Reklama
Logo - Olawa24.pl
{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ report.success }}
{{ error.report.data.name }}
{{ error.report.data.email }}
{{ error.report.data.body }}
{{ error.report.data.rule }}

Oławska Orkiestra Dęta bezkonkurencyjna. Drugie zwycięstwo z rzędu w Złotym Stoku

Dodano: Autor: Redakcja
autor zdjęć: Centrum Sztuki w Oławie

Podczas drugiego Przeglądu Orkiestr Dętych im. Łukasza Przepióry w Złotym Stoku, Oławska Orkiestra Dęta drugi rok z rzędu zdobyła tytuł pierwszego laureata. 

Oławska Orkiestra Dęta po raz kolejny triumfowała w Złotym Stoku. Podczas drugiego Przeglądu Orkiestr Dętych im. Łukasza Przepióry, który odbył się 17 maja, muzycy z Oławy drugi rok z rzędu zdobyli tytuł pierwszego Laureata.

- W amfiteatrze Parku Miejskiego nie brakowało emocji, świetnej muzyki i mocnej rywalizacji. Oławska Orkiestra Dęta zachwyciła jury oraz publiczność doskonałym zgraniem, energią sceniczną i świetnie przygotowanym repertuarem. W programie znalazły się utwory marszowe, rozrywkowe oraz kompozycja dowolna, a występ naszych muzyków zakończył się owacjami i zwycięstwem - informuje Centrum Sztuki. 

 

Zgłoś naruszenie
{{ error.violation.name }}
{{ error.violation.email }}
{{ error.violation.body }}
{{ violation.success }}

Komentarze (1)

w
wyborca
Orkiestra miejska jest prawdziwą wizytówką Oławy, robi większą promocję miasta jak cały wydział promocji UM!

Dodaj komentarz:

{{ error.comment.author }}
{{ error.comment.body }}
{{ error.comment.rules }}
{{ comment.success }}