Reklama
Logo - Olawa24.pl
{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ report.success }}
{{ error.report.data.name }}
{{ error.report.data.email }}
{{ error.report.data.body }}
{{ error.report.data.rule }}

Polsko-etiopski projekt muzyczny w Oławie

Dodano: Autor: Redakcja
autor zdjęć: Centrum Sztuki

W Centrum Sztuki w Oławie trwa sesja nagraniowa wyjątkowego polsko-etiopskiego projektu muzycznego, który łączy artystów obu krajów i ma trafić do międzynarodowej publiczności.

 

W Centrum Sztuki w Oławie trwa sesja nagraniowa w ramach polsko-etiopskiego projektu muzycznego, realizowanego z inicjatywy Ambasady RP w Addis Abebie.

- Projekt obejmuje rejestrację kompozycji polskich i etiopskich w wykonaniu wybitnego etiopskiego pianisty Girma Yifrashew, a także przygotowanie relacji wideo dokumentującej to artystyczne przedsięwzięcie. Nagrania zostaną następnie włączone do pokładowego systemu rozrywki  Ethiopian Airlines, dzięki czemu pasażerowie z całego świata  będą mogli poznać efekty tej wyjątkowej współpracy kulturalnej- informuje Centrum Sztuki w Oławie. 

Premiera projektu została zaplanowana na 2027 rok i wpisze się w obchody 80. rocznicy ustanowienia relacji dyplomatycznych pomiędzy Polską a Etiopią.

Zgłoś naruszenie
{{ error.violation.name }}
{{ error.violation.email }}
{{ error.violation.body }}
{{ violation.success }}

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

{{ error.comment.author }}
{{ error.comment.body }}
{{ error.comment.rules }}
{{ comment.success }}