PILNE

PiS wystawił kandydata na burmistrza Oławy

29/08/2018 10:53
Wybory samorządowe, wystawił kandydata burmistrza Oławy - zdjęcie, fotografia

Lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowały swojego kandydata na burmistrza miasta. Jest nim Mariusz Łuczkiewicz.

Na konferencji, która odbyła się 27 sierpnia pojawił się poseł Przemysław Czarnecki, starosta powiatu Zdzisław Brezdeń oraz prezes spółki Jelcz Łukasz Dudkowski. Wszyscy jednogłośnie poparli kandydaturę Łuczkiewicza.

-Z Mariuszem Łuczkiewiczem współpracujemy już kilka lat. Mam nadzieję, że decyzja naszego komitetu z wystawieniem jako kandydata na burmistrza młodego człowieka przed którym jest całe życie polityczne i zawodowe jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że mieszkańcy miasta to nasze zamierzenie potwierdzą w głosowaniu i będziemy mieli szansę, aby w Oławie wreszcie po latach zaszła dobra zmiana. - mówił Zdzisław Brezdeń.

Mariusz Łuczkiewicz ma niespełna 41 lat. Jest oławianinem od urodzenia. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Oławie, następnie Uniwersytet Wrocławski w specjalizacji w zakresie administracji publicznej. Od zakończenia studiów do chwili obecnej zarządza zasobami ludzkimi, ma doświadczenie w prowadzeniu negocjacji w tym biznesowych. Prywatnie jest mężem i tatą dwóch córek. Swoje pierwsze kroki w polityce Mariusz Łuczkiwicz stawiał w formach młodych porozumienia centrum, aktualnie działa w lokalnym kole Prawa i Sprawiedliwości w Oławie. -Podjąłem decyzję żeby startować na burmistrza. W tym przedsięwzięciu będzie mnie wspierał mój sztab wyborczy. - mówił Łuczkiewicz. -Są to ludzie młodzi mający odpowiednie wykształcenie i z doświadczeniem w zakresie marketingu, biznesu i polityki.

O programie kandydata będzie poświęcony osobna konferencja.

 

Reklama

PiS wystawił kandydata na burmistrza Oławy komentarze opinie

  • Oławianin - niezalogowany 2018-09-11 22:00:03

    Wszystko jasne: PIS daje ofiarę w wyborach na burmistrza, Tomek F. wygrywa bez mrugnięcia okiem, za to Tomek F. da ciche wsparcie Zdzisławowi B. Ten kandydat PIS z "kapelusza" nic nie zyska poza tym, że na przyszłość spalił swoje nazwisko w lokalnej polityce - stanie się drugim ZB, nic nie mogę, nic nie zrobiłem i nic nie zrobię.. A wiecznie żywy kandydat na posła, kandydat na burmistrza, a tylko starosta zachowa przy obecnym układzie sił swoje stanowisko. Sam niestety nie dostrzega, że przez swoją bierność wyhodował sobie wewnętrznego i bezwzględnego, który kandyduje w Jelczy-Laskowicach. W takiej sytuacji jedyna nadzieja na normalność w niezależnych siłach samorządowych.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-05 13:13:29

    A moje kolejne ale wszyscy tylko NIE PIS

  • LDZIGMagdalena - niezalogowany 2018-09-04 23:50:41

    To moje pierwsze wybory i oczywiście zagłosuję na PiS !

  • Gość - niezalogowany 2018-09-02 11:30:52

    Ten zbycho Chyba się wściekł kilka razy jedno i to samo Swoją drogą aż się zdziwisz jak PiS wygra nigdy nie oddam głosu na kogoś z PiS nawet jakby był moim ojcem.Dosc dojnej obłąkanej zmiany konstytucja

  • Oławianin77 - niezalogowany 2018-09-01 08:46:43

    Ja już widzę przekręt w tym kandydacie. Piszą że ma niecałe 41 lat. A wygląda na 50. Siwe włosy itp. Nie głosuję na starców po liceum i ogólniaku, którzy nie mają zawodu i całe życie spędzili za biurkiem. W ogóle nie głosuję na wystawianych ludzi.

  • ZBYCHO - niezalogowany 2018-08-31 23:50:59

    OLAWIANIE GLOSUJEMY NA KANDYDATA PIS ZADNYCH INNYCH LEWAKOW I OSZUSTOW PO

  • ZBYCHO - niezalogowany 2018-08-31 23:50:59

    OLAWIANIE GLOSUJEMY NA KANDYDATA PIS ZADNYCH INNYCH LEWAKOW I OSZUSTOW PO

  • ZBYCHO - niezalogowany 2018-08-31 23:50:57

    OLAWIANIE GLOSUJEMY NA KANDYDATA PIS ZADNYCH INNYCH LEWAKOW I OSZUSTOW PO

  • ZBYCHO - niezalogowany 2018-08-31 23:50:50

    OLAWIANIE GLOSUJEMY NA KANDYDATA PIS ZADNYCH INNYCH LEWAKOW I OSZUSTOW PO

  • ZBYCHO - niezalogowany 2018-08-31 23:50:48

    OLAWIANIE GLOSUJEMY NA KANDYDATA PIS ZADNYCH INNYCH LEWAKOW I OSZUSTOW PO

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 19:15:26

    PRECZ z chamstwem i prostactwem PiSiorków! Dość Misiewiczów, dość dojnej zmiany, dość rozdawnictwa i zadłużania!

  • diego - niezalogowany 2018-08-31 18:40:11

    ..Wiadomo o co toczy się walka i skąd taka determinacja wszelkiego lewactwa . Wszystkie ofiary tej chorej ideologii wyglądają podobnie ,łączą ich malwersacje i POspolite złodziejstwo . Mają jeden cel , obalić rządy prawych , ponieważ grozi im odsiadka i konfiskata zagrabionych dóbr i majątków . Układ chciałby działać dalej , pozwolimy na to ? Potomkowie i spadkobiercy PKWN pragną " aby było tak jak było " . Zakupy na zeszyt , chwilówki . Pamiętacie ? Zmiany są nieuchronne i NASTĄPIĄ . Na pohybel lewactwu i układom ! ..

  • wyborca_2018 - niezalogowany 2018-08-31 15:10:40

    Mam 41 lat. Wyglądam wiele młodziej. Czy ktoś mnie poprze w wyborach? Siwe włosy po bokach. Co go tak wymęczyło w życiu? Pewnie ciężka praca za biurkiem. Ja bym dał mu 50 lat jak nic.

  • gość 2018-08-31 13:12:38

    PIS , wystawił kandydata , no jasne, bo znowu przegrają i taki będziefinał

  • cześ - niezalogowany 2018-08-31 08:51:43

    jasne że to nie są pieniądze pisu ale oni nimi dysponują i wcale nie muszą nikomu dać jak PO ale jednak dają i tu jest różnica!!!

  • Piotr - niezalogowany 2018-08-31 07:09:44

    Precz z Misiewiczami!

  • oławiak - niezalogowany 2018-08-30 21:27:08

    Do wyborów samorządowych PIS , obieca wszystko co tylko chcecie byleby tylko postawić krzyżyk przy jego kandydacie , apotem zobaczymy , ja tą kiełbaś wyborczą zlewam totalnie i stawiam wielkie NIE , NA PIS

  • ja - niezalogowany 2018-08-30 21:17:45

    Precz z rozdawnictwem i zadluzaniem państwa! Nie chcę 500 ani 300. Chce, żeby nie zabierali mi w podatkach 1/4 pensji! Jak nie będą mi zabierać tyle to sobie poradzę!

  • Lobuz - niezalogowany 2018-08-30 20:59:10

    A PiS daje? To sa pieniadze wszystkich Polakow a nie Pisu!!!

  • Olawa - niezalogowany 2018-08-30 19:31:03

    To po co bierzecie pieniądze z 500+ i 300 na rok szkolny.peło nic wam niedawalo tylko dla siebie brali.a teraz Pis bieeze sobie ale i daje ludziom .

  • Kkk - niezalogowany 2018-08-30 18:32:35

    Cześ skocz z mostu tylko napisz gdzie i kiedy można to zobaczyć

  • Oławianin - niezalogowany 2018-08-30 18:03:45

    NIE dla PiSiorków w Oławie! Dość dojnej zmiany!!!

  • Oławianin - niezalogowany 2018-08-30 18:03:42

    NIE dla PiSiorków w Oławie! Dość dojnej zmiany!!!

  • Oławianin - niezalogowany 2018-08-30 18:03:42

    NIE dla PiSiorków w Oławie! Dość dojnej zmiany!!!

  • Oławianin - niezalogowany 2018-08-30 18:03:35

    NIE dla PiSiorków w Oławie! Dość dojnej zmiany!!!

  • Mama - niezalogowany 2018-08-30 17:11:47

    Co z tego że prywatnie jest mężem , ja mam też męża i dwoje dzieci i nie trawię tej pisowskiej ściemy i jak to super i świetnie i dużo lepiej żyje się Polakom . Oława- nie dla PIS!!!

  • Ciorba - niezalogowany 2018-08-30 12:13:07

    OŁAWO- NIE dla pisu.dość tego kabaretu!!!

  • P - niezalogowany 2018-08-30 11:30:48

    \"Prywatnie jest mężem i tatą dwóch córek.\"

  • on - niezalogowany 2018-08-30 11:19:28

    Niestety błędy w tekście psują przyjemność jego czytania...

  • cześ - niezalogowany 2018-08-30 10:41:39

    Propagandy? Ty chyba nie wiesz co to propaganda albo dopiero się urodziłeś

  • Gośćmi Q - niezalogowany 2018-08-30 09:43:57

    Niestety to nie moja bajka.Dosyc tej pisowskiej Propagandy Oława nigdy nie była i nie będzie dla PiS Szkoda mi tego młodego wystawionego ale nie zagłosuje na Pia

  • cześ - niezalogowany 2018-08-30 09:12:20

    Ty suweren, jeśli jesteś złodziejem wcześniejszego układu to nie dziwię ci się że wolisz żeby było tak jak było ale większość na szczęście tego nie chce i tobie podobni odejdą w niepamięć!!!!!!

  • Suweren - niezalogowany 2018-08-30 08:24:15

    Jeśli to ma być taka Dobra Zmiana jaką serwuje nam Państwo, to ja dziękuję !!!

  • cześ - niezalogowany 2018-08-30 07:13:35

    nie pajacujcie z tą konstytucją, ona już dawno powinna być zmieniona a wtedy te postkomunistyczne ścierwa już dawno przestały by istnieć!!!

  • Wezyr - niezalogowany 2018-08-30 07:12:45

    Kto to jest, gdzie pracuje? Jakie ma doświadczenie samorządowe? Był Radnym?

  • Bubu - niezalogowany 2018-08-30 06:17:03

    P=PYCHA I= I S= SZMAL WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKIE PIENIĄDZE WZIĘLI W SEJMIE. I CO ROBIĄ.. CHCECIE TAKIEJ WŁADZY W OŁAWIE CO JEST W WARSZAWIE?

  • gość 2018-08-29 23:22:55

    Jakowy masz na to dowody ? Czy brak CI argumentów trolu ?

  • Zyro - niezalogowany 2018-08-29 23:16:32

    Brawo bede napewno glosowal za zmiana

  • Jakowy - niezalogowany 2018-08-29 22:22:48

    Każdy PiSior to złodziej i złamas

  • Takowy - niezalogowany 2018-08-29 22:09:54

    Zwykły mały PiSior może wygrać każdy ale nie obecny.

  • Vendetta - niezalogowany 2018-08-29 21:55:23

    A te komuchy nadal o konstytucji zrobionej pod siebie nic nowego całe życie jechali na kantach i układach.

  • Do postrawdy - niezalogowany 2018-08-29 19:50:40

    Nie pajacujcie już z tą Konstytucją, nawet jej nie znasz, Dodatkowo nie nazywaj człowieka złodziejem skoro go nie znasz.

  • Miro - niezalogowany 2018-08-29 19:38:38

    Kompetenta osoba, popieram.

  • Postprawda - niezalogowany 2018-08-29 18:57:56

    W kraju kradną, to i w Oławie chcą zacząć. Wstydu im brak. Młody człowiek i popiera łamanie konstucji. Ludzie chcą normalności, a nie zakłamania!

Dodajesz jako: |