Weekend porwał tłumy do zabawy

Koncerty, Weekend porwał tłumy zabawy - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 17/09/2018 12:14

Jeden z najpopularniejszych zespołów disco-polo ”Weekend " wystąpił w niedzielny wieczór na koncercie plenerowym zorganizowanym przez Urząd Miasta w Oławie. Na Miasteczku Ruchu Drogowego nie zabrakło fanów tego rodzaju muzyki, którzy wspólnie z piosenkarzem śpiewali jego największe hity.

16 września tłumy przywitały zespół "Weekend". Zabawa była udana, a pod sceną zgromadziło się kilkaset osób. W trakcie imprezy harcerze przygotowali specjalny punkt z ciastami i słodkościami. Pieniądze z ich sprzedaży trafiały, w całości na pomoc Izie Kawałko. Po zakończeniu koncertu na scenie odbyły się także licytacje. Dzięki hojności mieszkańców udało się zebrać ponad 6 tysięcy złotych



Reklama

Weekend porwał tłumy do zabawy komentarze opinie

  • ted - niezalogowany 2018-09-18 14:02:16

    Fajny człowiek umie się odnaleźć w każdej sytuacji nawet przy disco polo się pobawi.

  • Czytelniczka8H32 - niezalogowany 2018-09-18 13:50:30

    Pani/e GŁOS komentarz w punkt. Ja mam 4 dzieci i najmłodsze urodziłam jak nie było nawet mowy o 500+ . Więc faktycznie nie wolno zamiatać wszystkich do jednego worka!!! Pozdrawiam A i koncert był super

  • Głos - niezalogowany 2018-09-18 10:50:34

    Dużą małostkowością i co najmniej brakiem wyczucia wykazał się ktoś pisząc że koncert zespołu Weekend kształtuje gusta dzieci, których rodzice pobierają 500+. Niedobrze się robi czytając wszystkie te rzeczy nt. 500+ To nie jest tak, że każdy kto pobiera 500+ reprezentuje tzw patologię, która w nieświadomie „natrzaskała sobie bachory”, to nie jest tak, że osoby pobierające to świadczenie to nic tylko Disco Polo i zero pracy itp…. Beneficjenci 500+ to także ludzie wykształceni (nierzadko o wiele lepiej wykształceni o tych co piszą/mówią o tym 500+ takie rzeczy), którzy każdą decyzję o kolejnym dziecku podejmowali świadomie (i nie ze względu na świadczenie 500+, i to na długo przed tym zanim pojawił się pomysł tego świadczenia), którzy słuchają różnej muzyki, którzy ciężko pracują każdego dnia by nie musieć nikogo o nic prosić i na koniec często są to ludzie, którzy nie zawsze reprezentują elektorat obecnie rządzącej partii…. Zalecam by zachować pewną wstrzemięźliwość w pisaniu opinii nt. beneficjentów 500+ ….a jak coś to zalecam zastanowić nad tym wyzwaniem pt. posiadanie więcej niż 2 czy 3 dzieci….wystarczy na tyle odwagi?....

  • aaa - niezalogowany 2018-09-18 10:10:19

    porażka jak burmistrz Oławy DNO

  • gość 2018-09-17 17:06:32

    CUŚ PIĘKNEGO! PLAYBACK Aż dudni! Jak to można nazwać muzyką! kolejny odbębniony tandetny niby koncert z playbacku jakich pełno ma na trasie każdy zespół tego stylu! Poza tym pełno dzieci czyżby pani ze szkoły nakazała? Moim zdaniem nie warto! Ale każdy lubi coś innego .

  • aaa - niezalogowany 2018-09-17 14:52:42

    Pełno dzieci! I tak kształtuje się gust muzyczny małych "pińcetów +"...Niestety...

  • Marek - niezalogowany 2018-09-17 14:50:51

    było bardzo fajnie !! :)

Dodajesz jako: |