PILNE

Nowy basen otwarty! Wielu mieszkańców już skorzystało z atrakcji

Mieszkańcy, basen otwarty! Wielu mieszkańców skorzystało atrakcji - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 17/06/2019 11:39

Punktualnie o godzinie 10:00 otwarto kasy długo wyczekiwanego Basenu Letniego w Oławie. Na gruzach starego basenu powstaje nowy obiekt sportowo-rekreacyjny. Na wielkie otwarcie czekała spora kolejka mieszkańców.

Pierwsi mieszkańcy już skorzystali z atrakcji nowego obiektu. Do ich dyspozycji jest basen do pływania o głębokości 1.8 metra z czterema torami, niecka rekreacyjna i miejsce dla dzieci. Ponadto zespół zjeżdżalni dla starszych, w tym zjeżdżalnia kręcona o długości ponad 60 metrów oraz dwie zjeżdżalnie rodzinne. Są fontanny, ławki z masażem, masażery karku, siatka do wspinaczki, gejzery, rwąca rzeka oraz grota sztucznej fali i dużo więcej.

Nie zapomniano o najmłodszych – powstał wodny plac zabaw z jeżykami wodnymi, parasolami wodnymi, słonikami i zjeżdżalnią.

Do końca czerwca bilety wejściowe w promocyjnej cenie - 1 zł. Basen czynny będzie przez cały tydzień w godzinach od 10:00 do 19:00.

 

Reklama

Nowy basen otwarty! Wielu mieszkańców już skorzystało z atrakcji komentarze opinie

  • gość 2019-06-17 13:15:54

    Piękny obiekt :) w weekend na pewno się wybiorę

  • oławianin - niezalogowany 2019-06-17 13:43:34

    ZDECYDOWANIE za drogo... gdy bilety znajdą się w połowie ceny, będę częstym bywalcem...

  • cześ - niezalogowany 2019-06-17 14:00:46

    to zmień prace, weź kredyt!!!

  • tom. tom - niezalogowany 2019-06-17 15:05:33

    wszyscy by chcieli za darmo chodzić, albo najlepiej niech wam pis. da darmowe bilety.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 15:58:27

    Dostanie darmowego, ale kutasa do zrobienia

  • иван - niezalogowany 2019-06-17 18:11:12

    Я предлагаю тебе закончить этот гребаный трах

  • gość 2019-06-17 19:21:33

    Za 2 tyg będzie BAGIENKO a we wrześniu będą dezynfekcje robić!

  • gość 2019-06-17 19:25:24

    Leon nie jest zadowolony z tego obiektu za mało kostki,kanalizacji,brak zadaszenia nie ma jak w Jelczu.

  • Wesley Snipes - niezalogowany 2019-06-17 22:12:37

    Bieda powinna chodzić z ręcznikami na oławkę czy tą zasyfiałą odrę... tam, gdzie miejsce pijanej, obszarpanej, oławskiej hołoty.

  • gość 2019-06-19 16:05:14

    Dziś basen sportowy do połowy wyłączony z użytku.Nie ma szans na pływanie i zero informacji dlaczego taśmą jest przedzielony .

  • Kolo - niezalogowany 2019-06-20 18:07:34

    Basen świetny dla dzieci, dużo atrakcji. Ceny za wysokie porównując baseny w innych miejscowościach i niech w buty sobie wsadzą ludzie co piszą o biedocie nad Odrą. Dla dorosłych basen jest kompletnie NIE przystosowany. Pseudo malutka pływalnia to śmiech na sali. Nic bym nie pisał gdyby miejsca brakowało na budowę normalnej pływalni w innym projekcie, ale miejsca jest bardzo dużo... zaoszczędzono i tyle... Byłem tam i wrażenie jest świetne ale gorzej jak sardynki w puszce każdy stłoczony. Poprzedni basen pod tym względem był o dwie klasy lepszy... To jest moja subiektywna ocena.

  • gość 2019-06-21 09:04:09

    Obiekt spoko i spełni pewnie oczekiwania mieszkańców co widać teraz w okresie testowym za 1zł.
    Ale jak patrzę na ceny biletów w Nysie (kąpielisko Frajda - źródło FB) to zastanawia mnie co poszło nie tak w Oławie?
    Cena wejściówki w Nysie:
    - bilet normalny - 6 zł.,
    - bilet ulgowy (uczniowie, studenci) - 4 zł.,
    - dziecko do lat 7 - 1 zł.

    Szybkie porównanie dla rodziny 2+2 (1 dziecko < 7 lat, drugie powiedzmy uczeń 11 lat )
    Oława 50zł
    Nysa 17zł
    Jest upalna lipcowa środa godzina 17:00. Rodzina już w komplecie. Wszyscy wrócili z pracy/szkoły/zajęć dodatkowych.
    - "To co idziemy na 2h na basen?"
    - "Oh, wait... 50zł! E może jednak zróbmy lemoniadę w domu."
    Ja rozumie, że nie ma nic za darmo. Że ceny rosną itd.,itp. Ale dlaczego gdzie indziej można?
    Czy ktoś zna realne wytłumaczenie dlaczego tak kształtują się ceny w Oławie?
    Skąd tak ogromna różnica?
    Czy to nie jest tak, że oba obiekty Oławski i Nyski są wybudowane za pieniądze podatników?
    Ma ktoś może taką wiedzę? Jak oni w Nysie to zrobili?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-21 15:06:42

    Cena może nie jest tak wysoka z perspektywy spędzenia całego dnia na basenie. Tylko nie wiem kto tyle wytrzyma a po drugie jak ktoś napisał jeśli chcemy na dwie godziny pójść to wychodzi bardzo drogo. Jak jest mega upał to czasem lepiej pójść sobie po południu a nie siedzieć cały dzień.

  • Oława - niezalogowany 2019-06-21 20:50:07

    Niema nic do jedzenia oprócz popcornu.

  • gość 2019-06-22 16:56:52

    Mniejszego się nie dało?

Dodajesz jako: |