Kolejna edycja Erasmus+. Uczniowie pojechali do Słowenii

{{ id + 1 }} / {{ total + 1 }} | | autor zdjęć: Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy
 Kolejna edycja Erasmus+. Uczniowie pojechali do Słowenii

Polecamy

Oławska szkoła podstawowa z nową nazwą. Radni zdecydowali
NOWE

Oławska szkoła podstawowa z nową nazwą. Radni zdecydowali

25.06.2026
Nadciągają upały. Będzie naprawdę gorąco!
NOWE

Nadciągają upały. Będzie naprawdę gorąco!

25.06.2026
Został oszukany, stracił ponad 14 tysięcy złotych
NOWE

Został oszukany, stracił ponad 14 tysięcy złotych

25.06.2026
Ewakuacja Ratusza w Oławie. Sesja Rady Miejskiej została przerwana
NOWE

Ewakuacja Ratusza w Oławie. Sesja Rady Miejskiej została przerwana

25.06.2026