PILNE

Młody mieszkaniec ciężko pobity. Policja szuka sprawców

27/06/2018 10:27
Kronika policyjna, Młody mieszkaniec ciężko pobity Policja szuka sprawców - zdjęcie, fotografia

Dwa dni temu nastolatek grając w Pokemon Go został wyzywany, a gdy nie zareagował dwóch starszych mężczyzn ciężko go pobiło, do tego stopnia, że złamano mu kręgosłup. Sprawą zajęła się policja.

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek, 25 czerwca około godziny 18:00 na ul. Paderewskiego w pobliżu murala „Wielcy Polacy”.

Zajście relacjonuje kolega, pobitego nastolatka, który napisał do redakcji - ”Grał on sobie w pokemon go, dresy zaczęły go wyzywać od części rowerowych w rurkach, nic im nie odpowiadał, więc się wk***ili i go przekopali do tego stopnia, że ma złamany kręgosłup”.

W internecie pojawiło się wiele komunikatów w tej sprawie. Poszukiwani są świadkowie, którzy mogli widzieć całe zajście. Informacja pojawiła się na wielu grupach portalu Facebook oraz portalu Wykop.

„Jeżeli ktoś był 25 czerwca w Oławie i widział sprzeczkę dresików do młodszych chłopaków prosiłbym o kontakt, kolega przez tych ludzi trafił do szpitala ze złamanym kręgosłupem„.

Domniemanych sprawców miało być dwóch, byli grubsi w wieku około 30 lat.

Oficer prasowy KPP w Oławie podinsp. Alicja Jędo potwierdza zdarzenie. - Rodzice zgłosili pobicie nastoletniego chłopca, policja obecnie prowadzi ustalenia w tej sprawie.

Reklama

Młody mieszkaniec ciężko pobity. Policja szuka sprawców komentarze opinie

  • xyz - niezalogowany 2018-06-28 13:04:47

    Policja szuka sprawców a mieszkańcy policji, której nie uświadczysz gołym okiem. Dawniej jeden sierżant z psem wiedział więcej jak dziś wszyscy, policjanta to spotkać można tylko w plebiscycie na najlepszego dzielnicowego w WO. Gdzie prewencja. Kto oduczy jeżdżenia rowerem po pasach itd.itp..?????

  • Cipunia - niezalogowany 2018-06-28 11:43:55

    Bez komentarza

  • Asgg - niezalogowany 2018-06-28 07:44:22

    To zapewne te cioty z pod żabki na Chopina. Banda 30 letnich nieudaczników życiowych co beda targac cyca mamusi ile sie da bo nie potrafia zarobic ani złotówki. Kozaczą tylko w grupach ale karma ich sięgnie. Wlasnie idzie po tych dwoch co pobili chłopca ;)

  • Żużu - niezalogowany 2018-06-27 23:05:20

    Czesiu,ośla pało!!!!Zdanie zaczyna się od dużej litery!!!!A nawet jeśli sapał to trzeba łamać kręgosłup dzieciakowi?Ciebie jakby dorwali to poszatkowaliby.Debile w dresach.Po takich to można spodziewać się wszystkiego.To zwykłe patole i margines społeczny,nieroby co szukają zaczepki.POPROSTU SKURWYSYNY I TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Nina - niezalogowany 2018-06-27 21:13:27

    Czy nie można zablokować tego idioty "cześ"przecież to trzeba być bez mózgu żeby takie brednie pisać.

  • Do śmiechy - niezalogowany 2018-06-27 16:02:36

    Koło Żabki to jest Chopina, a tamtejszy mural przedstawia kibiców WKS Śląsk, a mural "Wielcy Polacy" jest na garażach na Paderewskiego. Mam nadzieję, że znajdą tych oprychów. A poszkodowanemu chłopcu życzę powrotu do zdrowia.

  • Ydhdhdhsj - niezalogowany 2018-06-27 15:58:55

    Banda idiotów

  • xxx - niezalogowany 2018-06-27 15:14:10

    AUTOR: ~cześ: xxx spróbuj szczęścia" a gdzie mieszkasz? ;)

  • Majka - niezalogowany 2018-06-27 13:53:49

    Az strach mieszkac w tej Olawie juz :/ szkoda ze mieszkam ulice dalej. PATOLOGIA z duzych liter :/

  • cześ - niezalogowany 2018-06-27 13:24:51

    xxx spróbuj szczęścia

  • xxx - niezalogowany 2018-06-27 13:09:39

    "cześ: przysapał to mu wjebali, co tu dalej drążyć?" no to teraz ktoś wyjebie im

  • Olek - niezalogowany 2018-06-27 12:43:57

    policja jest coraz bliżej , na 100% ich złapią ,to są gnoje z tamtych okolic, panowie to kwestia czasu i was maja

  • Bob - niezalogowany 2018-06-27 12:40:58

    Takie same ped..y jak Ty Czesiu....

  • Obywatel - niezalogowany 2018-06-27 12:18:36

    Jak widzę te chodzące gowno w dresach i z symbolami narodowymi to mnie krew zalewa nie dosyć ze to większe scierwo niż ci islamisci to jeszcze wycieraja sobie mordę pięknymi symbolami

  • Xyz - niezalogowany 2018-06-27 12:07:56

    Pseudo patrioci. Każdy taki powinien iść do pierdla albo chociaż wytatuowac sobie napis "patologia" na karku

  • cześ - niezalogowany 2018-06-27 11:57:34

    przysapał to mu wjebali, co tu dalej drążyć?

  • Mc - niezalogowany 2018-06-27 11:33:16

    Debile jebane swoich biją

  • Amnesia Scanner - niezalogowany 2018-06-27 10:59:17

    Kiedy czyta się takie rzeczy, to gdzieś z tyłu czai się myśl, że może zostanie kimś takim, jak Travis Bickle w "Taksówkarzu" nie jest takim znowu szalonym pomysłem...

  • AsusROG - niezalogowany 2018-06-27 10:56:55

    Ale mnie takie pier... wkurw...skąd wiesz że to od razu patrioci?

  • lila - niezalogowany 2018-06-27 10:54:14

    MASAKRA!!!!! Znaleźć ich i połamać kręgosłupy!!!! OKO ZA OKO! SZOK!!! Zawsze myślałam, że w Oławie nie dzieją się takie rzeczy...

  • ŚMIECHY - niezalogowany 2018-06-27 10:51:27

    Gamonie, osoba która to opisywała, napisała, żę to było koło żabki, która jest w pobliżu muralu. Przepisać tego nawet nie potraficie.

  • dd - niezalogowany 2018-06-27 10:43:30

    Kuźwa co się dzieje w tym kraju?! Patrioci w dresach eliminują lewacką kulturę zachodu...spodnie rurki. Złamany kręgosłup...mam nadzieję że będą mieli zarzuty związane z zamiarem zabójstwa. Pytanie które się nasuwa, co z monitoringiem, strażą miejską?

  • xxx - niezalogowany 2018-06-27 10:43:05

    jeden w zielonej koszulce drugi w białej?

Dodajesz jako: |