Kronika policyjna, Odrze znaleziono zwłoki - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
olawa24.pl 23/07/2019 16:04

Dzisiejszego popołudnia, chwilę po godzinie 15:00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że w Odrze mieszkańcy znaleźli ciało.

Do zdarzenia doszło 23 lipca za oczyszczalnią ścieków w Oławie. Mieszkańcy zawiadomili straż pożarną o tym, że w Odrze pływa ciało starszej kobiety. Na miejsce zostało zadysponowanych kilka jednostek straży pożarnej w tym ochotnicza straż pożarna z Bystrzycy z łodzią. Na miejscu jest policja, ma również przyjechać prokurator, który będzie pracował z grupą dochodzeniową. 

Reklama

W Odrze znaleziono zwłoki komentarze opinie

  • gość 2019-07-23 16:22:25

    Pytanie za 100 punktów. Skoro do ciała unoszącego się na wodzie wysłano kilka zastępów straży pożarnej, zamiast jednego zastępu z łodzią, to rozumiem że idąc tokiem rozumowania dyspozytora zadysponowano kilka karetek pogotowia i kilka radiowozów policji?

  • Nikt ważny - niezalogowany 2019-07-23 17:36:35

    Musieli wypąpować strażą pożarną wode z Odry zeby wyłowić ciało... co ty sie nie znasz?

  • Ja się nie znam ale się wypowi - niezalogowany 2019-07-23 18:19:46

    W zgłoszeniu nie konieczne musiało być, że to zwłoki. Mogło być, że ciało w Odrze - wtedy dysponuje się jak do ratowania życia. Wodowanie Łodzi do rat. Życia ma być szybkie - zastępy z JRG Oława bo najbliższe, osp Bystrzyca bo ma łódź i też blisko - powinno być jeszcze coś z łodzią - jako zabezpieczenie działań na wodzie. To tyle jeśli chodzi o procedury. Strażacy chętnie przyjmą do pracy tych, co to będą wszystko wiedzieć że zgłoszenia i będą ryzykować swoją pracą dysponując niezgodnie z procedurami. Miłego dnia.

  • Zapomnialem - niezalogowany 2019-07-23 18:21:53

    I jako działania nieratownicze psp traktuje te, gdzie POTWIERDZONE jest, że ciało było powyżej 120 minut pod wodą. Narka

  • Beata - niezalogowany 2019-07-23 21:55:36

    Skąd wiedzieli ze starszej ?

  • Papież góry kochał - niezalogowany 2019-07-23 22:25:42

    Ugółem, to babcia pewnie była pijana... poszła na spacer, wypiła kilka kieliszeczków jarzębiaczka i masz, pewnie cieplej się zrobiło, zechciała popływać i niemal dopłynęła do Ratowic XD

  • gość 2019-07-23 23:05:46

    kto zapłąci za te kilka zastępów SP no wiadomo -PODATNIK to jakas k.. parodia

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 04:23:03

    'Strażacy chętnie przyjmą do pracy' - chyba żartujesz. W naszym powiecie jest pierwszy od długiego czasu nabór: aż DWA miejsca. Tajemnicą poliszynela jest, że na te miejsca już dawno są wybrańcy po znajomości. Dostać się do PSP bez pleców to jak wygrać w totka ;P

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 08:51:20

    Do admina: bardzo proszę na przyszłość o blokowanie dodawania komentarzy pod artykułami dotyczącymi śmierci człowieka. Nawiasem mówiąc większość portali już tak robi.

  • gość 2019-07-24 08:57:46

    Kolego nabory do straży są bardzo transparentne - część sprawnościowa nagrywana - za co punkty z góry wiadomo. W przedostatnim naborze np. wszyscy, którzy przeszli testy i weryfikację dokumentów - oraz później badania lekarskie - zostali przyjęci. \nA ilość wakatów jest zależna od odejść na emeryturę - liczba przyjęć zależy tylko i wyłącznie od tego. Pojawiają się wakaty - jest nabór. Masz niemal ciągłe nabory w Komendzie Miejskiej Wrocław. Za co są punkty z góry wiadomo - jedyne miejsce, gdzie można lepiej lub gorzej wypaść jest rozmowa - tam na twoje odpowiedzi ocenia komisja, każdy przyznaje punkty i średnia z tych czterech osób jest Twoim wynikiem punktowym. Skończ pisać o tej znajomości - uczestniczyłem w naborach i wyobraź sobie że przy limicie sprawnościowym do uzyskania 40 pkt ktoś uzyskuje 2 - słownie 2 - a potem mówi, że to ustawione!!! no daruj sobie.

  • gość 2019-07-24 14:29:29

    \"Kolego nabory do straży są bardzo transparentne\" błaaaagam! Ty myślisz, że z dzieckiem piszesz? Transparentne bardzo. Zwłaszcza mierzenie czasów na dwa stopery, co banalnie łatwo ukryć nawet na nagraniach. Badania lekarskie też niezła ściema. Normalny chłopak z byle pierdoły zostaje uwalony, a wybrańcy nawet jak mają -4 dioptrie albo zwyrodnienia stawów dostają pieczątki. No i słynna rozmowa... Nawet jak jakimś cudem ktoś nieźle poradzi sobie na wcześniejszych etapach, to cały chu... dostaje na rozmowie, a przyjdzie wybraniec i za same \"siema wujek\" dostaje maxa P Chłopie skończ pie...olić bo od lat obserwuję co się w PSP wyrabia i kumoterstwo tutaj jest większe nawet niż w kulminacyjnym momencie w policji w latach \'90.

  • Gosc - niezalogowany 2019-07-24 17:26:54

    Fałszowanie wyników zgłoś do prokuratury - biegły z nagrania odtworzy czas. Co do rozmowy - wujek w komisji być nie może. Poziom Twojej wypowiedzi tylko potwierdza, że należy ocenić cię na minimum punktów. Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 17:29:25

    A diobtrie akurat w ostatnim czasie są dopuszczalne - nie cztery diobtrie ale dość duże wady - odsyłam do rozporzadzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 23:19:39

    Czy ja dobrze czytam....od kiedy w czasie przyjęcia do psp w powiecie jest okulista?....jest wf,jest teraz pływanie,jest wejście na drabinie,i jest rozmowa ....lekarze są później czyli w msw we wroclawiu A z tego co mi wiadomo to komendant powiatowy jaki może mieć wpływ na badania we Wrocławiu A zwłaszcza okuliste.....coś czuję że wypowiada się tu jakiś lamus który dupy nie ruszy sprzed komputera A chciał się dostać do straży pożarnej i mu troszkę nie wyszło A teraz zionie jadem do wszystkich

  • Gość - niezalogowany 2019-07-25 15:59:57

    Niektórym widać rozum odebrało bo wszystko wiedzą.
    Po sprawdzianie fizycznym jest kilka badań sprcjalistów lekarzy, w tym psycholog i psychiatra - możecie próbować.

  • Papież góry kochał - niezalogowany 2019-07-25 17:08:10

    Na kasie w biedronce podobne zarobki, pfff, szkoda biegać jak można na luziku 11h siedzieć na d....

Dodajesz jako: |