PILNE

Przywiązał psu linę z kamieniem i wrzucił do rzeki

25/10/2017 09:38
Kronika policyjna, Przywiązał linę kamieniem wrzucił rzeki - zdjęcie, fotografia

Wczoraj późnym popołudniem z rzeki Smortawa w Bystrzycy strażacy wyłowili martwego psa. O pomoc zostali poproszeni przez policję, która dostała sygnał od mieszkańców o martwej zwierzynie w rzece.

24 października, czworonoga nie dało się sprowadzić na brzeg bez pomocy służb ratunkowych, coś blokowało jego przesunięcie. Po jego wyciągnięciu okazało się, że do jednej z łap miał przywiązaną linę, na końcu której znajdował się duży kamień. Zdarzenie potwierdza rzecznik prasowy KPP w Oławie Alicja Jędo. -Pies został zabrany do weterynarza, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja. Aktualnie policja ustala kto mógł dokonać tego czynu, właściciel psa również jeszcze nie jest znany.

Pies był średniej wielkości, jego stan po wyciągnięciu wskazuje, że w wodzie musiał spędzić co najmniej kilka dni.

Sprawą zajęła się policja, która zbada kto mógł dopuścić się tego bestialskiego czynu.

Reklama

Przywiązał psu linę z kamieniem i wrzucił do rzeki komentarze opinie

  • Janików Ania - niezalogowany 2017-10-26 16:04:36

    Tera nie grabie a topi psy koty aluminium!?syna na ma też rudego hha.wie kto co?

  • przyjaciel i hodowca - niezalogowany 2017-10-26 13:27:28

    Ludzie opamietajcie sie!!! Po waszych kometarzach widac ze jestescie tak samo msciwi i ubogo myslacy jak ten ktos. Naturalnie zwierze wycierpialo ale czy czlek jest zdrowy ??? Odnalezc i przykładowo osadzic tak mowi cywilizowany narod.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2017-10-26 12:08:24

    Co za gnój! Dajcie zdjęcie psa, może po tym mieszkańcy wskażą właściciela. Bo któż by to zrobił,jeśli nie właściciel....?

  • adi - niezalogowany 2017-10-26 11:09:37

    zASTRECZOWAĆ I DO ODRY WYJE....

  • Olawa - niezalogowany 2017-10-26 06:42:05

    Liczę na to ze dojdą do tego kogo był ten pies. Musi spotkać tego zwyrodnialca kara. Pamiętajcie - najpierw zaczyna się od zwierząt a później taki zwyrodnialec skrzywdzi dziecko

  • Zszokowana - niezalogowany 2017-10-25 19:52:58

    Co za podły człowiek odebrać życie biednemu zwierzaczkowi sroga kara za to dla zwyrodnialca są schroniska i ludzie chętni można oddac

  • realista - niezalogowany 2017-10-25 17:43:34

    Jeżeli zauważyliście, że u kogoś był pies a teraz nie ma, to zgłoście to na policję. Nawet jak go złapią i posadzą, to to coś będzie odpoczywało (mam nadzieję, że jednak nie po tym jak się inni dowiedzą co zrobił) w pace za kasę z naszych podatków Drodzy współkomentujący. Obrzydlistwo

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 16:30:09

    Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 16:30:09

    Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 16:30:09

    Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 16:30:07

    Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 16:30:06

    Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 16:30:06

    Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

  • mieszkaniec bystrzycy - niezalogowany 2017-10-25 14:20:55

    to juz druga podobna sytuacja w ostatnim czasie w bystrzycy najpierw otruto megi ktora zdechła a teraz to dramat

  • cześ - niezalogowany 2017-10-25 14:06:28

    no co za kurwa jebana!!!!!!!!!

  • Tadek - niezalogowany 2017-10-25 13:37:42

    Proszę opublikować zdjęcia psa i właściciel się znajdzie a sznur i kamień już jest

  • Anonymous - niezalogowany 2017-10-25 13:14:49

    znajdziemy cie śmieciu, zrobimy z tobą dużo gorzej, my nie zapominamy, my nie przebaczamy, oczekuj nas

  • kopciuszek - niezalogowany 2017-10-25 13:08:26

    Zabetonować nogi i też do rzeki dziada niech zobaczy jak to słodko . To po prostu skandal trzeba chyba nie mieć mózgu ,żeby tak bezmyślnie postąpić . Tyle jest teraz przed zimą akcji o zbiórkach dla schronisk .Co ogląda telewizji, nie czyta gazet palant jeden (przecież można oddać pieska niech sobie żyje ) . Widocznie to jakaś euglena zielona . Po prostu wstyd i hańba ,że człowiek może tak postąpić zwierzęta już chyba lepiej się zachowują .

  • benti - niezalogowany 2017-10-25 11:52:15

    Co za zwyrodnialec !!!!! Kara za takie cos powinna być co najmniej taka sama.

  • ASA - niezalogowany 2017-10-25 11:46:52

    skąd się biorą takie patole?!

  • Alicja B. - niezalogowany 2017-10-25 11:11:21

    Powinna być kara śmierci dla takich zwyrodnialców.

  • Uki - niezalogowany 2017-10-25 10:56:01

    Niestety trzeba by pokazać zdjęcie tego psa,może ktoś by go poznał.A właściciela zajebac!!!

  • oławiak - niezalogowany 2017-10-25 10:47:45

    Za łeb dziada i do rzeki tak samo jak załatwił psa, ale nie kamień przywiązać tylko wór na łeb i spetac oprawcę

  • przemek - niezalogowany 2017-10-25 10:13:14

    To samo zrobić kurwie!!!!

Dodajesz jako: |