PILNE

Powstanie fotoradar w Godzikowicach?

14/09/2018 11:16
Mieszkańcy, Powstanie fotoradar Godzikowicach - zdjęcie, fotografia

O tym, że w Godzikowicach często kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość nie trzeba wiele pisać. Zdarzają się tam wypadki i kolizje. Pracownicy Biura Transportu i Dróg z oławskiego starostwa prowadzą rozmowy z GDDKiA odnośnie montażu fotoradaru.

W Godzikowicach jednym z niebezpiecznych miejsc jest skrzyżowanie drogi krajowej nr 94 z drogą powiatową nr 1560 D, w kierunku autostrady A4 (węzeł Przylesie).

Oddział GDDKiA wystąpił z wnioskiem do Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego o ustawienie na skrzyżowaniu urządzenia do automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym. Starostwo Powiatowe czeka na decyzję z GITD.

Reklama

Powstanie fotoradar w Godzikowicach? komentarze opinie

  • BKK - niezalogowany 2018-09-17 17:14:47

    Nowy program rządowy proponuję - fotoradar+, czyli błyskadło na każdej możliwej ulicy. Do tego wszędzie, gdzie się da umieścić ograniczenia prędkości do 40km/h. Bo po co szybciej jechać, skoro i tak za moment stanie się w korku... Zarządcy dróg wraz z decyzyjnymi z gmina, miast i wsi już chyba całkiem się wpisali w aktualny kurs władzy - dowalić wszystkim! Dokręcić śrubę, ograniczyć, na każdego znaleźć paragraf... Bo po co robić coś, co ułatwiłoby kierowcom życie? Po co wprowadzać rozwiązania poprawiające poruszanie się po drogach? Po co, skoro można wprowadzić następną szykanę i karać. Karać, karać, karać... Bo na nic innego ich nie stać. Makabra jakaś!

  • jozef - niezalogowany 2018-09-16 11:34:33

    Skoro droga jest niebezpieczna to dlaczego nie stosuje się świateł hamujących,świeci się pulsujące a jak przekroczy szybkość to zapala się czerwone, a nie foto

  • motocyklista - niezalogowany 2018-09-16 10:56:51

    Odcinkowy pomiar prędkości załatwi sprawę. I powinien być na trasie Oława - Wrocław, ograniczyć prędkość do 70 - a w miejscowościach gdzie jest 50 jeszcze fotoradary i skończy się rumakowanie .Owszem większość ciśnie do foto potem heble i 50 tka mija słupek - ale za słupkiem jest przejście i skrzyżowanie - > można przejść. A fotoradar na biedronce to bezsens totalny.

  • Radziu - niezalogowany 2018-09-16 10:30:07

    Fotoradar lepiej zróbcie porzadne skrzyżowanie w stronę Jaczkowic

  • kalina - niezalogowany 2018-09-15 22:11:13

    W Gać powinni też postawić fotoradar

  • Tomek - niezalogowany 2018-09-15 21:19:24

    Postawmy fotoradary w takim razie wszędzie w każdej wsi miasteczku i mieście i co to zmieni? To samo co w Marcinkowicach każdy kto mija fotoradar przyspiesza poto by nadrobić ten stracony czas który zajął na wychowanie auta. NIC TO NIE DA!!!

  • chujci - niezalogowany 2018-09-14 21:50:10

    Twoja stara

  • Mieszkanka - niezalogowany 2018-09-14 18:04:31

    No w końcu bardzo dobrze przez Godzikowice strach przez ulice przejść a co dopiero dzieci wypuścić tu nikt nie przestrzega prędkości

  • Żu żu - niezalogowany 2018-09-14 16:09:13

    Poco obwodnica?To dużo kosztuje.Chodzić i kontrolować kto i czym pali w piecu?Komu by się chciało.Ale łoić kasę z kierowców to jest genialny pomysł!!! I jaki prosty a i dochodowy.Szybko,łatwo i przyjemnie wpadał będzie szmal do budżetu państwa.Także tu nie chodzi o bezpieczeństwo,bo faktycznie można zamontować odcinkowy pomiar ale tu chodzi żeby zdzierać z kierowców i dlatego fotoradar jest NAJLEPSZYM rozwiązaniem !Ale oczywiście tylko według pajaców z GDDKiA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • RR - niezalogowany 2018-09-14 15:36:44

    Fotoradar. ..kretyństwo. Lepiej przypilnujcie , żeby tumany plastikiem nie palili...

  • Kierowca tira - niezalogowany 2018-09-14 14:30:13

    Odcinkowy pomiar jak w Łosiowie wszystko załatwi

  • igi - niezalogowany 2018-09-14 13:53:44

    Robią wszystko aby zwolnić a nie żeby objechać. Zamiast wyrzucać pieniądze na kolejny radar zróbcie w końcu obwodnicę!!!!

  • cześ - niezalogowany 2018-09-14 13:06:27

    jeszcze proponuję zrobić progi zwalniające, debile!!!!!!

Dodajesz jako: |