PILNE

Ruszyła budowa nowego marketu w Oławie

Inwestycje, Ruszyła budowa nowego marketu Oławie - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 27/03/2019 18:44

Przy ul. Iwaszkiewicza właśnie ruszyły prace budowlane nowego marketu. Na działce zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie z restauracją McDonalds powstanie sklep duńskiej sieci Netto.

Teren budowy został zagrodzony, a na plac budowy wjechał już ciężki sprzęt. Od momentu rozpoczęcia prac do otwarcia obiektu mija zazwyczaj 5-6 miesięcy. Wszystko wskazuje więc na to, że sklep Netto w Oławie zostanie otwarty w okolicach września.

Sieć sklepów Netto w Polsce liczy obecnie 368 obiektów. Większość asortymentu sklepu pochodzi od polskich dostawców.

Reklama

Ruszyła budowa nowego marketu w Oławie komentarze opinie

  • balcerek - niezalogowany 2019-03-27 20:00:52

    A to może SZOSZONI z Jelcza będą robić zakupy w Oławie i kolejki się skrócą o połowę!

  • Samo smoko - niezalogowany 2019-03-27 22:07:13

    A w Jelczu-Laskowicach nadal nic, dwie codziennie golocone do zera biedry i stojacy jak w Rynku nietykalny intermarsz :-)

  • gość 2019-03-28 01:10:47

    W Jelczu w Biedronkach jest jak w sezonie nad morzem codziennie są czyszczone z towaru ale dalej wszystkie markety powstają w Oławie.

  • Koniu - niezalogowany 2019-03-28 02:32:50

    Co to są "Szoszoni"? Czy jak ktoś tak powie o pańskiej babci to będzie panu miło?

  • margo - niezalogowany 2019-03-28 09:18:53

    Może do władz Jelcza dotrze ta informacja.Burmistrzu!!zacznij myśleć o mieszkańcach w kwestii ich męczarni z zakupami.Dwie marne Biedry i nędzny Inter nie ogarnie wszystkiego.PORAŻKA!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-28 09:28:09

    To Oława 24, a nie Jelcz 48

  • Gość - niezalogowany 2019-03-28 10:12:02

    Olawa24 publikuje infa z calego powiatu, i dobrze. W Jelczu jest wielka potrzeva by powstal duzy, dobry market. Ostatnie plotki sa takie, ze bedzie Lidl na terenach przy orlenie, tereny pana S.

  • gość 2019-03-28 12:46:50

    A nie mogą tam wybudować nowej podstawówki?

  • gość 2019-03-28 19:10:59

    Żadnego LIDLA w JELCZU , nie będzie to KOLEJNA PLOTA BEZ POTWIERDZENIA!!!

  • gość 2019-03-28 20:40:47

    A może LEON otworzy market na wiśniowej taka duża chata jak znalazł na market po co sprzedawać Polanica poczeka.

  • gość 2019-03-29 08:32:32

    Panie burmistrzu Jelcza -laskowic a czy Pan nam mieszkańcom J-L i okolic ma coś do zaproponowania w zakresie budowy nowego dużego MARKETU spożywczego ? Skoro Pan sciągnął poteżny kapitał i uruchomił strefę , to nowy duży market spozywczy powinien stanąć błyskawicznie

  • cześ - niezalogowany 2019-03-29 09:37:40

    SZOSZONY - jest to bardzo specyficzny stan świadomości spotykany u osobników zza wschodniej granicy, objawia się tym że ludzie ci mogą pracować 24h bez spania, za grosze i jeszcze się cieszą że ktoś im pozwala pracować, oprócz tego nie dokońca potrafią się odnaleźć w krajach UE

  • Żu żu - niezalogowany 2019-03-29 10:12:52

    Jak się pogoni tych śmierdzieli z ukrainy to i marketów nie trzeba budować jak domki w zabudowie szeregowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-03-29 17:55:48

    nie ubliżaj tym ludziom Polacy jeżdża do Reichu oni do Polski sam prawdopodobnie jestes zwykłym smierdzielem wsiorze

  • Lucek - niezalogowany 2019-03-30 16:02:02

    Drogi trzeba budować, obwodnice wreszcie zrobić. Inwestować w naprawe dróg istniejacych, wybudować kolejne zakłady, pozbyć sie choloty zza Buga, a marketów wystarczy.

  • Lobuz - niezalogowany 2019-03-30 17:03:23

    Pogielo was ludzie? Burmistrz ma wam market postawic? Jak to taki biznes to proponuje samemu zainwestowac w handel. Pewnie sie zdziwicie ale sieci same decyduja, gdzie postawia kolejny sklep. Chcecie, zeby z podatkow dofinansowac jakas sieciowke? Jakby nie patrzec to Olawa jednak jakby wieksza jest. To tak jakby mieszkancy Olawy mieli pretensje, ze we Wroclawiu tramwaje jezdza.

  • gość 2019-03-31 09:51:39

    W J-L psy tyłkami szczekają a ptaki zawracają bo pisze koniec świata. Można zazdrościć Oławie prężnego rozwoju i burmistrza!

  • gośćbreslauer - niezalogowany 2019-03-31 10:48:30

    a mnie też jest żal ,że po Moskwie nie suną już sanie

  • gość 2019-03-31 19:31:09

    Burmistrzem J-L powinien zostać Leon Wielki to wspaniały prezes,dobry ,ciepły człowiek wspaniały menadżer w szybki i kulturalny sposób zrobił by w mieście porządek.Niestety Polanica o niego również zabiega!

  • Dejw - niezalogowany 2019-04-02 14:28:31

    Spoko że powstaje dużo obiektów na terenie Oławy. Niedługo dojdziemy do Stanowic :) kto by pomyślał 10 lat temu że będzie Kino, galerie, KFC, McDonald, ładne nowe osiedla, basen. Panie Burmistrzu brakuje jeszcze tylko miejsca gdzie by młodzież mogła spędzać czas. Skate park ale za większy budżet by można było przyciągnąć ludzi, organizować zawody.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-02 23:12:17

    O smierdzielach z Ukrainy: te miasto ma jakiś rozwój dzięki "smierdzielam". A w ten czas póki Polacy, które walczą za swoje szczęście gdzieś w Niemczech, Anglii, Holandii, leniwe gówniarze na swojej wiosce sądzą ludzi, które tylko chcą dobrze żyć. Pamiętam te czasy, w 90-ch latach, kiedy wasze rodzice jeździli w Ukrainę na targ żeby sprzedać towar i przyjechać do domu z kasą. I żaden Ukrainiec nie nazwał was "smierdzielami". U większości z was jest rodzina w Ukrainie lub macie pochodzenie stąd , ale dalej cicho w Internecie gówno rzucajecie na Ukraińców.

  • gość 2019-04-27 07:45:32

    Cieszyć się z kolejnego korporacyjnego marketu toż to jest dopiero wodogłowie!

Dodajesz jako: |