PILNE

Daniel Iwański walczy o miano strażaka roku! Oddaj swój głos

Akcje, Daniel Iwański walczy miano strażaka roku! Oddaj swój głos - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
olawa24.pl 07/05/2018 12:31

Tylko do jutra trwa głosowanie na strażaka roku w etapie wojewódzkim, które odbywa się w Gazecie Wrocławskiej. Daniel Iwański został ogłoszony strażakiem powiatu oławskiego, a teraz w etapie wojewódzkim walczy w kategorii strażak ochotnik.

Głosowanie trwa do 8 maja do godziny 21:00, aktualnie Daniel znajduje się na 9 miejscu.

Daniel Iwański ma 26 lat. Zakochany w straży od 1997 roku. -Pamiętam jak siadałem za kierownicą Żuka strażackiego i mówiłem do taty strażaka który woził pomoc dla powodzian. "Tato jedziemy do pożaru" - wspomina Daniel.

-Tak to się zaczęło, ale straż w sercu dalej na sygnałach grała. Miałem około 14 lat jak wstąpiłem do młodzieżowej drużyny strażackiej. Zawody, sport pożarniczy i coraz większe zainteresowanie ratownictwem. Kiedy miałem 18 lat zrobiłem kurs strażaka ochotnika, potem dowódców, kursy techniczne specjalistyczne medyczne, ale nadal było mi mało. Dalej chciałem być lepszym ratownikiem dlatego potem ratownictwo wodne i podwodne bo płetwonurkiem tez już jestem. Szkolenia medyczne i te w WOŚP właśnie teraz owocują bo WOŚP kupuje sprzęt dla strażaków z naszego powiatu. Nie mogę zapomnieć że od kilku lat jestem opiekunem mojej kochanej drużyny młodzieżowej w której kiedyś ja zaczynałem i nasze dzieciaki uczą się nie tylko strażackiej sztuki, ale przede wszystkim wzajemnego szacunku do siebie.

Głos można oddać TUTAJ.

Reklama

Daniel Iwański walczy o miano strażaka roku! Oddaj swój głos komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2018-06-12 12:18:54

    w 43 to go nawet w planach nie było :D

  • Jakub Wędrowicz - niezalogowany 2018-05-08 18:40:47

    Nie dość że strzelał to jego korzenie sięgają nacjonalistyczno masońsko-żydowskie pokolenia od strony wujka ciotecznego stryja, matki po drugim ojcu z siostry brata babki ...
    Mam nadzieję że choć bimberku poleje za zwycięstwo.

  • Romuald Cieślak - niezalogowany 2018-05-08 17:29:59

    Mało kto już pamięta, jak Daniel strzelał do Polaków w Wołyniu w 1943 roku. Z pewnością nie należy mu się tytuł strażaka roku.

  • Eliza - niezalogowany 2018-05-08 11:11:25

    żenada to nazywanie siebie panem i władcą! MAREK a może tak powiesz kim jesteś i wtedy wypowiesz sie na temat państwa Łukasik? Troche kultury i mniej anonimowości. Daniel wygrał to wygrał, gratuluję. Tylko po co mieszać w to osoby trzecie? Szacunek należy sie kazdemu strażakowi.

  • Pan i władca - niezalogowany 2018-05-08 10:41:18

    Nie wiem w czym macie problem trzeba było głosować a nie teraz narzekać. Ivan jesteś najlepszy. A te inne mordy z minkowic to żenada. Weźmy takiego naczelnika jest tylko marionetka pana Ł......

  • Pan i władca - niezalogowany 2018-05-08 10:41:16

    Nie wiem w czym macie problem trzeba było głosować a nie teraz narzekać. Ivan jesteś najlepszy. A te inne mordy z minkowic to żenada. Weźmy takiego naczelnika jest tylko marionetka pana Ł......

  • Pan i władca - niezalogowany 2018-05-08 10:41:13

    Nie wiem w czym macie problem trzeba było głosować a nie teraz narzekać. Ivan jesteś najlepszy. A te inne mordy z minkowic to żenada. Weźmy takiego naczelnika jest tylko marionetka pana Ł......

  • jebać osp - niezalogowany 2018-05-08 10:11:52

    cwel roku,a nie strażak

  • Luki - niezalogowany 2018-05-08 10:08:58

    Jak tacy mądrzy to może sami trenujcie MDP on nie ma czasu a naczelnik co robi A łuk.... ??? Jan on taki zły strażak to czemu na niego glosowaliscie skąd ma tyle głosów coś jest nie tak z wami.

  • Luki - niezalogowany 2018-05-08 10:08:56

    Jak tacy mądrzy to może sami trenujcie MDP on nie ma czasu a naczelnik co robi A łuk.... ??? Jan on taki zły strażak to czemu na niego glosowaliscie skąd ma tyle głosów coś jest nie tak z wami.

  • Prawda - niezalogowany 2018-05-08 07:32:38

    Iwanski nie pisz sobie sam komentarzy , a tym bardziej nie mieszaj w to innych którzy i tak wiele więcej od ciebie robią. Nie zasłużyłeś na ten tytuł , wyprosiłeś go sobie. Nie widziałem innych plakatów poza twoimi ... i ten lans na MDP dla którego wiecznie nie masz czasu . Śmieszne to już jest, co drugi artykuł o tym pozerze

  • XYZ - niezalogowany 2018-05-08 00:18:24

    Jedyne co możesz sobie rozwiązać to buty.....

  • Eustachy - niezalogowany 2018-05-07 23:34:48

    Powiem tak jrg minkowice sami sracie we wlasne ganizdo bierzcie przykład z innych jednostek. Nie ma takiego czegoś jak zawisc bo ten to A ten tamto. Jak dla mnie jesteście najgorsza jednostka w gminie i nic tego nie zmieni A ze Ivan wygral w powiecie to powinniście się cieszyć ze ktoś reprezentuje wasza jednostkę. Widzę u was jakieś kompleksy zamiast postawić na jednego to bratobujcza walka, z checia bym was rozwiązał ale nie moge.

  • XXX - niezalogowany 2018-05-07 22:37:05

    Dlaczego w tych komentarzach ktoś obraża panów Łukasikow, ?? Przecież, to nie o nich jest artykuł...a ktoś rzuca takie wyzwiska pod ich adresem..takie znieslawienie jest chyba karalne.
    A swoją drogą pokażcie mi innego człowieka w Minkowicach który zrobił więcej dobrego dla wsi i mieszkańców niż pan Łukasik. Bo może jestem w błędzie.

  • Krzysiu - niezalogowany 2018-05-07 21:26:28

    Siemanko. Nie jestem zwolennikiem Łukas...w ani Iwań...o ale ten ostatni to karierowicz jakich mało. W mordzie wyszczekany a w robocie!? Nie mam pojęcia. Hehehe. A propos panie Marek. Dzięki temu komuniście jak i jego synowi nieudacznikowi jak ich nazwałeś zostało wiele spraw zalatwionych dla wsi w której obydwaj strażacy mieszkaja. Zaraz znowu cała wiocha będzie skłócona. A zresztą wyje...e mam.

  • MAREK - niezalogowany 2018-05-07 14:39:15

    Ho ho ho widzę ze ekipa pana Łukasika w odwecie! Ten stary komunista i jego syn nieudacznik nienawidzą Daniela tylko nie wiem dlaczego przecież robi dla straży czy to tez kłamstwo bo mi mówił ze pomagał załatwiać sprzęt z WOŚP ze trenuje dzieci na zawody że grywał zabawy z zespolem dla strazy za darmo. Dla mnie jego postawa strazaka ktory tez jest ratownikiem.innych formacji to przykład wlasnie najlepszy

  • MINOWICE XD - niezalogowany 2018-05-07 14:16:54

    IVAN NIE RÓB Z SIEBIE GORSZEGO POSMIEWISKA , JAK CHCESZ BYC TAKI SUPER STRAZAK TO ZACZNIJ DZIAŁAC W STRAZY !! A NIE TYLKO LUDZI PUBLICZNIE OKŁAMUJESZ !! WSTYDZ SIE !

  • owczar - niezalogowany 2018-05-07 14:12:49

    hahaha pseudo strazak , robi z siebie głupka , ile wyjazdów miał przez rok ? 1 czy 2 ? haha i niby strazak roku ? Ivan cala wyplate wydales na sms ? hahaha patologia

  • cześ - niezalogowany 2018-05-07 14:00:05

    a co on takiego niby zrobił?

Dodajesz jako: |