PILNE

Za duże premie dla PiS-u, kampania PO

05/04/2018 14:55
Partie polityczne, duże premie kampania - zdjęcie, fotografia

- Społeczność lokalna jako ostatni bastion samorządów musi mieć na uwadze chciwość, pazerność i hipokryzję PiS-u podczas nadchodzących wyborów samorządowych - mówiła poseł na sejm Aldona Młyńczak podczas dzisiejszej konferencji. Platforma Obywatelska prowadzi kampanię społecznościową, w której mówi o wysokich premiach przydzielonych ministrom oraz wiceministrom przez byłą premier Beatę Szydło.

5 kwietnia na ulicy Młyńskiej w Oławie odbyła się konferencja, podczas której oprócz Aldony Młyńczak obecni byli politycy PO z powiatu oławskiego, radna rady powiatu Anna Leszczyńska, przewodnicząca rady miejskiej Magdalena Ziółkowska oraz Jacek Pilawa radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

-Pani Beata Szydło po raz pierwszy w historii przyznała sobie wysoką premię. Za 2017 rok pani premier przyznała sobie 75 tys. zł., a dla wszystkich swoich ministrów wydała łącznie 5 milionów złotych. - mówiła podczas spotkania poseł na sejm Aldona Młyńczak. - Są to działania naszym zdaniem dewastujące państwo. W tym czasie nie było na podwyżki dla nauczycieli, nie było także pieniędzy dla młodych lekarzy ani dla pielęgniarek. Obywatele mówią - oddajcie kasę i nie bądźcie hipokrytami.

-Przez ostatnie trzy dni wiele już powiedziano. Platforma Obywatelska chce jasno podkreślić, że wbrew temu, co z mównicy sejmowej krzyczała pni Beata Szydło, te duże premie politykom PIS-u się nie należą. - mówiła Anna Leszczyńska. -Kuriozum jest przyznanie tak dużych premii ministrom, a również dotacji z wysokości 94 milionów dla Tadeusza Rydzyka w momencie, kiedy kraju nie stać na podwyżki dla nauczycieli czy lekarzy rezydentów. W naszej opinii są to nagrody za służbę dla prezesa Kaczyńskiego. Niestety tak wygląda prawdziwe oblicze polityków Prawa i Sprawiedliwości. Miała być praca i pokora w hasłach głoszonych przez polityków w wyborach do parlamentu, a tak naprawdę jest hipokryzja i zakłamanie.

-Ostrzegamy obywateli Oławy, ale również i gmin, aby bacznie przyglądali się jak są wydawane pieniądze państwowe na wszystkich szczeblach, zarówno z budżetu państwa, urzędu marszałkowskiego i w gminach - dodała posłanka Aldona Młyńczak.

reklama
 

Reklama

Za duże premie dla PiS-u, kampania PO komentarze opinie

  • Poprawny Politycznie - niezalogowany 2018-04-11 17:35:53

    Hipokryzja?? Tak bym nazwał zachowanie tych ludzi,którzy nas reprezentują. Oko cieszą komentarze bo widać, że ludzie w końcu się obudzili brawo.

  • kierowiec - niezalogowany 2018-04-11 06:58:44

    o jest tu słynny rowerzysta który w sejmiku wojewódzkim głosował przeciw uchwaleniu budżetu na projekt i budowę obwodnicy Oławy .dzięki chłopie

  • Obcy - niezalogowany 2018-04-10 21:54:59

    Jakie smutne ryje!!! Bo oderwane od darmowego koryta!!!!

  • Obcy - niezalogowany 2018-04-10 21:54:06

    Jakie smutne ryje!!! Bo oderwane od darmowego koryta!!!!

  • Dama - niezalogowany 2018-04-10 20:00:03

    "Społeczność lokalna jako ostatni bastion samorządów musi mieć na uwadze chciwość, pazerność i hipokryzję PiS-u podczas nadchodzących wyborów samorządowych" hahahahaha jak można jednym zdaniem podrzędnie złożonym rozbawić człowieka :-) Oj Pełowcy

  • Ja - niezalogowany 2018-04-10 19:58:36

    Pani Anno L - " kiedy kraju nie stać na podwyżki dla nauczycieli czy lekarzy rezydentów. " Jak nie stać? Przecież nauczyciele dostaną podwyżki, rezydenci również będą mieli i swoje podwyżki, spokojnie. Och a jakież były obiecanki w hasłach głoszonych przez polityków PO? Ile pieniędzy wywieźli z kraju, ile się nakradli, co? Smutno wam PEŁOWCY, że niestety ale duże pieniążki uciekły Wam sprzed nosa. Może by tak w końcu wziąć się za pożyteczną pracę?

  • Oławianka - niezalogowany 2018-04-10 19:55:45

    Ps. komentarze niżej cieszą oko :-) BRAWO MĄDRZY LUDZIE

  • Oławianka - niezalogowany 2018-04-10 19:54:12

    Ja chciałabym jedno powiedzieć: DRODZY ZE ZDJĘCIA, WEŹCIE SIĘ PROSZĘ ZA ROBOTĘ.. PRAWDZIWĄ. I podsumujcie ile premii wziął dla siebie rząd PO, a dopiero potem stawajcie do walki o "wielkie" premię, które przyznał sobie rząd PiS. Nie-pozdrawiam

  • Obcy - niezalogowany 2018-04-10 13:07:55

    Polityczne mordochwyty!!!!! Koryto to same tylko ryje co 4 Lata sie zmieniaja I dochodza nowe mordy z klucza portyjno towarzyskiego do wyzerania z darmowego koryta!!!!!

  • Obcy - niezalogowany 2018-04-10 13:07:53

    Polityczne mordochwyty!!!!! Koryto to same tylko ryje co 4 Lata sie zmieniaja I dochodza nowe mordy z klucza portyjno towarzyskiego do wyzerania z darmowego koryta!!!!!

  • Obcy - niezalogowany 2018-04-09 12:47:01

    Polityczne mordochwyty!!!!! Obojetnie mama partial polityczne dorwie sir do wladzy to dra Polityczne mordochwyty!!!!! Obojetnie jaka Portia rzadzi Bo j Polityczne mordochwyty!!!! Jai tylko forward sie do wladzy I darmowego pelnego koryta to dra swoimi RYJAMI ile tylko sie daje Bo Polityczne mordochwyty!!!!! Obojetnie z jakiej partii,Bo jak tylko dorwa sie do wladzy to dra swoimi RYJAMI z darmowego pelnego koryta!!!!!! To nieskonczy sie nigdy!!!!dopuki Wy ludzie pracy bedziecie napelniac koryto I pozwalac tym gnidom wyzerac wszystko!!!!zobaczcie ile lat te same mordy trzymaja sie w tych partyjno kolezenskich ukladach!!!

  • ZA PIS - niezalogowany 2018-04-09 11:05:10

    ścierwa z PO mało mld wyprowadzili z Polski upchali własne kieszenie macie tupet !!!

  • przehoj - niezalogowany 2018-04-09 07:31:25

    i zaczyna się skowyt nierobów bo jarek zapowiedział że wszystkim chce zmniejszyć pensję.

  • Doświadczony obserwator - niezalogowany 2018-04-08 09:56:38

    Ja , zwykły obywatel mieściny Oława, mając na uwadze co się będzie działo po wygranej np. PiS-u lub innej partyii, która obecnie nie rządzi. Taż to będzie dramat na niespotykaną skalę. Ludzie władzy mają kredyty, rozpoczęte budowy, dzieci na studiach np. w USA czy innym cudzolandzie, wykupione wycieczki na Hawaii-e, są "kimś". A w razie przegranej niejeden sobie przyłoży giwerę i co? Nowa wadza będzie wykupywać piły łańcuchowe i odrzynać stare ryje od koryta. No kupią tyż butapren i swoje ryje przyklejać. Ja tak sobie analizuje kto by wyleciał od korytka , to mnie strach bierze. Tacy mili, działacze, jeszcze z praktyką w PZPR i ZSL. I co biedaki zrobią? Przecież oni mają jeden zawód-prezes, dyrektor czy naczalnik. Na kasę do Lidla nie pójdą, nic nie potrafią robić , no jedno potrafią : pokazywać palcem wskazującym co ma lud Oławy robić!!! i wypinać pierś pod medale choćby to były odznaki np. Polskiego Związku Działkowców czy innych wędkarzy.

  • kama - niezalogowany 2018-04-06 21:50:55

    zdrajcy i folksdojcze z PO!

  • Poprawny politycznie - niezalogowany 2018-04-06 21:44:10

    Ps.: Dla wszystkich tych, którzy co nieco więcej interesują się polityką i są mocnymi zwolennikami Ubecko Żydo-Komunistyczno Liberalnych Kodziarzy. Polecam sprawdzenie co Ci tzw obrońcy naszej, a ich kasy robią od momentu wybrania w sejmie czy senacie. Można sprawdzić sobie na stronach rządowych

  • Poprawny politycznie - niezalogowany 2018-04-06 16:14:57

    Normalnie kabaret! Nie w porę ruszyli z nową kampanią czy raczej happening, który raz a na dobre zakończył Jarosław Kaczyński. Bardzo dobry ruch byłego premiera tylko przypomnijmy, tu Pawła Kukiza, który po ślubowaniu od razu zrzekł się swojego wynagrodzenia. Jeżeli ludzie nie czuja powołania dla dobra kraju, a idą w politykę tylko dla kasy jak robi to większość w naszym kraju to dla tego później mamy takie afery, korupcję. Jestem za tym, aby takie prawo dotyczyło także lokalnych polityków. Jeżeli chodzi o afery w tym kraju to zaczęło się to od okrągłego stołu. Tylko Platforma była na tyle słabo zorganizowana i teraz wypadają trypy z szafy. Nie mają żadnego programu dla tego kraju.

  • Polak - niezalogowany 2018-04-06 15:10:12

    Powiedzcie ile PO wlasnymi rzadami nakradlo ile majatku panstwowego sprzedalo i w ile afer bylo zamieszanych gdzie skarb panstwa tracil miliardy...?To wlasnie PO sa najwiekszymi mataczami aferowiczami i zlodziejami...

  • cześ - niezalogowany 2018-04-06 10:51:27

    co jak co ale Kaczyński ich załatwił ich własną bronią, to jest majstersztyk :)

  • jatoja - niezalogowany 2018-04-06 08:51:44

    Ryk świń odrywanych od koryta

  • Dawid - niezalogowany 2018-04-06 08:50:12

    Że PO ma jeszcze czelność się pokazywać na ulicy i wypominać, kiedy tyle lat okradali nas wszystkich stukroc więcej. Hańba Wam!

  • ewald - niezalogowany 2018-04-06 08:10:04

    Oławianie zapamiętajcie tych obrońców przy wyborach i nie głosujcie na nich.

  • ewald - niezalogowany 2018-04-06 08:10:02

    Oławianie zapamiętajcie tych obrońców przy wyborach i nie głosujcie na nich.

  • ewald - niezalogowany 2018-04-06 08:10:00

    Oławianie zapamiętajcie tych obrońców przy wyborach i nie głosujcie na nich.

  • Oleńka - niezalogowany 2018-04-06 08:01:56

    Niech każdy wyjdzie z PO i pokaże po ile wziął ...złodzieje...każdy ma dom wybudowany już wnukom buduje...na całe życie ustawieni ...Oni to chociaż na dzieci dali. a za żadów PO pan schetyna uważał że kasy nie ma na to...powinni ich na taczkach wywieść z oławy..kłamcy!!!

  • polo - niezalogowany 2018-04-06 01:41:15

    Peowskie złodzieje - gdzie jest Vat, gdzie kasa z innych afer. Rudy przecież też sowicie was nagradzał co zapomnieliście.

  • piter - niezalogowany 2018-04-05 22:54:32

    Sami kradli przez tyle lat! oddajcie ludziom pieniądze z amber gold

  • Olawa - niezalogowany 2018-04-05 21:34:37

    Przecież oddali nagrody. A PO to zjeby

  • Piotr - niezalogowany 2018-04-05 20:59:24

    Żenada!!!

  • cześ - niezalogowany 2018-04-05 19:52:43

    Ciekawe kto teraz będzie chciał iść do polityki skoro nie dla pieniędzy... :D

  • Ar - niezalogowany 2018-04-05 17:06:51

    Jak PEŁO ma jeszcze czelność pokazywać się prawdziwym Polakom.Państwu dziękujemy i nie obrażajcie naszej inteligencji.Mam nadzieję że mieszkańcy mają doskonałą pamięć.

  • Ula71itTpu9 - niezalogowany 2018-04-05 16:14:11

    Radnym też odebrać, kiedyś nie płacili radnym a teraz p,Kaczyński powiedział święte słowa bo do polityki nie idzie się dla pieniędzy!!!

Dodajesz jako: |