Gmina Domaniów, świetlice Gminie Domaniów - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 19/09/2017 13:00

Łącznie pięć nowych świetlic powstanie na terenie Gminy Domaniów. 14 września do urzędu wpłynęły pozwolenia na ich budowę.

W latach 2017-2018 świetlice wiejskie mają powstać w Grodziszowicach, Teodorowie, Piskorzówku, Wyszkowicach i Gęsicach. Na ich budowę urząd Gminy Domaniów będzie starał się pozyskać pieniądze z zewnątrz. Wójt Gminy Wojciech Głogulski podpisał umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla 5. świetlic z Tomaszem Butwickim reprezentującym firmę "ABT Projekt" z Oławy.

Na przełomie września i października planowane jest ogłoszenie przetargu na wyłonienie wykonawcy zadania.

Reklama

Nowe świetlice w Gminie Domaniów komentarze opinie

  • Zbuntowany - niezalogowany 2017-09-26 12:42:38

    Nie mogę czytać komentarzy osób które tak bardzo płaczą z tego powodu że gdzieś coś będzie robione. Najwięcej tutaj do powiedzenia mają mieszkańcy WIERZBNA w które wpompowane było już tyle pieniędzy. Co wy myślicie że jesteście jedyna wiocha na świecie i tylko wam ma być robione ? Niech mi ktoś powie ile wiosek wokół ma świetlice w której młodzież może przebywać i coś ze sobą zrobić? Nie ma bo buduje się cholerne domy weselne i nikt nie może tam przebywać w wolnym czasie - żenada

  • Zbuntowany - niezalogowany 2017-09-26 12:42:38

    Nie mogę czytać komentarzy osób które tak bardzo płaczą z tego powodu że gdzieś coś będzie robione. Najwięcej tutaj do powiedzenia mają mieszkańcy WIERZBNA w które wpompowane było już tyle pieniędzy. Co wy myślicie że jesteście jedyna wiocha na świecie i tylko wam ma być robione ? Niech mi ktoś powie ile wiosek wokół ma świetlice w której młodzież może przebywać i coś ze sobą zrobić? Nie ma bo buduje się cholerne domy weselne i nikt nie może tam przebywać w wolnym czasie - żenada

  • zyga - niezalogowany 2017-09-24 23:30:41

    Świetlicę zbudują ale obietnice wyborcze w sprawie pks nie spełnione jest jeszcze gorzej jak byo

  • Miś - niezalogowany 2017-09-22 11:25:46

    Ludzie spokojne w przyszłym roku wszystko będzie zrobione a nawet więcej - bo wybory się zbliżają

  • kulfon - niezalogowany 2017-09-22 09:41:53

    Swietlice potrzebne... a nie ktore drogi wygladaja jak sito ale pieniedzy na to nie ma !!!

  • Chętna - niezalogowany 2017-09-22 08:32:20

    Trzeba stworzyć nowe stanowisko pracy w gminie żeby zająć się tymi problemami.

  • Nostradamus - niezalogowany 2017-09-22 08:10:56

    Z dopłaty skorzystają ci co budują nowe domy bo i tak muszą mieć szambo a kto jest podłączony po staremu nadal będzie bo po co płacić za wywóz nieczystości skoro nikt tego nie kontroluje

  • Edzi - niezalogowany 2017-09-22 07:59:02

    Na stronie internetowej gminy jest o dopłatami do szczelny zbiorników na nieczystości po co dawać pieniądze na szamba skoro ma być kanalizacja??

  • Cześ - niezalogowany 2017-09-22 06:57:10

    Droga mieszkanko Gd.gdzie na stronie internetowej jest zmiana o budowie kanalizacji dla Domaniowa

  • mieszkanka GD - niezalogowany 2017-09-21 21:55:43

    Wierzbno również będzie miało nową świetlicę. Kanalizacja otrzymała dofinansowanie. Wszelkie informacje są na stronie internetowej gminy. Lepiej najpierw się doinformować a później wypowiadać, ponieważ może Pani/ Pan rozpowszechniać niezgodne z prawdą informacje.
    Pozdrawiam

  • mieszkanka GD - niezalogowany 2017-09-21 21:55:41

    Wierzbno również będzie miało nową świetlicę. Kanalizacja otrzymała dofinansowanie. Wszelkie informacje są na stronie internetowej gminy. Lepiej najpierw się doinformować a później wypowiadać, ponieważ może Pani/ Pan rozpowszechniać niezgodne z prawdą informacje.
    Pozdrawiam

  • Mieszkaniec wsi - niezalogowany 2017-09-21 20:41:24

    Wszędzie jest robione coś.....!!!!!!!!a we Wierzbnie dużą swietlica stoi aż się sama zawali.Gesice są mniejsza wioska jak Wierzbno.kanalizacja tez była obiecana ale to chyba w 45 roku zaczną robić.porażka

  • Mania - niezalogowany 2017-09-21 17:56:47

    ,,co za moda" moze młodzież bedzie miała gdzie się podziac albo np w kryzysowej sytuacji gmina umieści np na nocleg. Moze taka sala zintegruje mieszkańców, zachęci do organizacji czegokolwiek co wyrwie zasuedzialych ludzi w domu. Przynajmniej cos się dzieje. Kanalizacja bedzie, przecież można realizować kilka projektów na raz, wszystko wymaga czasu

  • Xl - niezalogowany 2017-09-21 17:44:57

    Kanalizacja kiedy bedzie robiona??????????

  • Bartek - niezalogowany 2017-09-20 08:09:51

    Zajmijmy się sprawami kanalizacji, porzuxonymi chemikaliami które zagrażają zdrowiu mieszkańców przydałoby zrobić jakieś zebranie i uświadomić ludzi a nie chwalić się co może kiedyś będzie wybudowane

  • iga - niezalogowany 2017-09-20 07:54:58

    Wójt buduje żeby miał się gdzie bawić hahahhahha

  • Cześ2 - niezalogowany 2017-09-19 15:40:23

    Co z kanalizacją???

  • cześ - niezalogowany 2017-09-19 14:21:32

    co to za dziwna moda ostatnio na świetlice, każda gmina coś buduje, jakieś pieniądze unijne trzeba szybko rozplanować czy jak? lepiej by dziury w drogach robili na bieżąco bo w niektórych miejscach można koło zostawić

Dodajesz jako: |