PILNE

Wyprzedzał i zderzył się czołowo. 4 osoby w szpitalu

Wypadki drogowe, Wyprzedzał zderzył czołowo osoby szpitalu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
olawa24.pl 28/11/2017 21:02

Dzisiaj przed godziną 18:00 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku cztery osoby zostały przewiezione do szpitala w tym kobieta w ciąży.

Tuż przed godziną 18:00 na drodze z Oławy do Jelcza-Laskowic na wysokości ogrodów działkowych doszło do czołowego zdarzenia samochodu marki Volkswagen oraz BMW. Kierujący Volkswagenen jechał w kierunku Oławy, na łuku drogi wykonał manewr wyprzedzania i uderzył w jadące z naprzeciwka BMW.

Cztery osoby trafiły do szpitala w tym kobieta w ciąży. Droga była zablokowana przez ponad dwie godziny, aktualnie ruch odbywa się już prawidłowo.

Na miejscu zdarzenia były zastępy straży pożarnej, policja oraz karetki pogotowia.

(brak)

 

Reklama

Wyprzedzał i zderzył się czołowo. 4 osoby w szpitalu komentarze opinie

  • Sw. Mikolaj - niezalogowany 2017-12-07 00:16:07

    Do fenix z 29 listopada: nie rozumiem twojego komentarza? To moglo przadazyc sie kazdemu? Kazdego moze spotkac nieszczescie, ze bedzie uczestniczyl w wypadku nie z wlasnej winy. To tak. Ale nie spotkaloby nas cos podobnego jak piszesz, gdyby w Polsce ludzie zaczeli jezdzic ODPOWIEDZIALNIE, a to znaczy rowniez dopasowujac warunki na drodze do predkosci, nie przekraczajac tej predkosci, nie jezdzac po pijanemu itd., itd. Na polskich drogach jest niestety patologia. I pora to zmienic, bo nie robiac nic albo niewiele dochodzi wlasnie do takich nieszczesc jak to, gdzie cierpia niewinni ludzie. Zal sciska serce, ze najwieksza cene ponioslo to najmniejsze, ktore powinnismy my jako dorosli najwiecej chronic.

  • Sw. Mikolaj - niezalogowany 2017-12-07 00:06:27

    Pamietam jakis czas temu informacje, ze mniej wiecej w tym rejonie zostal potracony czlowiek na motocyklu przez wyprzedzajaca go kobiete w aucie. Teraz ta tragedia. Tyle juz mozna przeczytac o wypadkach spowodowanych przez przekraczanie predkosci, przez pospiech kierowcy, a nadal nikt nie potrafi wyciagnac z tego wnioskow. To dzieje sie wszedzie. Np. na osiedlu Sobieskiego w Olawie sa ulice, gdzie mozna jechac tylko bardzo powoli, a pierszenstwo maja piesi, a i tak wszycy tam jada 30-40 km/h albo szybciej. Gdzie jest policja? Tak czesto sie boje, ze kiedys jakies dziecko wybiegnie z placu zabaw, schowane miedzy parkujacymi autami prosto komus pod kola, kto musi gnac..... po smierc.

  • Ela z.s - niezalogowany 2017-12-01 22:13:02

    Sylwia,która pisałaś komentarz niżej,Ty byłaś przy tej dwójce poszkodowanych,ja byłam przy Kindze,do przyjazdu policji i straży pożarnej.Ludzie i tak pomogli w miarę.Współczuję bardzo Kindze.Życzę powrotu do zdrowia wszystkim. Kinga będzie dobrze,trzymaj się kochana

  • kierowca tira - niezalogowany 2017-11-29 20:52:21

    do xxxx tiry wyprzedzają ba jak jakaś c..a ślepa albo powinna jechać pekaesem lub taryfą jedzie poza obszarem zabudowanym to cię tiry wyprzedzają i ty stwarzasz największe zagrożenie

  • Sylwia - niezalogowany 2017-11-29 20:17:18

    Byłam na miejscu zdarzenia , siedziałam na poboczu z poszkodowanymi do czasu przyjazdu służb i widziałam jak cierpią , krzyczą z bólu . Widziałam jak niewiele osób wychodzi do poszkodowanych z pomocą , wszyscy obojętnie zawralaci . Więc nie wypowiadanie się ludzie na ich temat , skoro nawet w takiej sytuacji nie potraficie nieść pomocy.

  • fenix - niezalogowany 2017-11-29 15:15:54

    Administrator tej strony powinien zablokować możliwość dodawania komentarzy w tak delikatnych sprawach ja ta. Sytuacja, która spotkała wszystkich poszkodowanych nie powinna być oceniana przez ludzi anonimowych a zwłaszcza przez, pożal się Boże, praworządnych i nieskazitelnych internautów, którzy tylko potrafią oceniać i obwiniać. Pomyślcie chwilę, również o rodzinach poszkodowanych. Nikt y nas nie jest bez winy takiej czy innej i każdego z nas mogło spotkać coś podobnego.

  • cześ - niezalogowany 2017-11-29 14:44:35

    ten kierowca co to spowodował będzie miał to na sumieniu do końca życia, jak będzie w ogóle mógł z tym żyć

  • B - niezalogowany 2017-11-29 13:40:08

    Kinga żyje, dziecko niestety nie przeżyło. Tragedia stracić dziecko w zaawansowanej ciąży. Pomódlmy się o siłę dla tej młodej matki, jak również za poszkodowanych, z których jedna osoba jest w stanie bardzo ciężkim i kolejna doba będzie decydującą dla Jej życia a nie szukacie winnych!!! To nic nie da, stało się...

  • K... - niezalogowany 2017-11-29 12:05:41

    Ludzie opanujcie się trochę dlaczego odrazu jedziecie po nich jak po dzikiej świni stalo się najważniejsze że nie zginęli na miejscu z tego co wiem wszyscy żyją wyjdą z tego jeden nie fortuny wypadek czy nikomu z was nigdy nic się nie przydarzyło!!!!! Oceniać każdy potrafi pomyślcie co czuje rodzina kierowcy czytając wasze komentarze!!!! Auto to zecz nabyta !!!!K...a

  • Kamil - niezalogowany 2017-11-29 11:50:17

    Brak wyobraźni swoją drogą ale na tamtym łuku wyprzedzając tak naprawdę jest linia przerywana więc mozna tam wyprzedzać... kolejny absurd na naszych drogach nawet oznakowania poziomego nie potrafią dobrze zrobić a nie wspomne juz o stanie nawierzchni tej drogi.

  • A. - niezalogowany 2017-11-29 11:16:56

    Ludzie czy wy jesteście normalni ?! Matka z córką w ciąży są w stanie krytycznym, lekarze walczyli o życie tej dziewczyny kilka godzin a wy piszcie że szkoda aut ?! Zastanówcie się trochę !

  • Xxxx - niezalogowany 2017-11-29 11:14:11

    Co się dziwić jak na tej drodze nawet tiry tak wyprzedzają,szkoda słów... Pozabierać prawa jazdy,dołożyć kary pieniężne i może wtedy by się nauczyli...

  • Z. - niezalogowany 2017-11-29 10:53:44

    @Bmw fan, kierowca BMW jechal w pasach. Jak chcesz sie bawic w rekonsteukcje wypadkow drogowych to moze poczytaj pare ksiazek albo obejrzyj kilka filmikow a dowiesz sie,ze nie tylko glowa moze wybic szybe.

  • Bandzior - niezalogowany 2017-11-29 08:10:16

    Posiedzi ze 3 -5 lat zaliczy od nowa egzamin to wtedy sie nauczy jezdzic. I najlepiej niech płaci odszkodowania ze swojej kieszeni. Moze to będzie dobra nauczka.

  • Mąłgorzata - niezalogowany 2017-11-29 08:07:48

    Rodzinę osob poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt na e-mail [email protected] Mam informacje do przekazania.

  • lolka - niezalogowany 2017-11-29 08:00:52

    no i znowu idiota na drodze

  • Obserwator - niezalogowany 2017-11-29 07:12:11

    Tak z innej beczki. Jakby to byla wina kierowcy BMW to juz by bylo ze buraki z BMW itd a w tym wypadku nikt nie napisal ze kierowcy grupy VAG to bezmozgi zeby wyprzedzać na łuku drogi itd.

  • Ela z.s - niezalogowany 2017-11-29 06:59:38

    No tak,brawura i pewność siebie że zawsze dam radę,niestety nie w tym przypadku.Byłam na miejscu tego zdarzenia,pomagałam w udzielaniu pierwszej pomocy,nas też ten młody kierowca kilka sekund wcześniej wymijał.No i skończyło się tragicznie.Mam tylko nadzieję, że z Kingą i jej dzieckiem wszystko jest dobrze.

  • cześ - niezalogowany 2017-11-29 06:52:18

    fajne autka.... były

  • kama - niezalogowany 2017-11-28 23:10:30

    no i debile jak byli tak i sa nadal ... i czemu mnie to nie dziwi ? Polska wyprzedzanie na 4go, na podwojnej ciaglej itd itd ....

  • Kamil - niezalogowany 2017-11-28 22:31:33

    Czy orientujecie się jak droga,
    czy jest już przejezdna ???

  • J. - niezalogowany 2017-11-28 22:27:31

    Zgadzam się ze Zbulwersowana. Jeżdżę ta droga codziennie. Codziennie widzę jak ludzie wyprzedzają i wracają na swój pas w ostatniej chwili. Kur... Ogarnijcie się!! Połowie ludzi powinni zabrać prawko. A wyprzedzać na łuku? Brak mózgu. Mam nadzieję że owy kierowca straci dożywotnio prawko. Szkoda słów!!!!

  • tomek - niezalogowany 2017-11-28 22:11:38

    ciekawe kto był kierowcą passata

  • Anonim - niezalogowany 2017-11-28 22:03:32

    Każdy tak najezdza na markę bmw że sami idioci nią jeżdżą. No to proszę bardzo. Nie tylko idioci jeżdżą ta marka ! Szkoda ludzi

  • Anonim - niezalogowany 2017-11-28 22:03:32

    Każdy tak najezdza na markę bmw że sami idioci nią jeżdżą. No to proszę bardzo. Nie tylko idioci jeżdżą ta marka ! Szkoda ludzi

  • Bmw fan - niezalogowany 2017-11-28 21:58:22

    Kierowca BMW musiał jechać bez pasów, patrząc na przednią szybę. .

  • Zbulwersowana - niezalogowany 2017-11-28 21:45:13

    Co za debile! Ludzie myślcie trochę za kierownicą! Jak sami się zabijecie to pół biedy, naturalna selekcja, ale dlaczego przez waszą głupotę muszą cierpieć ludzie, którzy np. spokojnie wracają do domu?! Często jadę tą drogą i niestety takie ryzykowne sytuacje zdarzają się cały czas. Ostatnio sama rozpoczęłam manewr wyprzedzania który sygnalizowalam dużo wcześniej a i tak nagle jakiś debil postanowił mnie wyprzedzać jak ja już zaczęłam wyprzedzać auto przede mną!

  • Xxx - niezalogowany 2017-11-28 21:44:37

    Masakra!!!!!