Wypadki drogowe, Wpadła poślizg uderzyła czołowo - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 04/01/2019 13:54

W naszym powiecie doszło do kolejnego wypadku. Tym razem na drodze z Janikowa w kierunku Wójcic. 

Po godzinie 13:00 kierująca samochodem marki Ford Mondeo jechała z Janikowa w kierunku Wójcic, wpadła w poślizg i uderzyła czołowo w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód marki Peugeot Partner. 

Z kobietą jechało dziecko, oboje zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu jest policja oraz zastępy straży pożarnej.

 

 

Reklama

Wpadła w poślizg i uderzyła czołowo komentarze opinie

  • Promil - niezalogowany 2019-01-04 15:01:08

    Jaki jest wspólny mianownik większości wypadków i kolizji? Oczywiście baba.

  • gość 2019-01-04 16:35:31

    zgadzam się z przedmówcą choć nie zawsze tak jest ale dzisiaj jeżdżąc po naszych drogach nie widziałem żadnego pługu za to kaskaderów nie brakuje którzy wyprzedzali mnie na oblodzonej drodze jechałem 50-60 a oni 70-80 czy to jest mądre?

  • Do Promila - niezalogowany 2019-01-04 17:45:50

    Odezwał się Schumacher polskich dróg

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 18:01:13

    Redaktor podaje nierzetelne informacje nt ilosci osob i kierujacej a raczej kierujacego a wy bezsensownie komentujecie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 18:04:42

    Może tak dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. A wpaść w poślizg może zarówno baba jak i facet.

  • Kriss - niezalogowany 2019-01-04 19:31:31

    Jak zwykle! Prędkość nie dostosowana do warunków atmosferycznych-taka prawda!

  • gość 2019-01-05 23:09:45

    jak zwykle droga niedostosowana do warunków pogodowych

  • gość 2019-01-05 23:11:43

    jak to jest ? Jak nie odśnieżę chodnika, który należy do miasta to dostanę mandat. A jak miasto nie odśnieży ulicy, która należy do miasta, to ja nie dostosowałem prędkości ?? Ktoś potrafi to wytłumaczyć ?

  • gość 2019-01-05 23:12:06

    jak to jest ? Jak nie odśnieżę chodnika, który należy do miasta to dostanę mandat. A jak miasto nie odśnieży ulicy, która należy do miasta, to ja nie dostosowałem prędkości ?? Ktoś potrafi to wytłumaczyć ?

  • Ludzie - niezalogowany 2019-01-06 10:12:36

    Poczytajcie standardy utrzymania dróg, potem się czepiajcie. Przede wszystkim nikt nie każe jeździć w czasie złych warunków. Drugie to posiadanie opon zimowych i trzecie to elementarne umiejętności jazdy po śniegu i lodzie jest waszym zadaniem.

  • gość 2019-01-06 17:54:38

    Do : Ludzie - niezalogowany

    Masz całkowitą rację. Po co ludzie wychodzą na chodniki w czasie opadów. Przymus jaki czy co ? Drugie to posiadanie odpowiedniego obuwia i trzecie umiejętności chodzenia po śniegu i lodzie.

    Wiesz ja jestem prosty inżynier, ale znajdź 3 różnice !

Dodajesz jako: |