Sobotni wieczór w rytmach Disco Polo

Koncerty, Sobotni wieczór rytmach Disco - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 15/09/2019 13:43

Bayer Full oraz Top One to gwiazdy muzyki disco polo, które pojawiły się w Oławie, 14 września na plenerowym koncercie. Pod sceną pojawiło się spora ilość mieszkańców. Można było usłyszeć największe przeboje zespołów - „Blondyneczka”, „Jedno Niebo”, „Majteczki w kropeczki”, „Biały Miś” czy „Miła moja”.

Wrześniowe koncerty Disco Polo to już tradycja. W poprzednich latach na scenie występował zespół Weekend oraz Akcent. Imprezę zorganizował Urząd Miejski w Oławie oraz Oławskie Centrum Kultury Fizycznej.

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: [email protected] lub profil na Facebooku - @OLAWA24

Reklama

Sobotni wieczór w rytmach Disco Polo komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 16:28:32

    Dno i wodorosty! Ludzi nie wiele oba koncerty z playbacku ,ruszanie wargami to nie koncert,poza tym Top One w nowych wersjach i aranżacjach to istne popłuczyny! Tłumów nie było wymuszane bisy i co taka jest prawda.

  • JJ - niezalogowany 2019-09-15 16:47:41

    Z sentymentu zajrzałem na Miasteczko.
    Pod koniec koncertu Bayer Full.
    Top One to był półplayback. Same hity i ważny apel lidera/wokalisty Pawła Kucharskiego o pomoc naszej chorej Oławiance.
    To nie mój gatunek, ale w naszym mieście niewiele dzieje się plenerowo i chciałem zobaczyć ten fenomen socjologiczny jakim jest muzyka disco polo

  • gość 2019-09-15 20:30:08

    500+,kiełbasa,disco,gumofilce i może będę Osłem Bezdeniem?

  • gość 2019-09-15 21:58:07

    Ale by był pięknie postawić tych złodziei z Tuskiem na czele przed trybunał stanu.

  • JJ - niezalogowany 2019-09-15 22:44:54

    Wszędzie polityka. Ludzie, mniej nerwów.
    Przyszedłem posłuchać.
    To był półplayback. Chyba, że byliśmy na dwóch innych koncertach

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 10:42:06

    Prezent od burmistrza dla żony.Przecież taka ładna i taka słodka. A takie rozpieszczone to są najgorsze, bo myślą, że im się wszystko należy. A tego całego diskopolo to już chyba za dużo.

  • cześ - niezalogowany 2019-09-16 12:20:43

    wieś tańczy, wieś śpiewa :D

  • gość 2019-09-16 13:06:08

    Gościu marzy Ci się Tusk a jak na razie złapali tylko jednego złodzieja Misiewicza a Tusk na Ciebie ......

  • gość 2019-09-16 23:25:16

    czesiu pomyliłeś miejsca - miasto tańczy , miasto śpiewa,
    ale z ciebie cześ.

  • gość 2019-09-17 14:12:44

    Proszę spojrzeć na średnią wieku widzów... i wszystko jasne

  • cześ - niezalogowany 2019-09-17 21:55:38

    prędzej mi prawdziwek na wacku wyrośnie niż ta menda tusk stanie przed trybunałem stanu, niestety

  • JJ - niezalogowany 2019-09-22 23:32:14

    Jedni o niebie, drudzy o chlebie.
    Muzyka się liczy, a nie polityka.
    TOP ONE - THE BEST!!!

Dodajesz jako: |