Wypadki drogowe, Śmiertelny wypadek - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 17/01/2018 10:28

Dzisiejszego poranka przed godziną 10:00 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Gać. Nie żyje około 50-letnia kobieta.

Kierująca samochodem marki Citroen, mieszkanka Gminy Oława chciała włączyć się do ruchu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej z kierunku Psar, w tym momencie uderzył w nią autobus jadący w kierunku Brzegu. Kobietę z rozbitego pojazdu wyciągnęli świadkowie zdarzenia.

Policja ustala dokładne przyczyny wypadku. W chwili zderzenia jezdnia w tym miejscu była pokryta cienką warstwa lodu. Mimo ponad 40-minutowej reanimacji, nie udało się przywrócić akcji serca.

Policja wyznaczyła objazdy.

  

reklama
 

Reklama

Śmiertelny wypadek w Gaci komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2018-01-21 17:59:48

    co wy tam wiecie - w nogach śpicie!!! obrońcy się znaleźli bo pewnie jak śnieg popada to sami z buta chodzicie a auta macie wtedy w garażu bo nie wiecie jak można w takich warunkach jechać autem hahahaha żałośni wy!!!

  • Vasyl - niezalogowany 2018-01-21 15:19:48

    Na szczęście Czesiu ma kółka z boku to się nie wywroci...

  • Żu żu - niezalogowany 2018-01-20 00:04:25

    Czesio jeżdzi rowerem więc jak wpadnie w poślizg to zeskakuje z roweru i trudno mu zrozumieć,że jadąc samochodem nie da się tak zrobić.

  • coc - niezalogowany 2018-01-18 21:53:58

    do "cześ" -troche kultury,zginoł człowiek,współczucia dla rodziny

  • Aganiotch - niezalogowany 2018-01-18 19:33:18

    Jak za sze odzywaja sie sami geniusze ,sami naj... ,ludzie jacy wy jestescie zalosni ,dostosowala ,nie dostosowala ,kazdy kierowca wie ze to chwila ,sekundy ,po co te glupie i nikomu nie potrzebne teksty ,WYRAZY WSPOŁCZUCIA DLA RODZINY !

  • Kama - niezalogowany 2018-01-18 13:21:55

    ten citroenik to jezdzaca trumna na kolach tak jak matiz czy maluch....kto woogle kupuje takie smieci ?

  • cześ - niezalogowany 2018-01-18 10:36:02

    to trzeba było zachować ostrożność, to że był lud na drodze wcale jej nie usprawiedliwia!!!

  • PATRIOTA - niezalogowany 2018-01-17 18:57:04

    Tu niestety Leon ma rację z tą drogą to tragedia jeżdżę do Psar dziura na dziurze a o posypaniu to zapomnij. Pan wójt to o tej drodze już zapomniał???.

  • Leon - niezalogowany 2018-01-17 15:50:18

    Nie rozumiem po co wypisujecie swoje mądrości kiedy was tam nie było, ja byłem 2 minuty po zdarzeniu ponieważ mieszkam obok- co z tego że droga krajowa 94 była przed 10.00 rozjeżdżona i praktycznie sucha, kiedy ta od strony Psar to było jedno wielkie lodowisko, (żeby dojść na miejsce wypadku musiałem iść przy płocie) bo tam niestety nigdy się nie posypuje . Ale nikt nie wspomina o zaniedbaniach służb drogowych tylko od razu obwinia się tę biedną kobietę. Mogła jechać dość szybko więc na tym lodzie nie miała szans wyhamować- auto wyrzuciło na skrzyżowanie i tyle w temacie. Wyrazy współczucia dla rodziny .

  • Mariope - niezalogowany 2018-01-17 14:10:31

    Co tu mówić wymuszenie stało się trudno.

  • cześ - niezalogowany 2018-01-17 13:33:56

    z tą warstwą lodu to nie przesadzajcie, o 6 rano jechałem to jedynie na wioskach było ślisko, a na drodze krajowej tylko mokro co najwyżej, do 10 już dawno wszystko się stopiło bo rano nawet mrozu nie było

  • X - niezalogowany 2018-01-17 13:21:05

    jeszcze zamknieta

  • Aatt - niezalogowany 2018-01-17 13:05:20

    Droga dalej zamknięta??

  • Aatt - niezalogowany 2018-01-17 13:05:17

    Droga dalej zamknięta??

  • Minion - niezalogowany 2018-01-17 12:48:36

    Dużo jeżdżę małym autkiem w pracy i jest jedna podstawowa zasada - "Ograniczonego Zaufania" wiele razy mnie uratowała, ale to co się dzieje ostatnio, to przesada. Widać po uszkodzeniach że kierowca nawet nie miał czasu zareagować. Przykre ale tak się dzieje jak się nie wyważy wyobraźni na drodze.

  • cześ - niezalogowany 2018-01-17 12:48:30

    oczy w dupie miała

  • Don Ulong - niezalogowany 2018-01-17 12:41:30

    Don Amigos jak kierowca ma wychamowac na oblodzonej nawierzchni jak ktos wjezdza pod kola? Troche wyobrazni

  • Don Ulong - niezalogowany 2018-01-17 12:41:24

    Don Amigos jak kierowca ma wychamowac na oblodzonej nawierzchni jak ktos wjezdza pod kola? Troche wyobrazni

  • Don Amigos - niezalogowany 2018-01-17 12:28:41

    Autobus jak i TIR po wciśnięciu hamulca staje w miejscu. Nadal nie myślcie i tak jeździjcie.

Dodajesz jako: |