PILNE
Kronika policyjna, Usiadł krawędzi mostu Chciał popełnić samobójstwo - zdjęcie, fotografia
21/11/2018 16:08

Czujność mieszkańców pokrzyżowała samobójcze plany mężczyzny, który przed godziną 16:00 usiadł na krawędzi mostu i chciał wskoczyć do Odry.

Do zdarzenia doszło na moście przy ul. Zwierzyniec Duży. Około 40-letni mężczyzna przeszedł przez betonowe barierki i usiadł na krawędzi mostu. Chciał wskoczyć do rzeki. Całą sytuację widział jeden z mieszkańców, który akurat przejeżdżał tą drogą. Wraz z innymi szybko wezwał służby ratunkowe i do ich przyjazdu przytrzymywał domniemanego skoczka.

Po kilku minutach na miejscu pojawili się policjanci oraz pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Strażacy zabezpieczeni w uprząż bezpiecznie ściągnęli mężczyznę z krawędzi mostu. Była od niego wyczuwalna woń alkoholu.

Reklama

Usiadł na krawędzi mostu. Chciał popełnić samobójstwo komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-21 16:57:07

    :( dobrze ze ktos sie nie bal i go zatrzymal

  • Rozen - niezalogowany 2018-11-21 17:39:24

    Jebana patologia że zwierzynca!!!

  • Gośćkkk - niezalogowany 2018-11-21 18:02:21

    Rozen ty jestes patologia

  • cześ - niezalogowany 2018-11-21 18:34:10

    przynajmniej nikomu innemu by krzywdy nie zrobił

  • gość 2018-11-21 20:19:51

    Rozen patologię to Ty masz jak patrzysz w lutro. Idiota "wielkomiejski" heh :)

  • kaja - niezalogowany 2018-11-21 20:20:24

    Rozen tez mieszkam i nie jestem Patologia. Chyba mówisz o sobie Pajacu

  • Żu żu - niezalogowany 2018-11-21 23:10:27

    Tak naprawdę to nie chciał popełnić samobójstwa.Chciał zwrócić na siebie uwagę-to takie wołanie o pomoc.Widocznie chłopina ma jakieś problemy może depresję.Także Rozen stul jadaczkę i nie oceniaj kogoś bo nawet jeśli jest to ktoś ze środowiska patologicznego to jest człowiekiem.Zapamiętaj to sobie raz na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-22 02:35:35

    Do żu żu. Nie chciał, chciał się tylko wykąpać bo fajna pogoda była. Jak bym go za kołnierz nie złapał to by go nie było.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-22 10:00:51

    Nie ocenia się książki po okładce. Ten ktoś ma pewnie Sraszne problemy psychiczne skoro chciał się targnac na własne życie. Ktoś powinien jemu pomóc A nie oceniać przez pryzmat samego siebie. Ciekawe kto by ubrał jego buty i przeszedł jego drogą może naprawdę jest ciężka do pokonania. Ludzie skąd w was taka znieczulica

  • Gośćaaa - niezalogowany 2018-11-23 12:43:56

    Rozen garbusie jebany.

  • gość 2018-12-17 14:16:47

    chwała Polskiej policji XDDDD

  • kriss - niezalogowany 2019-01-12 06:34:16

    Nie ze zwierzyńca a z filarów.Od jakiegoś czasu bezdomny.Jacek S.(Siekiera)Nie piszcie bzdur.Proponuję poczytać sobie u wujka google na temat choroby alkoholowej...ps.prywatnie wspaniały człowiek!!!

Dodajesz jako: |