PILNE

Obywatele Ukrainy ukradli samochód. Kierowca był nietrzeźwy

09/08/2018 09:57
Kronika policyjna, Obywatele Ukrainy ukradli samochód Kierowca nietrzeźwy - zdjęcie, fotografia

Policjanci pionu prewencji z komisariatu w Jelczu-Laskowicach zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy w wieku 22 i 28 lat, którzy ukradli fiata Cinquecento jednemu z mieszkańców gminy Jelcz-Laskowice. Auto zostało odzyskane, a sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież samochodu mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

5 sierpnia około godziny 1:00 policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z KP w Jelczu-Laskowicach usłyszeli komunikat o kradzieży auta marki Fiat Cinquecento, podawany przez dyżurnego oławskiej policji. Do kradzieży doszło na ulicy Belgijskiej. Tam też funkcjonariusze spotkali się z właścicielem auta, który opisał im wszystkie istotne okoliczności dotyczące kradzieży, między innymi przyznał się, że zostawił auto otwarte z kluczykami w środku.

Policjanci mając na uwadze zebrane informacje obserwowali ulice pod kątem ujawnienia skradzionego samochodu. Tuż przed godziną 3:00 funkcjonariusze idąc w patrolu pieszym ulicą Techników zauważyli, jak na osiedlowy parking wjeżdża pojazd odpowiadający opisem skradzionemu samochodowi. Policjanci podeszli do auta, w którym oprócz kierowcy znajdował się pasażer. Funkcjonariusze wylegitymowali obu mężczyzn. Od kierującego wyczuli woń alkoholu, mężczyzna był nietrzeźwy.

W trakcie rozmowy z policjantami obaj przyznali się do kradzieży auta. Fakt kradzieży tłumaczyli chęcią zarobienia dodatkowych pieniędzy, które mogliby uzyskać sprzedając samochód. Plany się nie powiodły. Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Przedstawiono im zarzut kradzieży, za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Jednemu z podejrzanych dodatkowo przedstawiono zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

reklama



Reklama

Obywatele Ukrainy ukradli samochód. Kierowca był nietrzeźwy komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2018-08-14 09:41:58

    ale to są debile hahahahahahah

  • Der Führer - niezalogowany 2018-08-13 14:07:08

    Nie p...ć się z UPAińcami ! Za mordę i ekstradycja, żeby tam odsiadywał wyrok na ich koszt.

  • tomm - niezalogowany 2018-08-10 09:16:13

    w Polsce coraz lepiej było z przestępczością. to zmieniło się wraz z zalewem imigracji z wschodu.

  • Elka - niezalogowany 2018-08-10 09:14:36

    dajcie im więcej pieniędzy na alkohol - 500+, stypendia, emerytury.... tylko partie narodowe

  • przehoj - niezalogowany 2018-08-09 23:38:49

    nie ma dnia żeby te mendy coś nie nawywijały.i coś ucichli na forum ich obrońcy .nie słychać lewackiego ujadania o ksenofobach i rasistach

  • Patriota - niezalogowany 2018-08-09 21:50:25

    Nie długo na głowy będą nam srac. .. a nasza policja dalej niech broni mniejszości. . Oni biją kradna a Polak w Polsce wyrok za choja dostaje..

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-09 18:24:11

    Pan redaktor się pomylił,bo miał napisać ŁAJNO Z UKRAINY a nie obywatele ukrainy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-09 18:20:37

    Te vasylii !!! Nie zgrywaj Polaka bo ci to nie wychodzi!!!! Piszesz jak kompletny osioł.Przebieraniec!!!!! Jak ja ci przywyknę to krew nagła cie zaleje szmaciarzu ukraiński!!!!!! Do tego kurestwa zadżumionego co zalało Polskę Polacy nigdy nie przywyknął!!!!! Zapamiętaj to sobie ty ciulu złamany!!!!!!!!!!!!!! Polaki ?POLACY jak już!!!!!!!!NIEUKU!!!!!

  • Vasylii - niezalogowany 2018-08-09 15:21:04

    ...polaki jumają w "uk" i u "germańca"... itd. itd... . Na Ukrainie i u "kacapów" zaś gruzińskie. Taki jest świat... i był czas przywyknąć przecież...

  • MK - niezalogowany 2018-08-09 14:37:52

    i podobno ukraińcy tacy grzeczni i to Polacy ich zaczepiają.. co teraz powiedzą te barany co cały czas ich wybielają?

  • Oławianka - niezalogowany 2018-08-09 11:24:35

    Deportacja i kara pieniężna. Wsadzą ich do wiezienia i trzeba będzie darmozjadów utrzymywać z naszych podatków!!!

  • Polak - niezalogowany 2018-08-09 10:35:50

    Jak to na Ukrainie nie pracowało to w Polsce tym bardziej deport i zakaz 10 lat wjazdu po odsiadce

  • Polak - niezalogowany 2018-08-09 10:30:53

    I znowu szoszony w aukcji

  • Kkk - niezalogowany 2018-08-09 10:28:26

    Na bogato

  • Fan Ukrainy - niezalogowany 2018-08-09 10:22:12

    gruby strzał chłopaki, na części miał iść?

Dodajesz jako: |