Właściciel stacji poszukuje sprawców kradzieży paliwa

Kronika policyjna, Właściciel stacji poszukuje sprawców kradzieży paliwa - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
olawa24.pl 06/08/2019 20:09

Dwaj mężczyźni, 31 lipca dokonali kradzieży paliwa na stacji benzynowej Orlen w Jelczu-Laskowicach. Ich łupem padło paliwo na kwotę ponad 800 złotych. Część paliwa wlewali do baku, a resztę do zbiorników znajdujących się wewnątrz pojazdu. Sprawcy poruszali się wówczas samochodem osobowym marki Mitsubishi, koloru srebrnego. Sprawa została zgłoszona na policję.

Dla osoby, która rozpozna i wskaże sprawców kradzieży, właściciel przewidział wysoką nagrodę pieniężną. Kontakt telefoniczny: 603-603-134.

 

Reklama

Właściciel stacji poszukuje sprawców kradzieży paliwa komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-08-06 20:46:49

    Czemu nie pokażecie tych parszywych ryjów???

  • gośćdziara - niezalogowany 2019-08-06 22:04:18

    są na kamerach typy i ich mordy i auto z blachą -pytanie to policja jest od złodziei czy właściciel ma ich złapać dając siano za info -powinni juz siedziec pod celą

  • gość 2019-08-06 23:07:16

    z wygladu to chyba zuliki z uk.....

  • gość 2019-08-07 08:58:41

    A policja od czego ??? Od odznaczania się i uroczystych apeli i defilad ???

  • cześ - niezalogowany 2019-08-07 09:58:21

    mają wszystko co potrzebne żeby te parchy złapać i co?????

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 10:54:35

    Auto do kradzieży paliwa zazwyczaj ma kradzione tablice, wiec nie zawsze jest łatwo ustalić sprawcę. Kamery mogą odczytać naklejkę na szybie i wtedy byłoby dobrze. Chyba ze policjanci rozpoznają osiłków. Niestety obserwując u nas w Polsce Prokurator kwalifikuje to jako zwykłą kradzież w przypadku gdy sprawca miał tablice kradzione i zawiasy, a co to za kara hehe. A powinno być oszustwo, przecież wprowadził w błąd innych posługując się skradzionymi tablicami np. w celu wprowadzenia w błąd. Dopóki Prokuratorzy bedą stosować dolne granice kary to będzie plaga. Kary powinny być surowe i maksymalne, górna granica w tym przypadku, przecież człowiek teoretycznie rzecz ujmując nie kradnie jedzenia na które go nie stać. A poza tym pokrzywdzony któremu skradziono tablice ponosi dodatkowe koszty wyrobienia nowych tablic.

  • cześ - niezalogowany 2019-08-07 12:56:09

    ja bym nimi psy nakarmił!!! byłyby dwa dobre uczynki za jednym razem uczynione :D

  • Cepeeniarz - niezalogowany 2019-08-07 14:14:29

    Chrzonego paliwa nie szkoda.

  • gość 2019-08-07 14:53:05

    Jak mamy rozpoznać tych leszczy jak zamazaliście im twarz. Jest coś do ukrycia? ktoś się boi , że za upublicznienie wizerunku złożą zawiadomienie na policje czy do prokuratury ?

  • Hurhil - niezalogowany 2019-08-07 18:58:12

    Mogli kraść u konkurencji dobre paliwo, a wybrali chrzczone szczytny. Idioci

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 19:18:17

    Upier....ić nogi koło samej du...Y albo guma i wąskie drzwi

  • Jelcz - niezalogowany 2019-08-07 20:07:16

    Super kamer macie jakość jak w super Mario nawet ryje zamazane .zal mi was

  • Gosc. - niezalogowany 2019-08-08 13:36:29

    W Kamiencu na stacji cpn.też byli zatankowali za tysiaka do karnistrow i zwiali. A teraz pracownicy maja za to placic ..gdzie pilicja jest.? Na innych stacjach szuka sie sprawcow wyznacza nagrody .. a w kamiencu?? Co na to prezes?? karze pracownika..

  • cześ - niezalogowany 2019-08-08 14:37:04

    prezes ma wyjebane skąd ściągnie tą kasę, ważne żeby bilans był zachowany :D

  • RuchNarodowy JL - niezalogowany 2019-08-08 16:14:11

    Dzisiaj Milicja ściga za Polskość i Patriotyzm,\nnie zaś za kradzieże i rozboje masowo popełniane przez sabaki Ukraińskie.\nZa zdjęcie na społecznościówce zrobią Ci nalot w domu, a złodziei nie potrafią odnaleźć?\nŚmiechokaszel.

  • gość 2019-08-08 23:33:25

    dlaczego na pierwszym i trzecim zdjęciu jest Lancer w sedanie , a na drugim środkowym zdjęciu jest kombi? :) NIE JESTEM ROBOTEM ,ale robię robotę

Dodajesz jako: |