Logo - Olawa24.pl
2023-01-20 19:06

Agent Nieruchomości Praca Zdalna/Umowa.

Opis

Poszukujemy Pracowników z terenu całej Polski.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Kompleksowa obsługa klientów w procesie reklamy oraz udzielania informacji o nieruchomościach na Cyprze Północnym.
- Prezentacja oferty z rynku pierwotnego
- Koordynacja działań sprzedażowych

WYMAGANIA:
- Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami
- Wysoka aktywność spotkaniowa
- Zdolność szybkiego i inteligentnego kojarzenia informacji
- Determinacja w realizacji zadań i podnoszeniu kwalifikacji
- Dobra organizacja pracy
- Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, energia w działaniu

ZAPEWNIAMY:
- Bardzo wysoki potencjał sprzedażowy umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych dochodów przy wsparciu merytorycznym i marketingowym ze strony naszej firmy
- Szkolenia sprzedażowe i nieruchomościowe
- Pomoc w pracy z klientami
- Nowoczesny model zarządzania, wysoką kulturę pracy, przejrzyste zasady wynagrodzenia i terminowe wypłaty.
- Dla najlepszych Pracowników szkolenia pobytowe na Cyprze Północnym

FORMA ZATRUDNIENIA:
Umowa o współpracę. Wynagrodzenie prowizyjne.
Nie musisz zakładać działalności.

Zapraszamy do składania CV drogą mailową.

RADEK:
+48 883-467-877 lub Whatsapp, Messenger
radek@mountrivington.com

Prosimy też o zapoznanie się z pełną informacja o Cyprze Północnym :

Radek

Cena: 5500 zł
Oława
Nr ogłoszenia: 221
Dodaj ogłoszenie