Akcja krwiodawstwa: zebrano ponad 12 litrów krwi
Dodano:
Autor: Redakcja
autor zdjęć: Miasto Oława
Mieszkańcy po raz kolejny udowodnili, że chętnie angażują się w działania ratujące zdrowie i życie innych.
22 czerwca na Rynku w Oławie odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa zorganizowana przez Miejsko-Gminny Klub HDK PCK w Oławie przy współpracy ze Strażą Miejską w Oławie oraz Strażą Miejską we Wrocławiu.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy po raz kolejny pokazali, że los osób potrzebujących pomocy nie jest im obojętny. Do mobilnego punktu poboru zgłosiło się wielu honorowych dawców, a dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać łącznie 12 600 ml krwi.
Zgłoś naruszenie
{{ violation.success }}