PILNE

W czerwcu otwarcie nowego basenu!

Inwestycje, czerwcu otwarcie nowego basenu! - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 30/05/2019 13:18

Wiele osób czeka na ten dzień. Basen jest już praktycznie gotowy, trwają ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe. Mieszkańcy będą mogli zobaczyć basen już w ten weekend, 2 czerwca podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka, ale jeszcze nie będzie możliwości kąpieli.

Kiedy więc pierwsze osoby skorzystają z obiektu? Jak mówi burmistrz Tomasz Frischmann „bramy” basenu zostaną otwarte 17 czerwca. Bilet będzie całodniowy, a ceny poznamy już niebawem.

Miasto szykuje także pierwszą imprezę na nowej odkrytej pływalni. Zaplanowano ją na 24 czerwca (poniedziałek). Będzie to rodzinny piknik, podczas którego basen będzie miał swoje oficjalne, huczne otwarcie. Tego dnia nie zabraknie atrakcji.

Reklama

W czerwcu otwarcie nowego basenu! komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-05-30 14:24:32

    ja pierwszy tam zrobię kupe :D

  • Michał - niezalogowany 2019-05-30 15:58:22

    No i się popisał inteligent swoim komentarzem.

  • Gość Danka - niezalogowany 2019-05-30 20:23:28

    Z tą kupą to na bank Szymek. On to robi wszędzie, serio. Marcin Sz. Kiedyś z Chrobrego teraz z sobieskiego

  • gość 2019-05-31 10:28:44

    Zamiast odkorkować Oławę budują za ciężką kasę basen który posłuży góra 3 miesiące w roku.Brawo Fiszmanek i Blezdanek!

  • Kasia - niezalogowany 2019-05-31 13:31:17

    A w życiu, właśnie super, że basen znowu będzie. Całe moje dzieciństwo latem tam spędziłam i było super. Moje dziecko ma już 7 lat i nie miała okazji skorzystać z kąpieli na powietrzu, w sloneczku. Ja się bardzo cieszę, długo wyczekiwałam tej chwili.

  • cześ - niezalogowany 2019-05-31 14:16:35

    Kasia - tylko nie zapomnij się ogolić :D

  • Gość w Oławie - niezalogowany 2019-05-31 21:42:22

    Komentarze na poziomie pijaczków spod sklepu. Proponuję redaktorowi jednak usuwać pewne komentarze...

  • gość 2019-05-31 22:23:06

    Oławiaki jak zwykle niezadowoleni, co by nie zrobili, co by nie zbudowali to i tak bedzie źle. A jak nic sie nie bedzie działo i nic nie bedzie robione to też źle bo nic nie robią

  • gość 2019-06-01 11:18:38

    Korki to smog który zmyjesz na płatnym basenie .

  • gość 2019-06-03 12:00:16

    Malutki ten basen... Jak sie ma jego objetosc w stosunku do starego ktos wie ? Mozna skakac na glowke ?

  • Andrzej - niezalogowany 2019-06-03 15:04:43

    Ludziom choćby nie wiem co zbudować i dać - zawsze będzie źle. Tacy właśnie jesteśmy, Polacy.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 14:54:32

    Moim zdaniem jest to dobry projekt. Zawsze to jakieś urozmaicenie dla naszych dzieci oraz młodzieży.

Dodajesz jako: |