Kolejna edycja Erasmus+. Uczniowie pojechali do Słowenii

{{ id + 1 }} / {{ total + 1 }} | | autor zdjęć: Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy
 Kolejna edycja Erasmus+. Uczniowie pojechali do Słowenii

Polecamy

Jak spędzić wakacje w Oławie? O tym dowiesz się na Oławskiej Niedzieli

Jak spędzić wakacje w Oławie? O tym dowiesz się na Oławskiej Niedzieli

24.06.2026
Wakacyjne warsztaty w Centrum Sztuki

Wakacyjne warsztaty w Centrum Sztuki

24.06.2026
Akcja krwiodawstwa: zebrano ponad 12 litrów krwi

Akcja krwiodawstwa: zebrano ponad 12 litrów krwi

23.06.2026
Kultowy Mózg przechodzi renowację
5

Kultowy Mózg przechodzi renowację

23.06.2026