PILNE

Śmiertelne potrącenie w Nowym Otoku

13/07/2018 09:23
Kronika policyjna, Śmiertelne potrącenie Nowym Otoku - zdjęcie, fotografia

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek około godziny 22:00 w Nowym Otoku. W wyniku obrażeń doznanych na skutek potrącenia pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący Fordem Mustangiem 26-letni mieszkaniec powiatu oławskiego jechał od strony Gaju Oławskiego w kierunku miasta. Z nieustalonych przyczyny na wjeździe do Nowego Otoku w terenie zabudowanym potrącił idącego poboczem pieszego. Kierowca był trzeźwy. W miejscu, w którym doszło do zdarzenia nie ma chodnika oraz oświetlenia.

Obecnie pod nadzorem prokuratury trwa ustalanie tożsamości śmiertelnie potrąconego mężczyzny - mówi Wioletta Polarowicz zastępca rzecznika prasowego KPP Oława.

Droga w miejscu wypadku była nieprzejezdna przez kilka godzin.

reklama
Philips Parownica Steam&Go GC362/80Od 459,00 zł Garmin Fenix 5X Sapphire Stalowoszary czarny 010-01733-01Od 2840,00 zł Mga Lol Surprise Laleczka Brokatowa 1 Glitter 551300Od 42,87 zł Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3mlOd 45,74 zł  

 

Reklama

Śmiertelne potrącenie w Nowym Otoku komentarze opinie

  • Zenek - niezalogowany 2018-07-15 19:49:21

    Z tego co widzę to jest to poza miastem, bkliżej Gaju Oławskiego, jaki tam teren zabudowany?

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-07-15 12:36:10

    ~sobieski Nie masz jaszcze jakichś "primo" w zanadrzu, ósmego, dwudziestego... ? ;) Pamiętaj synu: "Primo" - jak matka, może być tylko jedno ;)

  • sobieski - niezalogowany 2018-07-15 11:33:06

    Pierwsze primo: wielka tragedia. Drugie primo: pociągnąć do odpowiedzialności urzędników , czyt. władze, za brak chodnika.i oświetlenia drogi w terenie zabudowanym. Trzecie primo:pieszy nie miał obowiązku posiadania elementów odblaskowych (teren zabudowany , miasto) Czwarte primo: zawsze obwinia się kierowcę , bo on zna przepisy a pieszy nie musi. Reasumując: brak chodnika i oświetlenia powodem śmiertelnego wypadku. Czy winni będą pociągnięci do odpowiedzialności: nie. Dlaczego: bo w Polsce za zły stan dróg, brak oświetlenia, brak chodników, które są w znacznym stopniu przyczyną śmiertelnych wypadków z pieszymi, jeszcze n i k o g o nie postawiono przed sądem. Trzecie primo: jeżeli, pieszy ubrany był na szaro-czarno to miał mało wyobraźni. Czwarte primo: pieszy

  • cześ - niezalogowany 2018-07-15 11:20:54

    widzieliście kiedyś żeby ktoś jechał Mustangiem z dopuszczalną prędkością hahahahahahaha pytanie retoryczne

  • Kuba - niezalogowany 2018-07-14 16:42:35

    Mógł kierowcy wyskoczyć na drogę pogniewasz nie mam chodnik

  • Może to nie - niezalogowany 2018-07-14 16:39:01

    Może to nie wina kierowcy

  • Tyle w temacie - niezalogowany 2018-07-14 15:46:26

    Nie no to żadna wina kierowcy, sądząc po uszkodzeniach auta pieszy pewnie chciał wskoczyć na dach ale nie wycelował bo mustang poruszał się przepisową prędkością 50km/h czego nie przewidział pieszy i skończyło się jak skończyło. Tam powinni postawić fotoradar albo odcinkowy pomiar prędkości a nie kolo weny jak ludzie przyspieszają po ucieczce z ronda

  • Ja - niezalogowany 2018-07-14 00:44:47

    Nie wina kierowcy!!! . Wy tylko chcecie hejtu!!!

  • Ja z ... - niezalogowany 2018-07-14 00:40:43

    Trzymaj się nie Twojawina wina !!! Tomek na zawsze pozostanie w naszych sercach . Jaki był taki był. Worto zapamiętać dobre żeczy i czyny

  • Mariusz - niezalogowany 2018-07-13 17:43:31

    jak zwykle jakiś JANUSZ... czepi się słowa MIEJSCOWOŚĆ zamiast OSIEDLE... ohhhh to wiele zmienia - stary spruchnialcu zginął człowiek, a ty takiej pierdoły się czepiasz? informacja może być RZETELNA a nie ŻETELNA cymbale :)

  • OSP - niezalogowany 2018-07-13 17:41:16

    ~kola co ty chcesz aktualizowac?

  • kola - niezalogowany 2018-07-13 15:51:16

    Teoretycznie to teren zabudowany, więc pieszy nie ma obowiązku noszenia odblasków bądź kamizelki. Podstawowe pytanie brzmi, czy kierowca jechał z dopuszczalną prędkością? Kolejne pytanie-dlaczego remontujac nie tak dawno drogę do Gaju przy okazji takiej inwestycji nie wybudowano tam chodnika i ścieżki rowerowej? Kolejne pytanie-kto pisze te teksty, że takie w nich babole? Jest ulica Nowy Otok, która zaczyna się od przejazdu kolejowego, a kończy przed Gajem Oławskim. Nie ma miejscowości Nowy Otok! Brawo za żetelne informacje! I ostatnie pytanie-dlaczego nie ma żadnej aktualizacji????

  • Kiki - niezalogowany 2018-07-13 15:45:08

    Pierdzielicie. Kierowca jadąc w terenie zabudowanym 50 km/ h widzi wszystko. Wtargnięcia na drogę ( np. pieszego) nie jest tylko w stanie przewidzieć.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 14:35:55

    Nie raz widziałam jak po zmroku chodzą tam piesi bez światła, bez kamizelki i kompletnie ich nie widać.

  • Fff - niezalogowany 2018-07-13 14:13:50

    Tak jest jak bez kamizelek i odblasków się chodzi w nicy

  • jatoja - niezalogowany 2018-07-13 13:06:37

    Jakby była komuna to takim upośledzonym jak ty czesiu nie pozwalano by wychodzić na ulice.

  • Adm - niezalogowany 2018-07-13 12:28:23

    Przykry wypadek. A tak poza tym nie ma miejscowości Nowy Otok, to jest od bodajże 1974 część miasta Oława.

  • Bob - niezalogowany 2018-07-13 12:14:10

    A Ty pewnie nie idioto!

  • cześ - niezalogowany 2018-07-13 11:26:49

    jak by była godzina milicyjna jak w stanie wojennym to gościu by żył!!!

Dodajesz jako: |