Zatrzymany z dziesięcioma gramami amfetaminy

Kronika policyjna, Zatrzymany dziesięcioma gramami amfetaminy - zdjęcie, fotografia
11/03/2019 12:06

Oławska policja patrolując nocą miasto zatrzymała do kontroli dwóch mężczyzn. Przy jednym z nich ujawniono woreczek z 10. gramami amfetaminy.

Do sytuacji doszło 9 marca około godziny 2:00 w nocy. Mężczyźni zostali wylegitymowani na ulicy Grota Roweckiego  w Oławie. Policjanci przy 28-latku ujawnili woreczek strunowy z białym proszkiem, biała substancja po wykonaniu testu okazała się amfetaminą.

-Z tej ilości można by było uzyskać ponad 100 porcji handlowych narkotyku. Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.- informuje Komenda Powiatowa Policji w Oławie. -Zebrany przez policję materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Policja wniosła również do Prokuratury Rejonowej w Oławie wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego.  Prokuratura przychyliła się do wniosku i zastosowała wobec 28-latka dozór Policji. Aktualnie policja  sprawdza, czy podejrzany za posiadanie narkotyków nie popełnił innych przestępstw z ustawy  o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

Reklama

Zatrzymany z dziesięcioma gramami amfetaminy komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-03-11 13:51:35

    o 2 w nocy to tylko ćpuny latają bo normalny człowiek sobie wypije i pójdzie spać a tę męty spania nie mają bo się nafurają i ura bura, pała to by się wyginała jak bym ich dostał!!!

  • gość 2019-03-11 21:35:08

    z 10 g aż 100 porcji? hahaha takie banialuki pisze Oławski Komendant ?! Kalkulatory na komendę trzeba kupić a nie radiowozy !

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 22:20:28

    Jak z 10 gram... 100 porcji???

  • gość 2019-03-11 22:49:45

    Tak,100porcji z 10 g bo to wersja light.Ha ha ha!

  • cześ - niezalogowany 2019-03-12 07:01:50

    się kurwa sami znawcy znaleźli, idźcie w pizdu

  • p0jeb - niezalogowany 2019-03-12 12:30:57

    Przelicznik jest śmieszny no ale policja chce pokazać jakich to oni przestępców nie lapia. Dlaczego jak zatrzymają kogoś z nielegalnym alkoholem to podają tylko litry, przecież 0,5l to 10porcji handlowych (kieliszki w barze). Czesiek jesteś tak głupi ze aż nie chce mi się komentować tego co piszesz. Ale jednak muszę, bo z twej wypowiedzi wnioskuje ze masz problem z alkoholem i chyba jest pijakiem jak nie alkocholikiem(leczony pijak). A jak dobrze wiesz z definicji alkohol należny do grupy narkotyków i stanowi oddzielną grupę jako alkochol. Wiec jesyes tez ćpunem i nie ważne jak to sobie tłumaczysz to nie zmieni to tego faktu

  • gość 2019-03-12 14:56:40

    Prochybicja!!! alkocholicy idą na dno z każdym łykiem!!! a wy pedały chcecie karac za cos co sami wpiepszacie. 10g to sto porcji. bardzo prosze zeby autor teksu nieobliczał tego według swoich doświadczeń

  • gość 2019-03-12 15:10:41

    celebrycka psiarnia ,dalej pajacuje. kradną w oławie,wiele pobić,ukraińcy między swoimi dopuszczają sie najgorszych żeczy. a wy zajęci byle czym. gratulacje . HonoR i duma ,i polskość, to wam obce...by jeden debil z drugim do szkoły chodził to by wiedział , że legalna amfa była w aptekach zawsze,na pobudzenie koncentracji.i dalej jest.

  • gość 2019-03-12 21:07:48

    przebadac policjantow po wekendzie narkotesty im zajebac z partyzanta a 10 robi sie w moment 100 porcji chyba w latach 80 tych gdzie chemi brakowało pojebancy z kopernika

  • czes - niezalogowany 2019-03-12 21:38:31

    pOjeb - twój nick jest w 100% adekwatny do twojej wypowiedzi, debil do potęgi!!!

Dodajesz jako: |

Kronika policyjna, - więcej informacji