Wiadomości

 • Pobiegnij dla Wiktorii

  Charytatywny bieg dla Wiktorii odbędzie się 14 kwietnia w Janikowie.  -Zapraszamy na Bieg Charytatywny dla Wiktorii! Tym razem córka naszego kolegi z Harcownika potrzebuje pomocy! A jeśli ktoś potrzebuje pomocy to MY biegacze potrafimy jej udzielać jak nikt inny! - pisze Klub Biegacza Harcownik. Do pokonania będzie 5-kilometrowa trasa. Opłata startowa to jedyne 20 zł - całość zostanie przeznaczona dla Wiktorii. Opłaty startowe przyjmowane będą do puszek w biurze zawodów w dniu biegu. Dla każdego zawodnika pamiątkowy medal, statuetki dla miejsc 1-3 kobiet i mężczyzn OPEN oraz na koniec konkurs z nagrodami i poczęstunek. Zapisać można się TUTAJ.    


 • Nowa biegowa inicjatywa w Oławie

  "Oławski Parkrun" to nowa inicjatywa biegów po oławskim parku miejskim. Imprezy organizowane w ramach akcji mają propagować zdrowy styl życia oraz zachęcać do rekreacyjnego biegania.  Do cyklu biegów zostały wpisane imprezy: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”, który odbył się 3 marca, kolejne dwa biegi to imprezy charytatywne: 16 czerwca - Bieg „Miej Serce” oraz 13 - października Memoriał Elżbiety Wojdyły. Oprócz biegów głównych na 5 km z pomiarem czasu odbędą się także biegi towarzyszące. O szczegółach poszczególnych biegów będziemy informować wkrótce. "Oławski Parkrun" organizowany jest przez Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "Biegnij Oława" oraz Urząd miasta.   


 • Moto-Jelcz walczy w II lidze

  Kolejne spotkanie II ligi odbędzie się 23 marca. Moto-Jelcz Oława zmierzy się z drużyną SKF SPR Sparta Oborniki. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali sportowej w Gać.


 • Historycznie i jubileuszowo w Ryczynie

  To jubileuszowy, bo 25. piknik aprilisowy w Ryczynie. Miłośnicy turystyki rowerowej i pieszej z pasjonatami historii i odtwórcami czasów średniowiecznych spotykają się każdego roku, aby wspólnie spędzić aktywnie czas. Historyczny piknik odbędzie się 27 kwietnia na polanie w lesie ryczyńskim. 


 • Zapobiegł wyłudzeniu na ponad pół miliona złotych

  Oławski policjant z wydziału kryminalnego otrzymał szczególne podziękowanie od komendanta Pawła Urbańczyka. Dzięki zaangażowaniu i niestandardowemu podejściu do obowiązków  zapobiegł wyłudzeniom towarów z kilku firm, o łącznej kwocie ponad 500 tys. złotych. Wyróżnienie i podziękowanie odbyło się 21 marca w sali konferencyjnej oławskiej komendy podczas odprawy służbowej - Komendant Paweł Urbańczyk podziękował policjantowi pionu kryminalnego za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych w ramach współpracy z inną jednostką policji. - informuje Alicja Jędo, rzecznik prasowy KPP w Oławie.


 • Witamy na świecie!

  Lidia Helena Klaus Urodzona: 11.03.2019 Waga: 3100 Wzrost: 51 Szymon Stryczek Urodzony: 15.03.2019 Waga: 3550 Wzrost: 55 Stasiu Roskosz Urodzony: 13.03.2019 Waga: 3500 Wzrost: 56 Hanna Tokarska Urodzona: 12.03.2019 Waga: 3860 Wzrost: 56 Amelka Lech Urodzona: 11.03.2019 Waga: 3140 Wzrost: 50


Ogłoszenia

Co? Gdzie? Kiedy?

więcej imprez

pełna wersja portalu