Za szybko na drodze. Poważny wypadek

Wypadki drogowe, szybko drodze Poważny wypadek - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 21/02/2018 15:48

Wyprzedził innego uczestnika ruchu, a następnie wpadł w poślizg, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło o godzinie 14:30 na drodze z Gaju Oławskiego do Marszowic. Aby wydostać 21-letniego kierowcę Volkswagena, ratownicy potrzebowali kilku minut oraz sprzętu hydraulicznego.

Kierowca VW jechał w kierunku Marszowic. Kilka metrów za zakrętem wyprzedził innego uczestnika ruchu, po czym wpadł w poślizg. Pojazd zaczął się obracać, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w niewielkie drzewo – wyjaśniają policjanci.

Przyczyną zdarzenia najprawdopodobniej była za duża prędkość. Młody kierowca z obrażeniami kończyn dolnych i górnych oraz potłuczeniami został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

 

reklama
 

Reklama

Za szybko na drodze. Poważny wypadek komentarze opinie

  • Driver - niezalogowany 2018-02-24 20:26:04

    Wiek nie ma znaczenia ja zdałem w wieku 18 lat i za trzy lata miałem już 70 tyś km na koncie ale nie w pl bo stan dróg w naszym powiecie to kpina

  • Żu żu - niezalogowany 2018-02-24 16:14:14

    Mlody szczun dorwał się do szybkiego auta i tak się skończyło.A na koze niech wsiądzie to nic mu się nie stanie.

  • kierowiec - niezalogowany 2018-02-23 20:02:45

    drogi w naszym rejonie są ro........ne głównie przez zwiększony ruch ciężarówek obsługujących zakłady powstałe w naszym powiecie.dlaczego nie nałożyć na nie dodatkowego haraczu na naprawę tych dróg.chyba to logiczne ?

  • MARTY - niezalogowany 2018-02-22 15:43:18

    ale szrot

  • Andrzej - niezalogowany 2018-02-22 07:20:51

    Kupię tylne lampy :)

  • Kryptonin - niezalogowany 2018-02-22 07:16:57

    Może i drogi nie są w najlepszym stanie... Jednak to nie znaczy że można bezmyślnie wyprzedzac... Skoro nie umiesz wyprzedzac na złej nawierzchni nie wyprzedzaj... I poczekaj na lepsze czasy.

  • cześ - niezalogowany 2018-02-22 06:57:14

    po to masz mózg żeby ocenić stan drogi i dostosować prędkość!!!

  • OSP - niezalogowany 2018-02-21 19:41:59

    Kierowco, to bardzo dobra uwaga.. jednak nie liczmy na to, że to się zmieni ... a na pewno nie szybko ... dla władz są ważniejsze inwestycje niż drogi, które zapewniają bezpieczeństwo

  • Kierowca - niezalogowany 2018-02-21 19:23:04

    Mam jedno pytanko. Na drogach powiatu olawskiego często zdarzaja sie tego typu wypadki lecz nikt nigdy nie twierdzi ze to przez zly stan dróg. Smiem twierdzić ze drogi w naszym powiecie to po prostu tragedia. Najgorsza jest chyba droga do jelcza-laskowic.bodajze w ubieglym roku mezczyzna jadacy do olawy wlasnie z jelcza wpadl w poslizg i udezyl w drzewo na mostku przed starym otokiem osierocajac dwojke dzieci. Przed ow mostkiem jest uskok samochodu do 10cm albo i wiencej jadac predkoscia 80km/h mozna tam zgubic szczeke o zebach nie wspommne. Uwierze w te wszystkie wypadki jezeli drogi beda rowne min.tak jak w woj. Opolskim

  • Janusz z 3 go maja - niezalogowany 2018-02-21 17:30:23

    A tam pierdolicie , że to wina wieku , wiek tu nie ma nic do rzeczy , trzeba myśleć logicznie i wiedzieć ile można a ile nie można można jechać .ps. jebać lamusów z 3 go maja

  • Mori - niezalogowany 2018-02-21 17:18:05

    Jebane młode bezmózgi!

  • kierowcapralki - niezalogowany 2018-02-21 16:50:58

    Przypierdolił w drzewo, a nie uderzył

  • Miro. - niezalogowany 2018-02-21 16:49:19

    Wyprzedził mnie przed zakrętem ale to już mało ważne dobrze że na tak wielkie uderzenie ma jak narazie połamaną nogę i jest w trakcie badań.

  • kem - niezalogowany 2018-02-21 16:40:48

    Tam często widzę takie sytuacje do tego dochodzi ten wiek 21 lat = prawie zero myślenia w tym wieku

Dodajesz jako: |