PILNE

O krok od wypadku. Wyprzedzał na trzeciego

03/08/2018 13:39
Kronika policyjna, wypadku Wyprzedzał trzeciego - zdjęcie, fotografia

Czytelnik przesyła nagranie z wideorejestratora z trasy Oława - Jelcza-Laskowic. Kierujący Volkswagenem Golfem wyprzedzał na trzeciego i o mało nie spowodował wypadku.

-Chciałem abyście udostępnili jeden z filmików, który nagrałem dzisiejszego poranka jadąc do pracy. Może zainteresuje się tym policja bo przez cały ten tydzień o tej samej porze spotykam kierowcę na tej trasie i za każdym razem stwarza niebezpieczeństwo - pisze do redakcji pan Robert.

Reklama

O krok od wypadku. Wyprzedzał na trzeciego komentarze opinie

  • Piotr - niezalogowany 2018-08-25 13:14:57

    W 2015 miałem wypadek przez takiego debila na tej drodze jechałem z żoną i 4-miesięcznym synem.

  • Ole - niezalogowany 2018-08-25 00:36:07

    Ten debil cały czas tak jeździ wiem bo rano jadę do roboty i widzę ...jak psy z drogówki mają wyjebane to ja się tym zajmę i psami z drogówki i gnojem z tego szrotu tak mu wjebie że huj się zestaw...

  • wsuwie - niezalogowany 2018-08-24 07:53:25

    A policja niech się ustawi z alkomatem w okolicy stawu jelczańskiego wieczorem jak U. po "odpoczynku" wracają do domu...

  • wsuwie - niezalogowany 2018-08-24 07:49:58

    Z nieco innej beczki... Jeżdżę codziennie tą trasą i zawsze spotykam jakiegoś kierowcę, który zamula 50 km/h. Tworzą się długie kolumny, kierowcy próbują wyprzedzać i czasem jest niebezpiecznie przez jakiegoś marudę. Jest to bardzo bardzo wkur....zające.

  • A - niezalogowany 2018-08-24 01:22:03

    policja woli na wiatraki jeździć sprawdzac gowniarzy co rowerami tam pojechali ......

  • wojskowymenel - niezalogowany 2018-08-23 21:17:33

    https://www.youtube.com/watch?v=NYLSPVlTwjc

  • wojskowymenel - niezalogowany 2018-08-23 21:15:04

    Rozpatruję zakup rosomaka, i niech sobie wyprzedza.....jak będę miał z takim głąbem czołówkę to sprzedam jego pizdę na częsci....

  • Rafael - niezalogowany 2018-08-23 17:35:17

    Do paragraf. Jak spotkasz się czołowo z tym typem razem ze swoją rodzinką to ciekawe czy dalej będziesz bredzić o RODO.

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-23 14:45:29

    Do Młoda i paragraf.Jak się jezdzi jak kretyn to nawet i ryj takiego gnoja powinno się pokazać!I niech taki huj liczy się z tym,że jak tak dalej będzie jeżdził to żadne dobro osobiste i RODO nie pomogą mu w zachowaniu anonimowości!!!!!!Dobra osobiste,RODO?A narażenie życia innych ludzi to nie jest ważniejsze przypadkiem?I bardzo dobrze,że ktoś opublikował numer rejestracyjny bo miejmy nadzieję,że przez jakiś czas koleś będzie srał po gaciach.A policja z pewnością dotarła już do tego skurwysyna!!!!!!!!!

  • Młoda - niezalogowany 2018-08-23 11:33:17

    No i ktoś tu złamał RODO...

  • cześ - niezalogowany 2018-08-23 07:04:49

    tępy debil bez mózgu

  • Doaaa - niezalogowany 2018-08-23 00:23:33

    Szukał bym tego golfa w miejscowości Kurów stoi zaraz przy drodze

  • Racuch - niezalogowany 2018-08-22 21:21:41

    Tylko dobra guma i solidne gumowanie. Proszę o namierzenie gdzie pracuje ten cieć i podać adres.

  • Agent - niezalogowany 2018-08-22 21:12:12

    Nie pojmuje załóżmy,ze gosc jedzie z olawy do jelcza ile bedzie szybciej jadac w ten sposob ile zaoszczedzi czasu 3-5minut? nie wiecej. Oplaca sie tak ryzykowac?

  • paragraf - niezalogowany 2018-08-22 20:28:37

    Publikując w sieci filmy z udziałem osób trzecich, warto rozważyć, czy takie działanie jest uprawnione, by nie narazić się na zarzut naruszenia dóbr osobistych. ..........

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-22 17:00:05

    Wyprzedzić można, ale jak by jechała rodzina z dziecmi? Sam mam malutkie dziecko i za takie coś odrazu golf na złom a dla kolesia na 128 lat prawko zabrać!

  • ? - niezalogowany 2018-08-22 16:36:46

    Po co w takich sytuacjach zamazywane są tablice? xD

  • ? - niezalogowany 2018-08-22 16:36:44

    Po co w takich sytuacjach zamazywane są tablice? xD

  • ? - niezalogowany 2018-08-22 16:36:41

    Po co w takich sytuacjach zamazywane są tablice? xD

  • maniek - niezalogowany 2018-08-22 15:10:39

    Co na to Oławska drogówka?

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-22 14:55:59

    A ja obstawiam ,że to był na 100% jakiś popierdoleniec bez mózgu!!!!!

  • Maciek - niezalogowany 2018-08-22 14:51:09

    Zabrać prawko dożywotnia! Ktoś w samochodzie ma rodzinę i przez takiego idiote może ją stracić.

  • Maciek - niezalogowany 2018-08-22 14:51:06

    Zabrać prawko dożywotnia! Ktoś w samochodzie ma rodzinę i przez takiego idiote może ją stracić.

  • Kiu - niezalogowany 2018-08-22 14:21:34

    Zawrucił bym za nim i wytrzasksł po tępym ryju