Reklama
Logo - Olawa24.pl
{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ report.success }}
{{ error.report.data.name }}
{{ error.report.data.email }}
{{ error.report.data.body }}
{{ error.report.data.rule }}

Startuje letni sezon Kina Samochodowego w muzeum. Pierwszy seans już dziś!

Dodano: Autor: Redakcja
autor zdjęć: Muzeum WENA

Miłośnicy motoryzacji i kina będą mieli okazję rozpocząć wakacyjny sezon w wyjątkowy sposób. Już w piątek, 26 czerwca o godzinie 21:00, na parkingu przed Muzeum Motoryzacji Wena odbędzie się pierwszy w tym sezonie seans Kina Samochodowego. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

Na wielkim ekranie wyświetlony zostanie film "Need for Speed", który z pewnością przypadnie do gustu fanom szybkich samochodów, widowiskowych pościgów i dużej dawki adrenaliny. Organizatorzy zapowiadają wieczór pełen emocji w klimacie klasycznego kina samochodowego, znanego z amerykańskich produkcji.

Uczestnicy będą mogli obejrzeć film z własnego samochodu lub skorzystać z przygotowanych miejsc siedzących. Do dyspozycji gości będzie 70 miejsc dla samochodów, 50 leżaków oraz 60 krzeseł, dlatego warto pojawić się odpowiednio wcześniej. Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Zgłoś naruszenie
{{ error.violation.name }}
{{ error.violation.email }}
{{ error.violation.body }}
{{ violation.success }}

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

{{ error.comment.author }}
{{ error.comment.body }}
{{ error.comment.rules }}
{{ comment.success }}