Ludzie! Sprzątajcie po sobie!

Mieszkańcy, Ludzie! Sprzątajcie sobie! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
olawa24.pl 20/10/2019 16:06

Impreza na całego, ale posprzątać po sobie to już ciężko. Przecież kosze na śmieci są tak daleko, jakieś 50 metrów od miejsca, w którym grupa osób zorganizowała sobie sobotni wieczór. Mieszkańcy podsyłają zdjęcia i alarmują – sprzątajmy po sobie, to nasze wspólne dobro!

 

Reklama

Ludzie! Sprzątajcie po sobie! komentarze opinie

  • gość 2019-10-20 16:11:24

    Gimbusy i ich wychowanie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 17:33:28

    Impreza oławskiej patolki

  • 3 kg cebuli - niezalogowany 2019-10-20 17:44:13

    Cebulaki nic dodać nic ująć

  • cześ - niezalogowany 2019-10-20 18:00:18

    Ale wczoraj była impra z moją gimboooom

  • Oława! - niezalogowany 2019-10-20 20:38:27

    A może zapytajcie kto. J...ana Ukraina której nasz super policja udaje że nie widzi bo szkoda im czasu na sprawdzanie ich i kłótnie po ukraińsku bo te psy nie potrafią po polsku. Tak jest w parku i na każdym podwórku czas to zmienić!!!

  • Cześ - niezalogowany 2019-10-21 00:34:12

    To na bank ktoś z policji

  • cześ - niezalogowany 2019-10-21 09:35:09

    sukinsyny z ukrainy!

  • gość 2019-10-21 10:10:13

    Ukraińcy swoją drogą, ale miejscowym też nic nie brakuje w tej materii... przybyszy ze wschodu nie było a syf po plenerowych imprezach od zawsze (teraz jest na kogo zgonić). Zresztą nie trzeba imprez, żeby zauważyć jak wygląda dbanie o swoje otoczenie..

  • gość 2019-10-21 10:41:20

    To nie Ukraińcy tylko nasza polska młodzież :) Przechodziłam wczoraj obok. Jak chcą to niech w sumie imprezują, ale fakt, wypadałoby posprzątać....

  • [email protected] - niezalogowany 2019-10-21 10:42:50

    Amnezja czy pierdolec pospolity? Zapomnieliście o bałaganie i zdewastowanych miejscach publicznych w czasie kiedy o ludziach z Ukrainy nawet nam się nie śniło?Jest na kogo zwalać wszystko....ja cierpię dolę

  • gość 2019-10-21 15:26:53

    W tym miejscu wczoraj bawili się młodzi wychowankowie naszych Oławski szkół. Nie piszcie głupot że Ukraińcy. Może trzeba porozmawiać z własnym Oławskim dzieckiem a nie szukać winnych wśród uczciwie zarabiających ludzi którzy przyjechali tu za chlebem ja Wy lata temu jeździliście do Niemiec i reszty Europy.

  • gość 2019-10-29 21:18:27

    W Oławie macie już z 1/3 co najmniej Ukraińców,
    Więc- zanim zaczniecie rzucać kalumnie na rodaków, sprawdźcie dokładnie kto to robi...

Dodajesz jako: |