PILNE
Kronika policyjna, Wskoczył wypłynął Wznowiono poszukiwania - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 24/04/2019 20:16

Chwilę po godzinie 19:00 strażacy zostali wezwani na ulicę Nadbrzeżną w Oławie. Kilometr od mostu w kierunku Wrocławia około 35-letni mężczyzna wszedł do Odry i już nie wypłynął.

Z relacji świadków widziany był w towarzystwie dwóch innych mężczyzn, z którymi pił wcześniej alkohol. Na miejscu jest siedem zastępów straży pożarnej. Rzekę przeszukują trzy łodzie. Na miejscu jest także zastęp ratownictwa wodnego z Wrocławia. Płetwonurkowie sprawdzają teren, w którym mężczyzna wskoczył do wody.

Na miejscu jest również pogotowie ratunkowe i policja.

AKTUALIZACJA [GODZINA 21:25]
Strażacy zakończyli przed momentem akcję poszukiwawczą. Mężczyzny nie udało się odnaleźć, dlatego działania zostaną wznowiona jutro.

AKTUALIZACJA [25.04.2019 GODZINA 09:13]
Przed godziną 9:00 strażacy w asyście funkcjonariuszy oławskiej policji wznowili poszukiwania mężczyzny. Policjanci czekają na łódź z OSP Siedlce i na psa tropiącego z Wrocławia.

AKTUALIZACJA [25.04.2019 GODZINA 15:00]
Po godzinie 14:00 policja i straż pożarna zakończyła akcję poszukiwawczą. Nie znaleziono ciała mężczyzny. O tym czy akcja zostanie wznowiona poinformujemy wkrótce.

 

 

 

Reklama

Wskoczył i nie wypłynął. Wznowiono poszukiwania komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:24:27

    ..... niechaj płynnie , niech płynie ...

  • gość 2019-04-24 21:43:42

    ciekawe czy pisał byś takie pierdoły gościu jak by to była dla ciebie bliska osoba też pisał płyń sobie płyń.

  • gość 2019-04-24 21:45:41

    Zginął młody człowiek ... Powstrzymajcie się od niestosownych komentarzy...Nie oceniajcie "z góry"... [*][*][*]

  • Marta - niezalogowany 2019-04-24 21:57:17

    Tak dokladnie ludzie obrarzaja bo to nie ich rodzina ... trzeba mniec serca troche dla ludzii obcych ..biedak meczyl sie i tak sie to zakonczylo

  • Znakromatyzowany jegomość pols - niezalogowany 2019-04-24 21:58:01

    Alkohol dodał animuszu!! Rozgrzany chłopiec pewnie się zasmucił i hopla w odmenty Odry... jakoś mi go nie szkoda. Spokojnie, sumy go zjedzą...

  • Ninz - niezalogowany 2019-04-24 22:07:27

    Bezmózgi jesteście,. Jak można pisać takie rzeczy. Gdyby to był ktoś dla was bliski? Szkoda mi was... Wstyd po prostu. Współczuję waszym rodzicom, że wychowali takie niedorozwoje.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 22:38:42

    Nie mialo byc buraka tylko biedaka przepraszam slownik

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 22:56:19

    Jutro ma być ciepło i pogoda zachęca aby popłynąć nad morze

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 22:57:46

    To anakonda porwała go

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 23:03:51

    Wszyscy Co wypisują takie komentarze Ch*j wam do mordy i życzę wam tego samego.. jak was rodzice nie naucYli to ja was nauczę piąchopiryną

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 23:05:31

    Niniz. To do Ciebie. Idź do kościoła i się za niego pomódl jak masz taką potrzebę lub ochotę. Nie zapomnij dać na tacę za swoje modlitwy. Pewnie mu to w czymś pomóże. Nie znałem gościa więc mi go nie szkoda. Miał 35 lat i pił alkohol. Raczej wiedział co robi. Ciekawe czy by było Ci go szkoda gdyby po alkoholu wsiadł do auta i się zabił. Też byś powiedział, że szkoda człowoeka? Czy byś napisał, że bardzo dobrze pijanemu. Natura zrobiła swoje. Naturalna selekcja. Był i niema. Ważne by inni wyciągneli z tego wydarzenia wnioski. A po drugie w pierwszych komentarzach nie mogę się doszukać obrażania.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 23:12:19

    i nie 35 tylko 31 lat ma ten chłopak !!!

  • Wiktor - niezalogowany 2019-04-24 23:17:45

    Wznowiona Jutro?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 23:39:52

    To wszedł czy wskoczył ? W sumie to mógł wejść skacząc XD

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 23:40:09

    Nie rozumie pił i co pobiegł do wody .Może miał problemy i zaplanował to kurczę serce mi pęka

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 00:41:47

    Bo alko chodziło się w rzece i nagle pewnie rzeka porwała

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:34:06

    Banda jebanych odlotów jak można pisać takie rzeczy żeby was ktoś kursem po dupie wyruchal

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:42:04

    Co za debil porównuje pijaka w samochodzie do utoniecia tak to jest jak przy porodzie wpadłeś lekarzowi na podloge

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:54:22

    Jezeli mowa o Darwinie to już wiem co jest brakujący ogniwem w teorii Darwina co było między małą A człowiekiem to właśnie Ty zjebów

  • znakromatyzowany jegomość - niezalogowany 2019-04-25 08:04:36

    Jeśli skakał robiąc akrobacje, to znaczyć może tylko jedno: słaby z niego akrobata... nazwać to można: SELEKCJĄ NATURALNĄ... Amba Fatima- był 35-latek - 35-latka ni ma... a napinaczom z komentarzy powiem tyle: śmieję się Wam prosto w pysk, pajace.

  • [*] - niezalogowany 2019-04-25 09:23:05

    Czy wiadomo kto to był? [*]

  • Gośkto - niezalogowany 2019-04-25 10:14:06

    Wiesz kto to był?Czlowiek

  • gość 2019-04-25 10:19:27

    Administratorzy strony, próbujcie trochę kontrolować wpisy. Nie można dopuszczać żeby pajac jeden z drugim komentował, wyśmiewając śmierć człowieka.

  • [*] - niezalogowany 2019-04-25 11:41:16

    Gośćkto na Ty nie jesteśmy proszę sobie darować takie komentarze. Doskonale wiem że był to człowiek.

  • Ignacy - niezalogowany 2019-04-25 11:53:11

    Nie ma Fal nie ma Fal ... Wiadomo coś ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 11:53:19

    Obojętnie kto to był, szkoda człowieka. Takie jest moje zdanie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 14:04:53

    Tego co napisał niech płynie aby szlak trafił jak chce możemy się spotkać.to też popłynie

  • G.c - niezalogowany 2019-04-25 14:29:16

    Nie mogę czytac niektorych komentarzy, ale to świadczy tylko o piszących . Osoby ktore piszą takie głupoty chyba nigdy nie spotkały sie z żadną tragedią- smutne to. Ktos przezywa teraz dramat, a inni robią sobie z tego żartują.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 14:35:00

    sami kozacy piszą żałosne najlepiej idz do lustra i wypierdol mu wryj

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:43:07

    to był taki Bartek z osiedla... chłopak miał okolo 30 lat... [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 17:01:53

    1. Pies tropiący pod wodą! - to takie są? 2. Widocznie przeżyłem więcej tragedii w życiu i ta tragedia obcej osoby jest mi obojętna i będę pisał tak jak myślę. Jak uważasz, że jest inaczej, to zamknij oczy i zapomnij że dany komentarz czytałeś. Twoja spina nic nie wniesie. Każdy jest cwany bo nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem pod wpisem. Zamiast siedzieć i czytać nasze wpisy idź w ramach refleksu pozbierać butelki w korycie Odry.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 17:13:03

    Bartek fajny chłopak szybko stracił mamę s niedawno ojca proszę o odrobinę współczucia dla babci oraz najbliższych

  • Ja - niezalogowany 2019-04-25 17:14:09

    A ja bym prosiła, by Redakcja serwisu Oława24, zablokowała możliwość komentowania postu. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 17:49:27

    Tak są psy tropiace pod wodą. Są na łódce i wyszukuja zapachu osoby zmarłej. Jest to tropie ie. Najpierw w obszarze poszukiwań wzrusza się intensywnie wodę (łodziami) potem pies jeśli coś wyczuje sygnalizuje to. Był już taki pies na powiecie z grupy z Jastrzębia. Wąska specjalizacja ale jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:13:44

    Gdyby był by to wasz ojciec to byście też tak pisali? Pomyślcie!!!! [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:57:41

    Ojciec tak nie postępuje... Ze tak powiem zabili go i uciekł

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 19:59:21

    Odp. Mój ojciec nie pije z kolegami nad Odrą i nie chodzi się kompać po alkoholu. Taka mała różnica. Dziękuję za wytłumaczenie z tym psem. Dobrze wiedzieć, że takie są i można je do takich celów wykorzystać oraz za wytłumaczenie sposobu poszukiwań z udziałem psa na łudce. Myślę, że psy są mądrzejsze od ludzi. Prośba do administratora. W przeciwieństwie do innej osoby tu zaglądającej, wnoszę o nie kasowanie wpisów i nie blokowanie komentarzy. Fajnie jest poczytać co różni ludzie myślą o danym zdarzeniu. Nawet jak nie byli jego świadkami lub nie brali w nim udziału. Jakbyś aykasowł lub zablokował komentarze to bym nie dowiedział się, że są specjalistyczne psy. Te komentarze to lepsze niż książki. To tak jakby była jedna partia i mająca tylko jedną rację. Np. ta obecnie rządząca.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 20:05:56

    Szkoda człowieka, mlody był...

  • gość 2019-04-25 20:16:38

    Niedoinformowany Gościu. Masz rację, książki to bzdura, komentarze - kopalnia wiedzy... W książkach takich ważnych rzeczy nie znajdziesz. Ty nie. Ja ci jednak polecam jedną - SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY! Od niej zacznij, zanim coś napiszesz i się zbłaźnisz, jak tutaj. I więcej szacunku do ludzi - to do tych wszystkich anonimowych debili.

  • Gość5 - niezalogowany 2019-04-25 20:39:10

    Szukajcie w Ratowicach na tamie/śluzie

  • Gośćagw - niezalogowany 2019-04-25 22:11:39

    Co wy pierdolicie to jest tylko człowiek jak każdy iny

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:56:26

    REDAKCJI!!!! Prośbą, aby blokowac możliwość komentarzy!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 12:28:04

    1. Słyszałeś o dysleksji? 2. A debil to mógł Ciebie zrobić lub sam nim jesteś bo napisałeś jako anonim. Po co ta agresja? Masz za swoje. Fajny komentarz tylko niepotrzebne ostatnie zdanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 18:40:05