PILNE

18-latka uciekła z domu. Trwają poszukiwania

Poszukiwane, latka uciekła Trwają poszukiwania - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 25/01/2016 11:24

Komenda Powiatowa Policji w Oławie prowadzi poszukiwania za zaginioną Darią Galińską (urodzoną 18.10.1998 r) c. Andrzeja i Elżbiety. Dziewczyna, mieszkanka Oławy, 11 października 2015 roku uciekła z miejsca zamieszkania i nie powróciła do dnia dzisiejszego

W związku z powyższym policja prosi kierować wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej do Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Oławie tel. 713817215, 713817257 bądź na 997.

Reklama

18-latka uciekła z domu. Trwają poszukiwania komentarze opinie

  • Second Hand - niezalogowany 2016-03-11 12:16:35

    Trzymajcie swoich facetow zdala od niej.

  • Amir - niezalogowany 2016-02-11 02:25:09

    Wow…. such a nice band I’ve always litsening Ricky Summers on the Radio .The guitarist, Singer, base, drum player all they are professional, thus I like their music. Thanks for sharing this rising star

  • XYZ - niezalogowany 2016-01-28 00:02:43

    Fakt, uciekła, została odstawiona do domu, po czym znów uciekła, ale musiała mieć powody tak? Tylko nie widzę zainteresowania tym wszystkim skoro po takim czasie jest ogłoszenie. Szukajcie w Poznaniu ;) Pozdrawiam, XYZ.

  • xyz - niezalogowany 2016-01-26 15:13:21

    W artykule jest błąd. Dziewczyna faktycznie uciekła z domu w pazdzierniku, ale po okolo tygodniu się znalazła. Po znalezieniu ponownie uciekła.

  • Piczer - niezalogowany 2016-01-26 00:29:18

    troche długo jak na poszukiwania nie sądzicie?

  • prokurator - niezalogowany 2016-01-25 17:57:22

    Nie ma ciała, nie ma sprawy

  • kierowca - niezalogowany 2016-01-25 17:17:56

    powiedzial co wiedzial!!!!takie uwagi to zatrzymaj dla siebie. a moze masz corke,ktora tak wlasnie robi?!pewnie tak.ale nie mierz innych swoja miara pacanie!!!

  • No - niezalogowany 2016-01-25 14:56:36

  • mimi - niezalogowany 2016-01-25 14:10:10

    Nie wiadomo co się z dziewczyną dzieje. Nie ma co ukrywać, ale w Oławie dużo osób wychodzi z domu i nie wraca. Może faktycznie potrzebuje dziewczyna pomocy. Nie można traktować wszystkich tą samą miarą, że pewnie gdzieś baluje... Ile można? 3 miesiące to chyba sporo czasu

  • KS - niezalogowany 2016-01-25 13:40:36

    Cześ zachowaj swoje komentarze dla siebie bo są załosne... takim gadaniem nic nie pomozesz. precz z łącza ;)

  • cześ - niezalogowany 2016-01-25 12:56:38

    Gdzieś baluje pewnie z jakimś facetem. Sprzedała się za parę groszy

Dodajesz jako: |