PILNE

Wypadek na A4. Zderzyły się ciężarówki

25/09/2018 09:34
Wypadki drogowe, Wypadek Zderzyły ciężarówki - zdjęcie, fotografia

Przed godziną 9 na 170 kilometrze autostrady A4 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Na stojący w korku pojazd najechał inny.

Podczas kilkuminutowej akcji ratunkowej autostrada była zablokowana w obu kierunkach, później odblokowano jeden z pasów w kierunku Opola.

Strażacy, którzy byli na miejscu przez kilka minut próbowali wydostać z mocno rozbitej kabiny kierowcę. Konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu. Gdy to już się udało, został on przekazany ratownikom z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W miejscu zdarzenia tworzą się spore korki.

To kolejny wypadek w tym miejscu w odstępie kilku dni. 19 września doszło tu do identycznego zdarzenia, niestety śmiertelnego. Czytaj więcej:
http://olawa24.pl/pl/article/33716/Uderzyl-w-naczepe-na-A4,-poniosl-smierc-na-miejscu

Reklama

Wypadek na A4. Zderzyły się ciężarówki komentarze opinie

  • Maryla - niezalogowany 2018-09-29 13:32:05

    Może jestem okrutna w tym co napisze,ale kierowcy ciężarówek w 90 % sami sobie sa winni.To ,jak oni zachowuję się na drogach woła o pomste do nieba!!!

  • Vandetta, to kurwa. - niezalogowany 2018-09-28 10:37:26

    Vandetta, jesteś pierdoloną samolubna kurwa, która nic nie wie o transporcie. Tyle w temacie.

  • driver - niezalogowany 2018-09-26 21:18:45

    Zbyt mała ilość wyświetlaczy informacyjnych , pokazujących aktualną sytuację na drodze

  • cześ - niezalogowany 2018-09-26 18:23:40

    al urwali!!!

  • Barany - niezalogowany 2018-09-25 17:35:01

    Niewiecie jak było a komentujecie bez sensu Baranami to wy sami jesteście . Ciekawe jak by tobie się stała taka sytuacja to też byś się nazywał siebie baranie idioto ??

  • Iva - niezalogowany 2018-09-25 13:12:35

    Po pierwsze ten kierowca nie jechał tirem tylko samochodem ciężarowych... A po za tym , nie wiesz co tak na prawdę sie stało, mógł nagle zasłabnąć, stracić przytomność... Nie byłeś/bylas razem w nim w kabinie... Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka... I dodatkowo nazywanie kogoś ,,baranami " wcale nie wplynie na ciekawość całej twojej wypowiedzi... Tyle mam do dodania.. Oby kierowca się wylizał, bo na pewno ktoś na niego czeka.

  • Vendetta - niezalogowany 2018-09-25 12:31:34

    IVA,gdyby nie on nie zapie... gdyby patrzył na drogę to by się nie Rozje....taka cała prawda.

  • Vendetta - niezalogowany 2018-09-25 12:28:04

    I dobrze tak Baranowi że się tak załatwił, jeżdżą jak święte krowy tymi tirami.co, pewnie się zagapił i nie zauważył że coś przed nim stoi ?! Będzie miał nauczkę, jak z tego wyjdzie.

  • Iva - niezalogowany 2018-09-25 12:25:15

    Najlepiej zrzucić wine na kierowce, że nadmierna prędkość, a z czegoś to wynika. Jeszcze bardziej zaostrzmy przepisy względem pracy kierowców...

  • Rozczarowana - niezalogowany 2018-09-25 12:18:18

    Widzę że co drugi kierowca jak komentuje jakiś wypadek zwala winę na bramki, na remonty a jak nie remonty to droga zepsuta a bo znaki nie takie albo w ogóle to wszystko źle a właśnie może to kierowcy powinni zachować ostrożność, odstęp i puścić nogę z gazu, to nie autostrada w Niemczech gdzie prędkość dozwolona....A później płacz

  • u - niezalogowany 2018-09-25 11:41:53

    Tak to jest jak się ogląda filmy albo gra na telefonie w czasie jazdy.

  • Kierowca - niezalogowany 2018-09-25 11:03:32

    To nie bramki brameczki kolego tylko remonty remonteczki. A tak na marginesie jak to może być że jadąc droga widząc że za niebawem będzie zwęrzenie jedno auto wjeżdża w drugie

  • x - niezalogowany 2018-09-25 10:43:55

    Bramki brameczki i są koreczki ! A Jak koreczki to wypadki, to niestety się nigdy nie skończy. Waznejszy zarobek na kierowcach niż iż bezpieczeństwo.

  • Anna - niezalogowany 2018-09-25 10:18:24

    Jakies pechowy ten odcinek miedzy 170 a 180 km. . Mam nadzieje ze kierowcy z tego wyjda.

  • Maku - niezalogowany 2018-09-25 10:14:42

    Autostradą tylko z nazwy