PILNE
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
08/01/2019 12:06

Oławscy policjanci patrolujący drogi powiatu oławskiego od nowego roku zabrali aż siedem praw jazdy! 

Kierowcy przy trudnych warunkach atmosferycznych jechali ponad 100km/h.  Policjanci od 1 stycznia jeżdżą i kontrolują  drogi naszego powiatu. 

Funkcjonariusze oławskiego ruchu drogowego zarejestrowali siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkości o ponad 50 km/h, zarówno w terenie zabudowanym, jak i poza nim. Wszyscy kierowali pojazdami z prędkością przekraczającą 100 km/h. Niechlubny rekordzista jechał po drodze krajowej K-94 z prędkością przekraczającą 190 km/h, gdzie dozwolona prędkość to 90 km/h.


Wszyscy kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

 

Reklama

Siedem praw jazdy zabranych od nowego roku! komentarze opinie

  • gość 2019-01-08 15:26:52

    i bardzo dobrze. idiotów na drogach trzeba wytępić jak zarazę najlepiej dożywotnio

  • Kierowca - niezalogowany 2019-01-08 16:08:43

    Lepiej by było gdyby Policja jeździła oznakowanym radiowozem. Wtedy nikt by nie piratował po drodze.

  • Gość al - niezalogowany 2019-01-08 16:51:32

    Coś dziwnie wyszły te pomiary , w takim razie z jaką prędkością jechała policja ? Jak długo z podobną prędkością „goniła” poprzedzające auta ?

  • gość 2019-01-08 17:46:07

    dziwne że nie zatrzymała ich tylko pozwalała dalej stwarzać zagrożenie, skoro uważają że to "głównie o to im chodzi"

  • gość 2019-01-08 18:18:56

    Niech policjanty rusz tyki w kierunku mniejszych miejscowoci. Tam " mistrzowie kierownicy " te robi popisy, ( NIwnik , Godzinowice, Siecieborowice)

  • gość 2019-01-08 19:57:01

    Bardzo dobrze brawo dla Policji! Więcej takich akcji i więcej patroli na drogach! Chylę czoła trzeba tępić i eliminować z dróg piratów a takich w naszym powiecie nie brakuje.

  • gość 2019-01-08 20:37:58

    tak mi pięknie wymusili na skrzyżowaniu na Kilińskiego,mogłem posłać tego fokusika na zom...,mina kierowcy jak kota robiącego k..pę :) a jak wychamowałem to nawet nie podziękował,nie przeprosił,odjechał,prosty wniosek,następnym razem sytuacja zakończy się inaczej,a ponoć panowie za uszkodzony sprzęt płacą ze swojej kieszonki :)

  • Manymany - niezalogowany 2019-01-08 22:16:46

    Dzisiaj po 18 jakis DEBIL tak jechał szybciutko i tak wszystkich wyprzedzał ze nawet udało mu sie wyprzedzić nieoznakowany radiowóz i prosze bardzo w marcinkowicach go juz mieli

  • X - niezalogowany 2019-01-08 23:52:09

    Możecie zostawić naszą Polską Policję ?;/

  • De - niezalogowany 2019-01-09 01:33:01

    Uwaga na Srebrnego Fokusa ST, na strzelińakich blachach który lubi wymuszać i jeździć ponad stan nie raz jechałem prawidłowo i zostałem wyprzedzony przez ten pojazd który wyprzedzając mnie czyli pojazd jadacy prawidłowo musiał jechać ponad stan czyli +30-50 kh/h (bez koguta) czyli nie ma prawa przekraczać prędkości, więc smiało można uznać, że prawko na 3 miesiące powinno zostać zabrane. Też panowie nie są tu bez winy jeżeli chodzi o skrzyżowania i ich wymuszenia bo nie raz ktoś opowiadał i sam byłem światkiem ich dziwnych manewrów. Bądźmy ludźmi i miejmy we wszystkim ten rozsądek którego niektórym brakuje a co do zdjęcia 190 na liczniku fakt nieźle, czyli radiowóz za nim miał +200 jak go gonił i to jest faktem ale czy to takie źle gdy gościu jedzie 190? Wiadomo jak jest z pomiarami i granica błędu jest spora czyli 10-30 km ale o 100 raczej nie. Panowie i Panie w 2019 dużo rozwagi na drodze, uwagi i spokoju a przedewszystkim kultury jazdy używajmy dobrze kierunków, zwłaszcza na rondzie czy zjazdach.Też warto czasem kogoś wpuścić jak przed tobą jest korek lub wiesz, że skrzyżowanie jest trudne do wyjazdu a kilka takich w Oławie mamy i te kilka sekund nikogo nie zbawi a zawsze ułatwi to ruch na drodze. I nie zapominajmy wszyscy są ludźmi i błędy popełniają. Pozdrawiam,

  • Piechur - niezalogowany 2019-01-09 06:20:16

    Do "de". Nie masz zielonego pojęcia o ruchu drogowym. Jak jakimś cudem "zdobyłeś" prawo jazdy, to znalazłeś "je" w paczce z chipsami.

  • Żu żu - niezalogowany 2019-01-09 13:47:29

    Do Piechur.Wiesz gdzie De znalazł prawo jazdy?W dupie!!!!! Dobrze pisze Pan De ale oczywiście cwaniakom, piratom i innym durniom drogowym to są dyrdymały a od takich to trzeba trzymać się z daleka!!!!!!!!!!!!!

  • edek - niezalogowany 2019-01-10 09:54:23

    wystarczy przejechać się tą drogą po godzinie 14 jak wracają z pierwszej zmiany z oławy , jelcza w kierunku brzegu , szczególnie na "wysokości" silikatów czyste szaleństwo , prędkość i wyprzedzanie się na trzeciego . co ciekawe taką "jazdę" uprawiają również kobiety za kierownicą wożące koleżanki z pracy.

  • AsusROG - niezalogowany 2019-01-12 07:51:27

    Ciebie pierwszego wytępić powinni.

Dodajesz jako: |

Kronika policyjna, - więcej informacji