PILNE

Oława: Poważny wypadek z udziałem motocyklisty

Wypadki drogowe, Oława Poważny wypadek udziałem motocyklisty - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 15/06/2019 21:30

Przed godziną 21:00 na ul. Kutrowskiego doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Kutrowskiego i Nowoosadniczej. Jadąca samochodem osobowym marki Honda kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy Harleya. Mężczyzna, ze złamaniem otwartym trafił do oławskiego szpitala. Po zderzeniu z pojazdem motocyklista spadł z jednośladu, a maszyna zatrzymała się kilkanaście metrów dalej, uderzając w znak drogowy.

Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci. Zalecamy objazd.

Reklama

Oława: Poważny wypadek z udziałem motocyklisty komentarze opinie

  • strażnik DK94 - niezalogowany 2019-06-15 21:55:15

    Mógł stracić życie, zdrowie może zachowa.Prawo jazdy za tego typu zachowanie powinno być np na 30 dni zatrzymywane. Jedziesz do pracy w ulewę i myslisz czy było warto :) Auto porysujesz,pognieciesz a na motocyklu nic nie chroni i dlatego warto się zastanowić ile zaoszczedzisz takim wymuszeniem.

  • Promil - niezalogowany 2019-06-16 05:39:56

    I daj tu ku.rwa babie auto.

  • Widz - niezalogowany 2019-06-16 12:20:01

    Przejeżdżałem obok, powiem sytuacja serio wyglądała tragicznie. Życzę zdrowia motocykliście!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 12:59:37

    Przejeżdżałam tamtędy chwilę po wypadku i sytuacja była ciężka motocyklista leżał na asfalcie krzycząc że boli go noga trochę wyobraźni dla kobiet które nie ustępują pierwszeństwa życzę zdrówka dla poszkodowanego

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 13:48:37

    Tyle się ostatnio mówi o wymuszeniach pierwszeństwa. W tv ciągle jest kampania społeczna na ten temat, wydawać by się mogło bardzo dająca do myślenia. Niestety ta Pani chyba jej nie widziała. Poszkodowanemu życzę powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

  • gość 2019-06-16 14:14:36

    dac tylko kobiecie auto i juz wypadek

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 15:56:59

    A gdzie q...a swiatła na skrzyżowaniach, często doświadczamy tego typu zachowań tak ze strony mężczyzn jak i kobiet, o przejazdach na czerwonym nie wspomnę.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:36:43

    Dać kobiecie auto i telefon i mamy skutek A później stoji na środku skrzyżowania i trzyma się za pustą głowę

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:56:39

    Żeby to tylko kobiety popełniały błędy na drodze... Faceci nie są lepsi.
    Szybkiego powrotu do zdrowia dla motocyklisty. A dla Pani to już jest karą i nauczą, zapewne nie zapomni tego nigdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:09:13

    Niedawno wróciłam ze spaceru.Niestety kierowcy łamią przepisy na każdym kroku. Najpierw byłam świadkiem jak kobieta wyprzedzała na przejściu dla pieszych, kawałek dalej trzech motocyklistów wyprzedzało centralnie na skrzyżowaniu, a ogólnie to mało który kierowca jechał 50 na godzinę.

  • gość 2019-06-16 21:12:41

    Oławianie jeżdżą najgorzej na dolnym śląsku. . Brak ustąpienia pierwszeństwa to norma, facet na rowerze z pieskiem na ręku ... coś strasznego

  • gość 2019-06-16 22:02:46

    I to 90 procet wypadkow osobówki maja wyjebane na nas motocyklistów nie widza nas a i tak jest tak ze zaszybko jechał dawca xd

  • gość 2019-06-17 08:45:51

    Witam, bardzo proszę poszkodowanego motocyklistę lub kogoś z najbliższej rodziny o kontakt ze mna na adres e-mail: [email protected] Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 10:58:24

    Piszecie dać kobiecie samochód i już wypadek. Nie uważacie że to działa w dwie strony? Tak samo można powiedzieć dać prowadzić tira facetowi i śmierć gwarantowana niewinnym ludziom ... Takie komentarze są idiotyczne. A co do tematu to życzę zdrowia motocykliście a kobiecie więcej rozsądku na drodze. Tyle się trąbi o wymuszaniu pierwszeństwa.

  • gość 2019-06-18 09:31:14

    Kobiety są bardzo zawziete

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 10:05:47

    dlaczego odpowiednie służby nie robią porządku po takich zdarzeniach.
    .... dziś rano w tym miejscu było szkło z uszkodzonego motoru.

Dodajesz jako: |