Straciła panowanie i uderzyła czołowo w jadący samochód

Wypadki drogowe, Straciła panowanie uderzyła czołowo jadący samochód - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
olawa24.pl 25/11/2017 10:39

W piątkowe popołudnie, tuż przed miejscowością Siedlce doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 24 listopada około godziny 14:00. Kierująca samochodem marki Peugeot, 24-letnia kobieta jechała w kierunku Siedlec. Na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, wjechała na przeciwległy pas i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem marki Skoda, który jechał w kierunku Oławy. Pojazdem podróżowała 56-letnia kobieta wraz z 36-letnią pasażerką. Wszystkie osoby z ogólnymi urazami zostały przewiezione do szpitala na badania.

Policja nałożyła mandat karny na sprawczynię zdarzenia. Uczestniczki wypadku były trzeźwe.

Reklama

Straciła panowanie i uderzyła czołowo w jadący samochód komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2017-11-27 12:21:33

    mietek - nie histeryzuj, ostatni to ja napisałem a ten o którego ci chodzi był pierwszy i to było pewno specjalnie tak dla jaj :D

  • mietek - niezalogowany 2017-11-27 11:45:20

    Do ostatniego pana który napisał (brak słuf) Naucz się pan pisać poprawnie bo brak słów piszę się tak jak ja to napisałem. Brak słów to do takich analfabetów jak pan.

  • cześ - niezalogowany 2017-11-27 08:32:36

    tobie nawet tego pewnie by nie dali

  • Mk - niezalogowany 2017-11-27 00:10:48

    Na traktor jeszcze masz pewnie haha kiedyś ta kategorie Ci dali bo bałeś się taczka gnój wywozić haha

  • cześ - niezalogowany 2017-11-26 14:13:54

    czarny, nie będę się przed tobą tłumaczył ale prawko mam już dawno i to nie tylko na banalną kat B

  • czarny - niezalogowany 2017-11-26 11:48:47

    Cześć ty pało!! nie rozumiesz bo ty całe życie jeździsz rowerem bo za głupi jesteś na zrobienie prawka więc zamknij pizde ćwoku jeden.

  • cześ - niezalogowany 2017-11-26 09:53:56

    telefon w ręce a mózg w torebce :D

  • przechoj - niezalogowany 2017-11-25 22:25:38

    pewnie telefon w ręce i są efekty

  • Promil - niezalogowany 2017-11-25 17:17:15

    Babie to tylko taczki dać a nie samochód

  • cześ - niezalogowany 2017-11-25 16:40:43

    Jaro - co ty pieprzysz!!! Czy ta osoba jechała tą drogą pierwszy raz w życiu??? Jeśli jechała pierwszy raz i miała co najmniej 2 promile na wydechu to jestem w stanie to zrozumieć, inaczej po prostu kurwa się nie da!!!

  • Lol - niezalogowany 2017-11-25 14:00:43

    Tam ków zapieprzają jak powaleni noi są efekty

  • Jaro - niezalogowany 2017-11-25 14:00:09

    "Cześ" nie życzę Ci podobnych przypadków ale jeśli kiedyś trafisz na portal, to mam nadzieję że również jakiś Janusz oceni Cię w twoim stylu.

  • Jaro - niezalogowany 2017-11-25 14:00:06

    "Cześ" nie życzę Ci podobnych przypadków ale jeśli kiedyś trafisz na portal, to mam nadzieję że również jakiś Janusz oceni Cię w twoim stylu.

  • cześ - niezalogowany 2017-11-25 13:42:25

    jak można kurwa takie coś zrobić po trzeźwemu to ja nie rozumiem...