PILNE

Ruszyła budowa restauracji KFC

15/10/2018 11:48
Inwestycje, Ruszyła budowa restauracji - zdjęcie, fotografia

W Oławie ruszyła budowa amerykańskiej sieci barów KFC. Wiemy, gdzie powstanie nowa restauracja szybkiej obsługi.

KFC stanie tuż przy rondzie na skrzyżowaniu ulicy Kutrowskiego z ulicą Nowy Górnik . Najbliższa taka resturacja znajduje się we Wrocławiu. Zakończenie budowy zaplanowane jest jeszcze w tym roku. Nie jest jeszcze znana data otwarcia.

Inwestorem jest firma Amrest Sp. Z O.O.

Reklama

Ruszyła budowa restauracji KFC komentarze opinie

  • Sylwunia - niezalogowany 2018-10-19 10:18:49

    Ja tam się ciesze ze Oława się powiększa Oby tak dalej

  • głodny24 - niezalogowany 2018-10-18 15:18:55

    Ale będę żryć jak świnia.

  • aaa - niezalogowany 2018-10-18 08:50:59

    Fuuuuuuuuuuuuuuj zasrane kubełki z wystającymi z panierki piórami !!

  • Matt - niezalogowany 2018-10-18 07:53:03

    Ludzie narzekają, że lokalizacja jest do niczego, a tak na prawdę to gdyby nie ta droga krajowa, która przechodzi przez nasze miasto to by nie było takich rzeczy jak KFC czy McDonald's

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 17:29:37

    Bardzo dobrze już dawno powinno być super!!!

  • Donald ten z bajek - niezalogowany 2018-10-17 17:27:40

    Ciesz się lepiej, że powstają fabryki i inne miejsca pracy. Nie musisz w nich pracować. Jest praca a wraz z nią przybywają mieszkańcy, daje to wieksze możliwości rozwoju dla miasta. Jak nie chcesz fabryk to pojedź do miast gdzie ich nie ma. Ludzie stamtąd uciekają bo nie ma pracy, a te czeka stagnacja, zadłużanie i stopniowe wyludnianie.

  • robcio - niezalogowany 2018-10-17 17:26:22

    kur...a ja pierd...le następny śmietnik

  • as - niezalogowany 2018-10-17 12:53:31

    Oława robi się drugim Wrocławiem same fabryki, markety, korki, ruch , smog i tego typu przybytki. Drogi w stanie opłakanym , obwodnicy brak drogi wokół Oławy usłane dziurami. Rynek katastrofa, zero miejsc parkingowych, zero spokoju. Budujcie więcej fabryk. Niedługo trzeba będzie stąd uciekać bo nie da się w tej przemysłowej strefie spokojnie żyć.

  • Prondzik - niezalogowany 2018-10-17 07:22:35

    Był burdel, będzie KFC ;) Tak jak na Wojnowie, był dom publiczny (taki z palmą), a teraz jest przedszkole publiczne :)

  • Agata - niezalogowany 2018-10-17 00:07:32

    No lepsze to niż te pomyje co dają w tej klitce zapyziałej S. Swoi pod wieżowcem.

  • Krzyś - niezalogowany 2018-10-17 00:05:51

    Super, ze bedzie pyszne jedzonko :)

  • Zygmunt III Waza - niezalogowany 2018-10-16 19:07:12

    Drogi "Czytelniku komentarzy", czytaj ze zrozumieniem. Nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi, więc Ci pomogę. 1. Nikogo w Polsce nie nazwałem biedakiem. Nie porównuj skądinąd świetnego bistro jakim jest Obiady u mamy, do tego szmelcu kfc. Tu jest pierwszy błąd. Tu jest clue. Nie wysmiewam nikogo ze wzgledu na pieniądze. Wysmiewam ten zachwyt bo reakcja ludzi na otwarcie tej budy z kurakiem jest taka jakby otwierał tu restauracje Amaro badz Robert Sowa a to tylko buda z kurakiem w dodatku kiepskim, tanim i bardzo niezdrowym. Zgadzasz sie? Niech sobie ludzie to jedzą, ja im nie wróg. 2. IKEA - piszesz ze te meble sa drogie, sa drogie dla Ciebie bo mieszkasz w Polsce. Gdybyś mieszkał przykładowo w Niemczech czy daj Boże Skandynawii to komoda z Ikei kosztowałoby Cie ok. 100zł, sądzisz że za 100zl można zrobic dobra komode? Mi sie wydaje ze nie. Rozwiązania maja ciekawe, ale chyba nie powiesz mi, ze te tanie prowadnice w szufladach, albo systemy szaf przesuwnych cechuje jakość. O smrodzie unoszacym sie z tego pazdzierzu nie wspomne. Tymczasem gloryfikacja tych mebli w PL jest co najmniej taka jakby nikt inny nigdy tego nie wymyślił. A to tylko tanie meble z plyty wiorowej, nawet nie mdf... Takze nie dorabiaj teorii, ze ja tu kogoś obrażam. Fakty sa takie, ze tak jak KFC jest buda z kurakiem na poziomie kurcze pieczone, tak i ikea jest takim fastfoodem z meblami. Tylko tyle. Nie spinaj sie.

  • Oławianin77 - niezalogowany 2018-10-16 16:44:38

    Pozostaną nam tylko wspomnienia po tym miejscu gdzie szalał "Mietek Oława" i można było wpaść na dziewczyny. To były czasy.

  • Oławianin77 - niezalogowany 2018-10-16 16:44:36

    Pozostaną nam tylko wspomnienia po tym miejscu gdzie szalał "Mietek Oława" i można było wpaść na dziewczyny. To były czasy.

  • Czytelnik komentarzy - niezalogowany 2018-10-16 16:37:38

    Do Jan Iii Sobieski. Odnośnie sieci IKEA. Nie uważam się za biedaka, 90% mebli w domu mam z IKEA oraz innych rzeczy. Wcale nie są tanie. W porównaniu do innych mebli jak np. BlackRed....., to z IKEA są lepsze, przemyślane i rozwojowe no i mają 25 lat gwarancji. Nie potrzebuje trzymać paragonów gdy mam kartę klienta, meble są też robione przez Polskie zakłady. Same pozytywy. Jest demokracja. Nikt Ci nie każe tam kupować. Tak samo dotyczy się jedzenia. To że lubię jeść w "Jak u mamy", nie oznacza że jestem biedakiem, chociaż przychodzą tam osoby po których można stwierdzić że nimi są. Mają dobre i normalne jedzenie w przyzwoitej cenie i pracują tam panie które robią to na bieżąco. Wszystko jest świeże. A tak apropo. Skoro jesteś taki bogaty to zasponsoruj komuś z wielodzietnej rodziny, pokrzywdzonej przez ojca pijaka lub pokrzywdzonej w inny sposób, której jest ciężko opłatę za obiady dla chociaż 1 osoby w szkole. Zamiast pisać dyrdymały i wyzywać nas od biedaków. Taki mały a skromny gest z Twojej strony. Stać Ciebie na to.

  • Żu żu - niezalogowany 2018-10-16 16:25:57

    Do~ Gd.Ja nie chodzę a i pewnie Ci co tak jęczą,że nie ma restauracji z polskim jedzeniem też do dupy chodzą.Mam na myśli ~~czesia,~~X i wielu innych co to by chcieli zjeść pierogi ruskie w Dworze polskim we Wrocławiu ale kasy nie mają a do jadłodajni Jak u mamy to honor im nie pozwala wejść.Dziadostwo oławskie.

  • Lobo - niezalogowany 2018-10-16 12:54:22

    każdy je to co che, ja polecam Cebulkę i Skwarek na Młyńskiej, świetne pierogi

  • Gd - niezalogowany 2018-10-16 06:21:26

    Ciekawe czy chodzicie do Polskich knajp i dajecie im zarobić? Wiec nie pitolcie ze kfc bo i tak tam pójdziecie a na forum wielkie pitolenie.

  • gość 2018-10-15 23:56:08

    Nie biadolcie ,że same fast foody w Oławie , jakie kolejki są w MACU! Bardzo dobrze , już dawno powinna być ! Lokalizacja super!

  • Beata - niezalogowany 2018-10-15 22:56:16

    Sami gotujcie, będzie tanio i zdrowo

  • Agnieszka - niezalogowany 2018-10-15 22:00:23

    Wszystko skrytykujecie zawsze, co by to nie było. Chcecie normalnego żarcia to do roboty, sami otwórzcie. Może zbijecie kokosy. Póki co sami będziecie tam jadać aż Wam się uszy będą trzęsły. Oni mają w dupie wasze opinie bo i tak tam zawitacie nie raz i dacie im zarobić haha.

  • Młodzież - niezalogowany 2018-10-15 20:21:04

    A pewnie niech robią wolny rynek. Jak ludzie chcą to jeść niech jedzą nikt nikogo nie zmusza tam chodzić. W Oławie nie ma co zjeść w nocy po imprezie bo nikomu się nie opłaca a im się oplaca. Jak Polak nie umie robić biznesu i zarabiać grubego siana to jego problem

  • Jan III Sobieski - niezalogowany 2018-10-15 19:11:38

    Hehe, śmiszny jest ten zachwyt tą budka z fast foodem w której w USA stołują się biedaki i bezdomni. Ale to samo w sumie jest z niejaką siecią IKEA... tanie meble dla studentów na zachodzie, a w Polsce ikony stylu klasy i jakości.

  • ciekawy - niezalogowany 2018-10-15 17:46:22

    ""zamiast dać niech Polak robi biznes z Polskim jedzeniem to wolą dać jebanym amerykańcom się dorabiać jeszcze więcej, patologia!" + "A może coś z normalnym jedzeniem a nie śmieciami" "Normalne" jedzenie o przyzwoitej jakości musi kosztować, ale lud tego nie rozumie lub rozumieć nie chce. Przy takim podejściu szansy na biznes nie ma." - zrób sobie reklamę, dobrze gotuj, wyszkol personel, rób co jakiś czas jakieś promocje to i ludzie będą przychodzić - wolny rynek - każdy je, to co lubi, to na co ma ochotę i to na co go stać... na szczęście nikt tu na nikogo nie jest skazany

  • Rasputin - niezalogowany 2018-10-15 17:10:53

    To będzie taki sam night club jaki kiedyś :)

  • Lokalny (jeszcze) restaurator - niezalogowany 2018-10-15 17:01:41

    "zamiast dać niech Polak robi biznes z Polskim jedzeniem to wolą dać jebanym amerykańcom się dorabiać jeszcze więcej, patologia!" + "A może coś z normalnym jedzeniem a nie śmieciami" "Normalne" jedzenie o przyzwoitej jakości musi kosztować, ale lud tego nie rozumie lub rozumieć nie chce. Przy takim podejściu szansy na biznes nie ma.

  • Kogut - niezalogowany 2018-10-15 17:01:21

    No to się będą z Maćkiem mapie...ć

  • Miłośnik - niezalogowany 2018-10-15 14:55:31

    Mniam, nic tak nie smakuje jak te naszprycowane kukuryku :)

  • Jan - niezalogowany 2018-10-15 14:45:14

    Już widzę te jeb.ne kolejki do samego Wrocławia tak samo jak w macu.Jadę z Wrocławia ,myślę zajade po jedną bułkę bo do Opola jeszcze kawałek,zajeżdzam niedziela godzina 15:00 a tam napier... ludzi tak że na ulicy stali aby wjechać, jakimś cudem udało mi się objechać ten zwierzyniec i wiecie co? Widziałem chyba tylko dwie "obce" rejestracje poza DOA ,doszedłem do wniosku że w tym mieście ludzie bezdomni żyją

  • Anonim - niezalogowany 2018-10-15 14:38:24

    W końcu, po tylu latach czekania :D

  • macioraczesia - niezalogowany 2018-10-15 14:27:59

    cześ Ty warchlaku

  • cześ - niezalogowany 2018-10-15 14:08:34

    dokładnie, co to my już swojego jedzenia nie mamy?

  • Y - niezalogowany 2018-10-15 13:47:28

    W Oławie same pizzerie, Mc Donald i jeszcze KFC zróbcie coś dla ludzi a nie tylko śmieciowe fast foody. Potem się dziwią, że same grubasy wszędzie.

  • X - niezalogowany 2018-10-15 13:44:45

    A może coś z normalnym jedzeniem a nie śmieciami

  • Krzysiek - niezalogowany 2018-10-15 13:37:50

    Super :-)

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-15 13:36:11

    Super sprawa i super lokalizacją bo w najlepiej rozwijającej sie części Oławy i na wylotowce oraz na pewno klientów bedzie multum bo kfc bije mcd na głowę chociaż i ta druga restauracja na pewno az tak wiele nie straci

  • cześ - niezalogowany 2018-10-15 13:21:30

    zamiast dać niech Polak robi biznes z Polskim jedzeniem to wolą dać jebanym amerykańcom się dorabiać jeszcze więcej, patologia!

  • Adam - niezalogowany 2018-10-15 13:21:01

    KFC Super lokalizacja do niczego

  • S - niezalogowany 2018-10-19 19:33:30

    Taka ciekawostka Kfc należy do spółki Amrest z Wrocławia to polski właściciel Kfc. Bardzo się cieszę ze budują.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 22:23:37

    Dobrze, że powstaje :)

  • gość 2018-11-16 19:17:05

    https://www.youtube.com/watch?v=3IjwqPmvwJw Smacznego!!

  • Pan i władca. - niezalogowany 2018-11-17 21:25:11

    Yankes i pasi brzuchy zacierają łapska.

  • gość 2018-11-21 15:22:13

    SUPER WSZYSCY SIE CIESZYMY-NARESZCIE NIE TRZEBA BEDZIE JEZDIC DO WROCKA..:)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 00:47:25

    Bla bla

  • Gośćtea - niezalogowany 2018-12-12 13:18:42

    Super nareszcie Kfc w Oławie ..wiadomo kto lubi ten je ,kto nie lubi nie je i tyle na temat .

Dodajesz jako: |