...o ich, 50zł za 4 osobową rodzinę za 1 dzień. coś czuję że szału na tym basenie nie bedzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 21:25:06

    Dlaczego akceptuje się tylko Oławską Kartę Dużej Rodziny? Dlaczego mieszkańcy Gminy Oława muszą płacić całość mimo posiadania Ogólnokrajowej Karty Dużej Rodziny?

  • Jakub - niezalogowany 2019-06-07 21:55:51

    Dostępny będzie nowy obiekt na który tak długo czekaliśmy ...
    Wiadomo przecież że bilet nie będzie kosztował 2 zł :)
    Zamiast się cieszyć że będzie możliwość w naszym mieście skorzystać z nowoczesnego obiektu,oczywiście najlepiej narzekać i marudzić.
    Ceny uważam za przystępne,myślałem że będzie drożej.
    Mdli człowieka na widok tych wszystkich negatywnych komentarzy- nie pasuje mi cennik to nie idę- proste.
    Albo zasuwam na Kacze Doły czy na Piachy :)

  • Oławianka - niezalogowany 2019-06-07 23:14:57

    Uważam że cena jest ok. Jak komuś jest za drogo to niech szuka innego miejsca aby spędzić czas. Wiadomo że basen jest z myślą o dzieciach i młodzieży, a jak ktoś chce popływać to może iść do Term Jakuba. Ja osobiście się cieszę, że w końcu mamy basen w Oławie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 23:43:24

    Git

  • AsusROG - niezalogowany 2019-06-08 01:37:07

    Na moje wyszło a każdy wieszał psy haha.

  • gość 2019-06-08 01:38:58

    Oławianka brawo ty :V sama sieć w upalne dni w termach gdzie po 30 minutach łeb napierd.... od chloru.

  • gość 2019-06-08 01:39:27

    siedź*

  • 50 zł - drogo - niezalogowany 2019-06-08 06:39:55

    Pozdrawiam osobę, która napisała, że 50zł do drogo dla 4-osobowej rodziny /dzień

  • Agnieszka P - niezalogowany 2019-06-08 07:09:57

    Witam mam Pytanie czy Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny bedzie akceptowana czy jak na Termach tylko Oławska

  • 007 JB - niezalogowany 2019-06-08 07:18:00

    Jak wam drogo to nie idzie się tam, będzie więcej wolnego miejsca dla mnie, co za durne komentarze

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 08:24:57

    Zapraszam do aqa parku we Wrocławiu ceny z kosmosu ludzi full i basen metr na metr i jedyna atrakcją to stanie w wodzie i obserwacja kto wchodzi kto wychodzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 08:26:16

    Zapraszam do aqa parku we Wrocławiu ceny z kosmosu ludzi full i basen metr na metr i jedyna atrakcją to stanie w wodzie i obserwacja kto wchodzi kto wychodzi.

  • Gierrro - niezalogowany 2019-06-08 09:39:21

    A co może byście chcieli za darmo wejście? Pewnie tak Nasz cudowny rząd nauczył dawać kasę za free jak 500+, idźcie może jeszcze do mopsu albo PCK tam może dadzą wam kasę haha. Ruszyć dupy z fotela i wziąść się do roboty to będzie Was stać. Polaczka nigdy nikt nie zadowoli. Nie ogarniam

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 14:31:44

    Fajnie by było gdyby pomyśleli o hdk.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 17:56:39

    Myślę że trochę drogo ..koszt dla całej rodziny to 60 złotych. Spoko ktoś powie ale to cały dzień... jestem posiadaczem karty multit sport żona też ...więc cena za wejście do wrocka to 52...zł plus koszty benzyny...wybieram wrocek...pozdro



  • Jesteście w większości chamami - niezalogowany 2019-06-08 18:38:35

    Śmieszne te komentarze dobrze, że na wsi mieszkam. Mogę odciąć się od takiego bydla miejskiego. Resztę milych i merytorycznych mieszkańców Olawy pozdrawiam i życzę ochlody w basenie.

  • gość 2019-06-08 19:20:54

    Dobra zmiana

  • gość 2019-06-09 11:02:12

    Patola dostała 500+ i rządzi ale inflacja szybuje i niedługo za 500+ loda nie kupicie!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 18:25:24

    Spokojnie. Przy ekspresowkach jeszcze długo za 500 będzie można loda kupić

  • gość 2019-06-11 10:03:13

    Dla maruderów i biednych:
    Kupcie w marketach plastikowy basen, nalejcie wody i macie kąpanie za darmo.
    Jeśli korzystacie z usług miasta to musi to kosztować, bo inaczej to lumpy za darmo będą się kąpać.

  • gość 2019-06-11 11:35:57

    Za 1 zł wszystkie Lumpy będą się myły do końca czerwca. A potem Pan Gronkowiec powie dziendobry :))

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 12:18:05

    Proponuję do Wrocławia jeździć tam taniej.

  • Albert - niezalogowany 2019-06-11 17:37:27

    Ceny moglbyby być wyższe żeby mniej Januszy tam chodziło

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 18:13:42

    Zaraz pewnie zalaje mnie fala hejtow ale jakbym mógł to bym wam pokazał ze takie a nawet większe baseny to Niemcą na wioskach budują

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 18:16:03

    ..Gdzie tu logika może jak będzie ciasno to więcej osób pójdzie na kryty?? Hahaha

  • Lolek - niezalogowany 2019-06-11 22:51:39

    Sprawdzcie temat "Basen Moczydło" w Warszawie, własnie go wyremontowali za 26 milionow jak basen w Oławie. Tyle ze za te pieniadze wybudowali pełnowymiarowy basen z 7 torami i basen rekreacyjny plus wszystkie pierdoły dla dziecki. link http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24870374,baseny-na-moczydle-jak-nowe-remont-skonczyl-sie-takze-na-basenach.html

  • gość 2019-06-12 11:41:04

    Tylko, że Warszawa basen ma 7,5ha powierzchni a w Oławie, jakieś 2ha.

  • gość 2019-06-12 18:28:49

    super, każda nowa inwestycja dla mieszkańców to sukces

  • Prośba - niezalogowany 2019-06-14 11:50:35

    Proszę adminów o usunięcie wulgarnych komentarzy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 08:31:28

    Jak dla mnie drogi ( choć zarabiam około 10tys ) to zdecydowanie za taki badziew drogo

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 20:42:20

    Dzisiaj w Warszawie otworzono park wodny Moczydło. Jak oficjalnie podają kosztował 26 milionów,czyli tyle co nasz. Zobaczcie sobie jaki jest duży!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 23:03:00

    A mi jedynie przeszkadza to ze nie można wejść ponownie z tym samym biletem jak się wyjdzie chodzę z dzieckiem rano na basen później muszę wracać na 2-3 godz do domu na drzemkę bo na basenie nie ma mowy o spaniu i chętnie chce jeszcze skorzystać z basenu po południu niestety płacąc dwa razy a korzystając często z basenu a przeważnie w każdy dzień kiedy jest pogoda przekracza to straszne koszta

  • gość 2019-07-02 10:22:19

    Dla porównania wejście na basen kryty z 4 osobową rodzina na 2 godz w Brzegu kosztuje 50 zł to jest szok dopiero dlatego połowa tego miasta jeździ do oławy bo nasz burmistrz tak urządził z odkrytym basenem.. breja i smród moczary ......pozdrawaim

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 10:25:37

    "Wypieprzać", "biedaki" , "hołota"... etc. LUDZIE CO JEST KURWA Z WAMI NIE TAK!!!!! Bogu dzięki za Internet bo macie gdzie dać się wyżyć swojej ostatniej szarej komórce. Jakby przeciąć tą cieniutką niteczke w waszych głowach to by wam uszy odpadły. Basenów jak pies nasrał, do wyboru do koloru. Nie podoba się Oława to jest Brzeg, Strzelin, Wrocław, Jelcz, Namysłów albo NICEA - TAM DZIECI MAJĄ WSTĘP ZA DARMO.

  • gość 2019-07-26 17:07:01