PILNE

Obywatel Ukrainy zatrzymany za pobicie

08/08/2018 12:02
Kronika policyjna, Obywatel Ukrainy zatrzymany pobicie - zdjęcie, fotografia

O pobiciu 34-letniego mężczyzny na stacji paliw pisaliśmy wczoraj. Obywatel Ukrainy podejrzany o pobicie jest już w rękach oławskiej policji. Został zatrzymany i osadzony w areszcie.

Podejrzanym okazał się 23-letni obywatel Ukrainy, przebywający tymczasowo na terenie powiatu oławskiego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała oławianina mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności sprawy.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

O pobiciu pisaliśmy TUTAJ.

reklama



Reklama

Obywatel Ukrainy zatrzymany za pobicie komentarze opinie

  • DW - niezalogowany 2018-08-13 12:48:19

    Dadzą pewnie tej kurwie dozór policyjny... i wyjedzie na zawiasach... szkoda słów.. Polak już by pewnie grzał sanki

  • Gal anonim - niezalogowany 2018-08-10 08:36:43

    Chca walczyć to wracać do siebie walczyć z Ruskimi. Puti n sie z Wami nie pierdzielil....

  • Roman - niezalogowany 2018-08-10 00:28:49

    dlaczego nie jest napisane, jak pięciu Polaków w tropiku zabiło Ukraińca? miesiąc temu

  • Привет из Украины - niezalogowany 2018-08-09 16:08:09

    a teraz ścierwo ukraińskie będzie płacić za leczenie prawdopodobnie rente a jak nie ma z czego TO GO ZABIĆ I POCIĄĆ NA ORGANY wyciąć nerkę i już będzie na początek

  • upa - niezalogowany 2018-08-09 15:09:29

    ZABIĆ UKRAIŃCÓW!!!!!!!!!!!!!!!

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-09 09:31:11

    ścierwo ukraińskie i tyle na temat!!!!! Jak się nie jest u siebie to trzeba tak się zachowywać żeby do takich sytuacji nie doprowadzać!!!!No ale ten podgatunek już tak rozbuchał się u nas w Oławie,że oni u siebie nie mają takiej swobody i luzu tak jak w Polsce.Putin chce wziąć ich za te mordy parszywe bo wie co to za mendy!!!!!!

  • Obsetwator - niezalogowany 2018-08-08 18:16:55

    Tropić ich!!!!!

  • przehoj - niezalogowany 2018-08-08 17:35:00

    znowu potomkowie chamów odpłacają się swoim dobroczyńcom .historia lubi się powtarzać. gdzie jest wieczorami policja ? potrafią tylko polować na małolatów i nękać kierowców . a nigdy ich nie ma w razie potrzeby. czekają na samosądy ?

  • As - niezalogowany 2018-08-08 17:01:24

    Jak juz wyjdzie a pewnie nastapi to szybko to dostanie deportacje z zakazem wjazdu do UE?Czy bedzie sobie dalej hasał po Polsce?

  • Olawa - niezalogowany 2018-08-08 15:51:34

    Niech spierdal... do siebie.i niebroncie ich bo tam dalej czczą banderę.nawet we Lwowie robią marsze dla niego

  • jatoja - niezalogowany 2018-08-08 15:00:37

    Piotr weź się jebnij zdrowo w czoło. Wg Ciebie na stacji benzynowej kasjerka i klient napadli na dwóch bogu ducha winnych upaińców? Polacy na siłę też wlewają w nich wóde i na chama wsadzają do aut i każą jechać. Stop naiwności!

  • tom - niezalogowany 2018-08-08 13:52:37

    Hitler wiedzialby co zrobic...

  • olawa - niezalogowany 2018-08-08 13:47:30

    wyrok 5 lat a pozniej nastepne 10 zakaz wjazdu do uni,,, a terz niech zap........dala na koszty leczenia i odszkodowanie dla pobitego.wszystkich tryzubow powinni na granicy juz sprawdzac i do systemu wpisywac tak ja robia to anglicy i wiedza kiedy i kto wjechal i wyjechal i fotki tez maja paszportow,,,

  • Piotr - niezalogowany 2018-08-08 12:55:55

    Przestańcie nawoływał do nienawiści. W każdym narodzie są ludzie źli i dobrzy a wśród Ukraińców nie ma jednych i drugich amoniak ani więcej. Jeszcze nie wiadomo kto sprowokować sytuację, a już leci hejt. Jeśli okażą się winni to trzeba ukarać i tyle. Stop nienawiści!

  • fessta - niezalogowany 2018-08-08 12:38:55

    od kilku lat piszę,że prędzej czy póżniej "wetierany ato" trafią do Polski,zwyrodnialcy z "tornada" czy "azowa" z poczuciem bezkarności...z pełną aprobata po-pisu

  • fessta - niezalogowany 2018-08-08 12:38:54

    od kilku lat piszę,że prędzej czy póżniej "wetierany ato" trafią do Polski,zwyrodnialcy z "tornada" czy "azowa" z poczuciem bezkarności...z pełną aprobata po-pisu

  • yebac upa - niezalogowany 2018-08-08 12:24:35

    wsadzić go z najgorszymi zwyrodnialcami, beda wiedziec co z nim zrobic :)

  • Robo - niezalogowany 2018-08-08 12:19:04

    Deportowac! Ciagle ukraincy robia rozruby. Rozbijają sie samochodami,tłuką sie na parkingach i zaczepiaja innych ludzi. Do gazu z dziadostwem!

  • ***** - niezalogowany 2018-08-08 12:17:18

    Często też się zdarza, że Polacy sami zaczepiają Ukraińców z byle powodu czy też z nudy. Nie bronię ich, ale są tak samo ludźmi jak i my. Tak samo mogą postępować z Nami w Anglii, Holandii itd.

Dodajesz jako: |