Samochód wbił się w drzewo. Kierowca był nietrzeźwy

{{ id + 1 }} / {{ total + 1 }} | | autor zdjęć: Ochotnicza Straż Pożarna Jelcz-Laskowice
Samochód wbił się w drzewo. Kierowca był nietrzeźwy

Polecamy

Tragiczne chwile w Nowym Dworze. Jeden pies nie przeżył ataku
NOWE

Tragiczne chwile w Nowym Dworze. Jeden pies nie przeżył ataku

22.06.2026
Ślady krwi na klatce schodowej doprowadziły policjantów do rannego mężczyzny
NOWE

Ślady krwi na klatce schodowej doprowadziły policjantów do rannego mężczyzny

22.06.2026
Nietrzeźwy wpadł pod koła autobusu. Trafił do szpitala
2
1

Nietrzeźwy wpadł pod koła autobusu. Trafił do szpitala

19.06.2026
Zakończono remont drogi między Minkowicami Oławskimi a Wójcicami
2

Zakończono remont drogi między Minkowicami Oławskimi a Wójcicami

17.06.2026