Startuje letni sezon Kina Samochodowego w muzeum. Pierwszy seans już dziś!
Miłośnicy motoryzacji i kina będą mieli okazję rozpocząć wakacyjny sezon w wyjątkowy sposób. Już w piątek, 26 czerwca o godzinie 21:00, na parkingu przed Muzeum Motoryzacji Wena odbędzie się pierwszy w tym sezonie seans Kina Samochodowego. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.
Na wielkim ekranie wyświetlony zostanie film "Need for Speed", który z pewnością przypadnie do gustu fanom szybkich samochodów, widowiskowych pościgów i dużej dawki adrenaliny. Organizatorzy zapowiadają wieczór pełen emocji w klimacie klasycznego kina samochodowego, znanego z amerykańskich produkcji.
Uczestnicy będą mogli obejrzeć film z własnego samochodu lub skorzystać z przygotowanych miejsc siedzących. Do dyspozycji gości będzie 70 miejsc dla samochodów, 50 leżaków oraz 60 krzeseł, dlatego warto pojawić się odpowiednio wcześniej. Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".