PILNE

Posprzątali nasz mały lokalny świat!

olawa24.pl 07/04/2019 12:34

To była świetna inicjatywa! W niedzielne przedpołudnie blisko setka mieszkańców wzięła udział w społecznej akcji „Sprzątania Świata”. Wyposażeni w rękawice ochronne i worki spacerowali po terenach zielonych oławskiego parku oraz Miasteczka Ruchu Drogowego zbierając śmieci.

Sprzątali mali i duzi - całe rodziny postanowiły spędzić niedzielne przedpołudnie w aktywny sposób. Udało się zebrać kilkanaście pełnych worków. To nie ostatnia tego typu akcja. Jeśli wszystko się uda, kolejne „Sprzątanie Świata” odbędzie się w maju w innej lokalizacji.

Reklama

Posprzątali nasz mały lokalny świat! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 20:23:59

    Takie akcje wymyślono w latach komuny i zajecia w niedziele nazywał się "czyn społeczny". Żal i smutek że taki zryw jest potrzebny.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 22:42:39

    Jak by nie było ogromnej ilości brudasów w Oławie. To by nikt nie musiał sprzątać takie jest moje zdanie. Kulturę wynosi się z domu

  • cześ - niezalogowany 2019-04-08 08:42:06

    co chcesz od komuny, myślisz że teraz to jest taki idealny system? w komunie nie wszystko było złe tak jak w demokracji nie wszystko jest dobre!!!

  • gość 2019-04-08 08:45:58

    Brawo za wyręczenie przez młodzież służb do tego powołanych

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 14:42:03

    Komuna nie była taka zła? Polecam troszkę pouczyć się historii . Tak w Oławie niewiele się zmieniło z wyjątkiem banków w rynku, marketów na każdym rogu i kilku zagranicznych kolchozów pracy.Wyjechali Rosjanie których zastąpili Ukraińcy.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 16:02:38

    Może bardziej ambitnie? Wyręczać odpowiednie slużby? Jest wiele osób, rodzin ,zapomnianych miejsc.

  • Żu żu - niezalogowany 2019-04-08 20:08:53

    Sprzątają Ci co nie śmiecą a ci co robią syf lezą w domu do góry brzuchami!!!Niestety ale taki zryw społeczny jest potrzebny bo Oława to bardzo brudne miasto i służby do tego stworzone albo sobie nie radzą albo ignorują ten cały bajzel.Pomijając fakt,że w miejscach często uczęszczanych przez spacerowiczów po prostu nie ma śmietników.A ludzie jak to ludzie łażą wszędzie i brudzą.Np.dlaczego nie ma śmietników na wałach?Pewnie dlatego ,że byłaby to dodatkowa robota dla służb.Także proszę organizować takie akcje i kto ma chęci niech idzie a kto nie ma nie musi bo przecież nikt nikogo na łańcuchu nie ciągnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 07:49:18

    Rosjanie budowali i pomagali nam postawić Polskę z ruin, zydo demokracja niszczy Polskę od 89, zadluzaja nas niszczą nasz przemysł i zmuszają młodych poprzez biedę i drozyzne do wyjezdania finansując Izrael, ukraine oraz rozrabiajacych coraz bardziej w Polsce Amerykanów, nie wspominając jaka ogromną etniczna wojnę wypowiedziała nam ukraina poprzez rząd warszawski, rolnicy padają to samo nauczyciele a ukry i zydzi są nagradzani i wszystko darmo lub mała dopłata, a co z Polakami z Syberii z Kazachstanu? Co z naszymi dziećmi na zachodzie? Trzeba zacząć ostro protestować bo dziś ukraincy jutro muzułmanie a sklocac nas i niszczyć będą panowie hebrajskiego pochodzenia z Wall Street czyli sponsorzy rewolucji bolszewickiej w Rosji oraz Nazizmu w Niemczech. Najpierw posprzatajmy Polskę bo multikulturalizm nas zniszczy i z naszego narodu zostaną zgliszcza obce na własnej ziemi poprzez grzech zaniechania, oddolne pojednanie z Chinami I Rosją wskazane i jedyne możliwe, ale posprzątać można, pozdrawiam.

  • Proste - niezalogowany 2019-04-16 07:55:58

    Naszych wygonili za granicę bieda a nasprowadzali Ukrainę i ona wszystko niszczy psuje i nas jako naród ośmiesza. Inicjatywa ok.

Dodajesz jako: |