PILNE

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę

16/05/2018 13:02
Mieszkańcy, Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę - zdjęcie, fotografia

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat, za zbrodnię której nigdy nie popełnił. Dzisiaj odbyła się rozprawa, podczas której Komenda został uniewinniony od zarzutu zabójstwa i zgwałcenia 15-letniej Małgosi z Miłoszyc.

Przed kilkoma minutami Sąd Najwyższy uchylił wcześniejszy prawomocny wyrok, 25 lat pozbawienia wolności. Komenda spędził w więzieniu 18 lat, skazany został w 2004 roku. Teraz mężczyzna jest całkowicie wolny.

reklama
 

Reklama

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę komentarze opinie

  • Łeb za Łep - niezalogowany 2018-05-20 14:28:42

    CIEKAWY rusz orzechem trochę... poczytaj o tym wszystkim to się dowiesz co jest 5 !!!

  • ktoś - niezalogowany 2018-05-18 10:57:09

    Wcześniej chyba siedział w areszcie bez wyroku i wtedy by się zgadzało

  • Ciekawy - niezalogowany 2018-05-17 19:59:05

    skazany w 2004 a spędził 18 lat, to coś tu nie gra, suma wynosi 2022 a mamy 2018?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-17 17:07:22

    Policjant Wiesław Wiśniewski powiedział w Uwadze rozmawiajac z Głuszakiem że był na posesji w Miłoszycach między 8 a 12.Jakim cudem skoro Małgorzatę znaleziono o 13 .Czy coś ukrywali?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-17 17:07:22

    Policjant Wiesław Wiśniewski powiedział w Uwadze rozmawiajac z Głuszakiem że był na posesji w Miłoszycach między 8 a 12.Jakim cudem skoro Małgorzatę znaleziono o 13 .Czy coś ukrywali?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-17 17:07:16

    Policjant Wiesław Wiśniewski powiedział w Uwadze rozmawiajac z Głuszakiem że był na posesji w Miłoszycach między 8 a 12.Jakim cudem skoro Małgorzatę znaleziono o 13 .Czy coś ukrywali?

  • aaa - niezalogowany 2018-05-17 10:05:04

    ZEMSTY NADEJDZIE CZAS :)

  • grześ - niezalogowany 2018-05-17 10:03:50

    Czy nie warto teraz pociągnąć do odpowiedzialności tych, którzy się do jego wyroku przyczynili?

  • Anonim. - niezalogowany 2018-05-16 22:41:37

    18 lat przeżył zamknięty i te osoby co mu to wyrządziły powinny się przyznać ,albo dostały łapówkę i siedzą teraz cicho.On teraz powraca do życia po tych latach ,cierpiał po tych latach .Teraz wraca do życia normalnego A nie zamkniętego w 4 ścianach i mowił że jest nie winny. Brak słow na te osoby co mu to wyrzadzily że ich to teraz nie boli od środka....

  • Andrzej - niezalogowany 2018-05-16 15:32:31

    Przynajmniej tyle. Nie ma takich milionów, za które dałbym się zamknąć na 18 najlepszych lat życia w kiciu. Dałbym? Nie ma takich słów, które mogą opisać to, co się stało. Taka niby kolejna historia w naszym świecie pędu, mediów i przesuwających się przed oczami obrazów i wskazówek zegara odmierzającego czas do końca. Ale jak się tak naprawdę zastanowić, co się właściwie w tym wypadku stało - nie ma słów. Moim zdaniem niestety, ale osoby stojące po stronie prawa z tego łańcucha ludzi, którzy go skazali, powinni też ponieść bezwzględną karę. Choćby po roku bezwzględnego więzienia. A może właśnie ja ich teraz krzywdzę taką propozycją? Nie wiem. Ale na pewno powinni ponieść jakąś odpowiedzialność za zgotowanie człowiekowi piekła na ziemi w sytuacji, gdy nie musieli tego robić, bo WÓWCZAS (!!!) były dowody (DOWODY!) na jego niewinność. W państwie prawdziwego prawa ta pani prokurator nie mogłaby chyba przejść dzisiaj do porządku dziennego nad dzisiejszym wyrokiem SN.

  • dobryczlowiek - niezalogowany 2018-05-16 14:50:47

    spójrzcie tylko na niego .. proszę Was wszystkich czytelników o modlitwę w jego intencji

  • cześ - niezalogowany 2018-05-16 14:30:32

    a kto mu odda 18 lat?

Dodajesz jako: |