PILNE

Uderzył czołowo w drugi samochód. LPR zabrało poszkodowanego

09/10/2018 16:55
Wypadki drogowe, Uderzył czołowo drugi samochód zabrało poszkodowanego - zdjęcie, fotografia

Mercedes uderzył w tył samochodu ciężarowego, następnie odbił się i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka Renault. Poszkodowanego w wypadku starszego mężczyznę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które lądowało na miejscu zdarzenia.

Chwilę przed godziną 15:00 na drodze z Jelcza-Laskowic tuż przed lasem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Mercedes jadąc z Oławy w kierunku Jelcza-Laskowic uderzył początkowo w tył samochodu ciężarowego, odbił się i uderzył w Renault, który jechał w kierunku Oławy.

Jednego z poszkodowanych zabrało LPR, a drugiego karetka pogotowia ratunkowego. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy i kieruje ruchem. Sprawcą wypadku był 22-letni mężczyzna. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Reklama

Uderzył czołowo w drugi samochód. LPR zabrało poszkodowanego komentarze opinie

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-10-10 15:56:08

    Sępy "odszkodowawcze" już krążą... jak hieny, poczuły krew i zostawiają adresy e-mail ;/

  • Pijaczyna - niezalogowany 2018-10-10 12:56:07

    Mała wzmianka. Kierowca marcedesa zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Był to 22 letni mieszkaniec Jelcza Laskowic.

  • Anna - niezalogowany 2018-10-10 10:50:52

    Witam, bardzo proszę rodzinę poszkodowanego Pana z Renault o kontakt na adres e-mail: [email protected] Pozdrawiam

  • Dorota - niezalogowany 2018-10-10 08:00:17

    ~Herman1976, nawet przez chwile w tym tekście nie było słowa "TIR", masz zbyt wiele wolnego czasu aby siać ferment ? nie rozumiem takich ludzi jak Ty, którzy anonimowo próbują wywołać "zadymę" i wszystko negatywnie komentować - Ty wszechwiedzący człowieku ...

  • Pit - niezalogowany 2018-10-09 22:41:25

    ana / twoja żarówka nie świeci "chamulce " omg , to straszne :D ,UCZCIJMY TWOJĄ GŁUPOTE MINUTĄ CISZY

  • Osioł - niezalogowany 2018-10-09 22:01:53

    Cox* Jakim trzeba byc ograniczonym umysłowo zeby wstawic taki komentarz...Idac twoim tokiem rozumowania mozna powiedziec ze bmw mercedesami i volkswagenami jezdza niedpowiedzialne szczeniaki karkówki i zadymiarze

  • M. - niezalogowany 2018-10-09 21:42:52

    Brawo Cox. Tylko zauważ że ten szczeniak mial 22 lata i pewnie nieźle naciskał na gaz w swoim Mercedesie. A gdyby w Renault były male dzieci? Tez byłaby jego wina bo jechał renault? Akurat moim zdaniem bezmozgi jeżdżą mercedesami i bmw. Zwłaszcza takie młode. Swoją drogą ciekawe gdzie ty pracujesz...

  • Ana - niezalogowany 2018-10-09 21:22:54

    Cox. Brawo wkoncu ktos to zauważył. Mam to samo zdajnie! Nie potrafią jeździć tacy ludzie i juz. Chociaż wina mercedesa pewnie nie zauważył ze chamuje ciężarówka i nie dostosował sie,badz ciezarowka miala slabe widocznie swiatla stop. Ostatnio tez mialam taki przypadek ze przedemna chamowal dostawczak a swiatla stop w ogole mu nie świeciły !!

  • X - niezalogowany 2018-10-09 21:12:55

    Cox, nie mierz wszystkich jedna miarą....

  • cox - niezalogowany 2018-10-09 20:57:07

    wina jest kierowcy renaulta,bo ludzie kierujący renaultami,peugotami,skodami to osły na drodze,niepotrafią sie odnaleźć ani zareagować w odpowiedni sposób,zazwyczaj są to pracownicy sieciówek,albo corpo... jednym słowem dno... czyli ludzie którzy nie potrotrafią sami nic zrobić...i to widać na drodze :)

  • Ggggg - niezalogowany 2018-10-09 20:27:37

    Szkoda ze to Renault wygląda jak by miało spotkanie z tirem a nie Mercedes

  • Herman1976 - niezalogowany 2018-10-09 20:11:35

    Ooo już nie ma TIRa

  • Herman1976 - niezalogowany 2018-10-09 20:09:14

    Dziennikarstwo niszowe. Oznaczajcie w tekście "prawidłowo" jadące pojazdy, czyli Renault i pojazd ciężarowy. TIR to konwencja, porozumienie celne i nie dotyczy konkretnego typu pojazdu mylnie utożsamiane z ciągnikiem siodłowym i naczepą o długości 13,6 metra. Jprdl!!!!!!!

  • ja - niezalogowany 2018-10-09 19:10:38

    A czy droga do Oławy jest już przejezdna?

  • Papierz - niezalogowany 2018-10-09 18:42:32

    Do Polak mały uspokój się, ukraińska swołocz jeździ bez prawo jazd i rozbijają się na potęgę. Więc jego pytanie jest absolutnie na miejscu

  • Żu żu - niezalogowany 2018-10-09 18:15:37

    Do Piotr!Zacięła Ci się klawiatura w komputerze?

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-10-09 18:05:21

    Do ~ Promil Co za różnica jakiej był narodowości... Uważasz że nasze drogi są tylko dla Polaków - "Nur fur Polen" ? Dlaczego nie pytasz o wyznanie - nie interesuje cię ? Trzeba sprawdzić kim w przeszłości byli jego rodzice i dziadkowie... A co jeśli sprawca to czysty, polski aryjczyk - na dodatek koszerny. :)

  • Piotr - niezalogowany 2018-10-09 18:02:38

    A czemu z kazdej strony policja bo to wyjazd na olawe a kolo intermarsza stoja i zagladaja do środka auta

  • B - niezalogowany 2018-10-09 17:53:40

    Sprawcą był kierowca Mercedesa, kierowca ciężarówki to Polak, zwalniał a ten 22 latek w niego walnął

  • kierowca - niezalogowany 2018-10-09 17:50:22

    tym razem Polak Mały

  • Promil - niezalogowany 2018-10-09 17:48:38

    Jakiej był narodowości?

Dodajesz jako: |