PILNE

Co z maturami? Powiat prosi nauczycieli o zawieszenie strajku

Edukacja, maturami Powiat prosi nauczycieli zawieszenie strajku - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 16/04/2019 13:22

Starosta Zdzisław Brezdeń wraz z wicestarostą Witoldem Niemirowskim wystosowali apel do nauczycieli szkół, aby na czas sklasyfikowania uczniów i przeprowadzenia egzaminów maturalnych zawiesili strajk. 

-Uważamy, że strajk nie powinien uderzać w najsłabszych, a dzieci i młodzież takimi są. - informują władze.

Reklama

Co z maturami? Powiat prosi nauczycieli o zawieszenie strajku komentarze opinie

  • gość 2019-04-16 14:20:59

    tak, generalnie najlepiej walczcie o swoje w wakacje, wtedy nie bedzie to problemem dla nikogo.... moze nawet władza poprze protest :)

  • cześ - niezalogowany 2019-04-16 14:31:13

    nauczyciele strajkujący - zwolnijcie się z pracy wszyscy, nowi czekają i chętnie wezmą wasze miejsca!!!!

  • Rodzic - niezalogowany 2019-04-16 14:34:38

    Pan Brezdeń lepiej niech jedzie do Zalewskiej co tak chętnie zapraszał do Oławy i niech monituje. Najlepiej zasłaniać się dobrem dzieci. Wstyd panie starosto wstyd. Partia Brezdenia rozdaje kasę na lewo i prawo ale dla nauczycieli nie ma pieniędzy. Niech koledzy i koleżanki z pisu oddadzą co im "się należało" i pieniądze będą. Podwyżki na każdym kroku, drożyzna w sklepach to jest właśnie pisowskie myślenie.

  • gość 2019-04-16 15:08:41

    Panie Starosto Oławski nauczyciele oławscy mocno się kompromitują w skali kraju zasłaniając się dziećmi - powinien pan ich wszystkich wywalić na ....i zatrudnic madrzejszych .

  • gość 2019-04-16 15:32:35

    To będzie żenujące jeżeli uczniom nie uda się podejść do matur...w takiej sytuacji nauczyciele i inne osoby odpowiadające za edukację powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności ponieważ przez nich młodzi ludzie nie ukończą szkoły. Komedia w czystej postaci. Całe szczęście że ja w tamtym roku zdałem maturę lecz współczuję moim młodszym kolegą i życzę powodzenia w rozwiązaniu tej sprawy. Zobaczymy jak ta cała szopka wpłynie na uczniów oraz ich ewentualne wyniki. Dramat i żenada- polskie szkolnictwo dotknęło w tym momencie dna.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 16:00:39

    Brak słów. Teraz nauczycieli czeka hejt. Ludzie! To się nazywa wsparcie??? Starosta taki sam jak rząd. Zresztą, o ile się nie mylę, to to samo.

  • gość 2019-04-16 17:10:16

    ten strajk ma niskie morale, upada moralność i etyka tego zawodu, autorytet utracony bedzie teraz cięzko odzyskać nauczycielom - a powinni swiecić autorytetem, to powinien byc blask - a jest blady

  • Rodzic - niezalogowany 2019-04-16 20:52:26

    Kazdy chce zarabiac chodnie co do zwoich kwalifikacji. My rodzice to rozumiemy ...Ale krzywdzicie nasze dzieci sa zakladnikami waszymi politykow.Sa karta przetargowa .....Gdzie sa ci nauczyciele z powolania. Wstyd za was ,mozna to bylo zalatwic inaczej...

  • gość 2019-04-16 21:33:25

    Nic w tym nie ma żenującego! To rząd i cały PIS oraz ZALEWSKA , to kompromitacja!. popieram nauczycieli, tak samo jak uczniowie!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 22:09:26

    Nauczyciele przygotowali uczniów do matury. Dlaczego TYLKO nauczyciele mają być odpowiedzialni za uczniów, gdzie rząd i MEN? Dlaczego nie rozmawiają z przedstawicielami nauczycieli i nie wypracują kompromisu tylko narzucają swoje niekorzystne dla szkół rozwiązania? Pomyslcie o tym. Z całą pewnością nauczyciele strajkują z ciężkim sercem.

  • gośćbater79 - niezalogowany 2019-04-16 22:37:49

    twoja logika "dlaczego Policja,musi TYLKO odpowiadać za łapanie bandytów,a nie lekarz?" to jest tak samo jak lekarz ciebie leczy 4 lata mówi" będzie dobrze proszę się nie bać wyjdzie pan/pani z tego" a w ostatni dzień leczenia podaje truciznę.... dlaczego strażak ma gasić pożary o..... rodzic ma pomóc dziecku,tyle ile umie ,wysłać na korki jak dziecko sobie nie radzi. Kopernik też była kobietą !!!!haha

  • gość 2019-04-17 07:36:01

    Panie Starosto proszę powołać na Dyrektora wszystkich szkół w OŁAWIE wspaniałego gospodarza z Jelcza LEONA"ANIOŁA" on raz dwa zrobi porządek jak w Jelczu na Alternatywy 4 sorki -Inżynierska 3.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 12:14:44

    Mam nadzieję że rząd się nie ugnie "z
    terorystami się nie rozmawia".Zobaczymy po miesiącu bezpłatnego. Z rządaniami odszkodowań za narażenie uczniów klas maturalnych.

  • gość 2019-04-17 16:15:43

    Broniarz kasiore trzepie i chaosi za gruby szmal Sorosa A ZOBACZYMY JAK SZARAK NAUCZYCIEL NIE DOSTANIE SIANKA TO ZROZUMIE ZE JEST ZMANIPULOWANY NA MAXA

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 17:36:29

    co to k......jest ?komuno wróć ? do roboty nieroby. ktoś tam ich trzyma na siłę w tej szkole? tysiące miejsc pracy czeka.!!!

  • RODZIC - niezalogowany 2019-04-17 20:39:05

    Zła forma protestu ~ wykorzystanie dzieci i ich rodziców do własnych korzyści. Dzisiaj rodzice aby zapewnić opiekę muszą zmienić cały plan dnia rodziny, siedząc na opiece w domu zarabiają mniej, a opłata do przedszkola została wniesiona za cały miesiąc.
    Pytanie czy zostanie to oddane w przyszłym miesiącu, jeżeli nie to bede namawiał rodziców innych dzieci o pozew zbiorowy wobec przedszkola za niedopełnienie 1 obowiązku z umowy "zapewnienie opieki" W czasie gdy rodzic zarabia między innymi na przedszkole.

  • gość 2019-04-19 09:53:34

    Brawo nauczyciele! Nie poddawajcie się, strajkujcie do końca. Walczycie o lepszą edukację naszych dzieci. Obecny rząd zafundował naszym dzieciom "deformę", spowodował, że bieżącym roku, ze szkół podstawowych i gimnazjów wyjdzie dwa razy więcej dzieci niż zwykle, co spowoduje, że co drugie dziecko nie dostanie się do wymarzonej szkoły średniej!

  • gość 2019-04-19 09:53:58

    Drodzy nauczyciele, nie zwracajcie uwagi na hejterskie wpisy, jak sami widzicie, po stylu tych wpisów ich ortografii i interpunkcji, że pisali je ludzie, którzy długo nie gościli w systemie edukacji, choć pewnie wielu z nich miało okazję powtarzać niektóre stopnie edukacji, szczególnie podstawowej...

  • gość 2019-04-19 09:54:25

    Czytając niektóre nienawistne wpisy osób pod adresem nauczycieli, wypada mi jedynie współczuć ich dzieciom. Miejmy nadzieję, że ich dzieci, dzięki nauczycielom, będą o wiele mądrzejsze niż autorzy takich podłych wypowiedzi.

  • gość 2019-04-21 14:26:30

    Po tym bandyckim strajku starosta powinien poważnie rozważyć kto pracuje w oławskim szkolnictwie i zastanowić się nad przewietrzeniem stołków dyrektorskich i zmianą nauczycieli - dali sie wmanewrowac komuniście BRONIARZOWI , który skutecznie chce podzielić środowisko biorąc za zakładników młodzież i dzieci - zamówienie polityczne na ten bandycki strajk złozył Schetyna , którego krytykują we włąsnej partii PEŁO - ŻENADA SONG !

  • gość 2019-04-24 11:21:00

    skandal kto do tej pory uczył w szkołach nasz dzieci -ci nazwijmy ich pseudonauczyciele mają w doopie dobro ucznia ich interesuje tylko pieniądz jak można stać obok maturzysty i nie klasyfikować za trudy nauki , śmiać się rodzicom w twarz z ironicznym uśmieszkiem i nadymaną postawą - a co mi czy nam możecie zrobić ? W niedługim czasie wyjdzie kolejny młody rocznik nauczycieli trzeba dać im szansę i pracę a tych obecnie strajkujących kosztem ucznia i maturzystów wywalić na bruk bez żadnych sentymentów.

Dodajesz jako: |