PILNE

KFC w Oławie otwarte, duża kolejka po kurczaki w sekretnej panierce

olawa24.pl 29/03/2019 11:06

Mieszkańcy wreszcie się doczekali. Po nieudanym próbie otwarcia trzy miesiące temu, dziś drzwi popularnej restauracji KFC zostały otwarte na dobre. Nowy lokal mieści się przy ul. Kutrowskiego.

Punktualnie o godzinie 12:00 otwarto restaurację KFC. W kolejce po kubełek z chrupiącymi kurczakami po 1 zł ustawiło się sporo osób. Oławianie zaczęli zbierać się przed nową restauracją kilkadziesiąt minut przed jej otwarciem.

Na pierwszych gości poza licznymi promocjami, czekał także powitalny tort a dla najmłodszych bezalkoholowy szampan. Duża kolejka samochodów ustawiła się także do „okienka”.

Nowa restauracja będzie czynna odpowiednio: poniedziałek - czwartek 7:00-24:00, piątek-sobota 7:00-01:00 i w niedzielę 7:00 - 24:00.

Reklama

KFC w Oławie otwarte, duża kolejka po kurczaki w sekretnej panierce komentarze opinie

  • PanKurczak - niezalogowany 2019-03-29 12:58:49

    nieee!!! tylko nie to!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 13:34:29

    Paranoja. Jakby nigdy kurczaków nie jedli....

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 13:44:56

    Karpie w Lidlu?...

  • gość 2019-03-29 14:24:51

    I poszli ... lewą strona emeryci ... ( www.youtube.com/watch?v=oYjFgScm0lw )

  • cześ - niezalogowany 2019-03-29 14:26:56

    banda bydła i tyle

  • Śledź w panierce - niezalogowany 2019-03-29 14:28:47

    Polska- "katolicki" kraj. Mam nadzieję że TEJ Chołoty w kościele na drodze krzyżowej NIE SPOTKAM .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 14:44:05

    Po co ten jad, kto chciał ten stał . A kto nie chciał niech milczy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 15:41:56

    Numery tablic rejestracyjnych, fotografie twarzy, Inspektor Ochrony Danych patrzy i nie wierzy.

  • gość 2019-03-29 16:44:07

    afe, mięso w piątek, bezbożnicy

  • Ohlau_moje_miasto - niezalogowany 2019-03-29 17:34:49

    Gimnazja, licea, elekrtolux! Pracownicy żałują ze do pracy przyszli! Otworzyli, odrazu olawska gazeta telewizja! Wiocha w ***! Tylko kamerke zamontować i streama nagrywać! I zarobić kupe hajsu, siedzieć jak lord!

  • Balcerek - niezalogowany 2019-03-29 18:17:26

    A mówią w PIS że jak dali 500+ to bieda znikła!

  • gość 2019-03-30 10:40:23

    za darmo było. prawie.

  • gość 2019-03-30 11:51:46

    Ciekawe ile z tych osób to katolicy, o piątku w Wielki Post nie pamiętają? Zgroza!!!

  • czes - niezalogowany 2019-03-30 12:23:42

    widziałeś kiedyś mięso w KFC??? debilu

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 21:25:02

    Cześ - debil to cię zrobił i wychował.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 14:37:15

    Za darmo tego nie tknę,najwieksze gowno

  • gość 2019-03-31 15:20:38

    w zachodnich stronach bezpozenstwo panuje boga im nie potrzeba kiedys beda potrzebowac

  • gość 2019-03-31 15:22:56

    w zachodnich stronach bezpozenstwo panuje boga im nie potrzeba kiedys beda potrzebowac

  • gość 2019-03-31 18:57:10

    Nie ma godziny 24:00 ćwoki.

  • cześ - niezalogowany 2019-04-01 09:21:26

    chodź na solo jak żeś taki cwaniak!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-01 17:03:19

    I co z tego że post patrz na siebie, nie chcesz nie jedz i nie krytykuj katoliku z pod sklepu nocnego

  • Kurczak - niezalogowany 2019-04-01 20:43:29

    Frekwencja komentarzy przekroczyła kolejkę do KFC buahaha

  • gość 2019-04-02 13:39:38

    do kurczaka , to po co się udzielasz aby ją podnieść , czy planujesz stanąć niebawem w kolejce?

Dodajesz jako: |