Reklama
Logo - Olawa24.pl
{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ report.success }}
{{ error.report.data.name }}
{{ error.report.data.email }}
{{ error.report.data.body }}
{{ error.report.data.rule }}

Dni Oławy z miłosnym akcentem. Cztery pary stanęły na ślubnym kobiercu

Dodano: Autor: Redakcja
autor zdjęć: Miasto Oława

Tegoroczne Dni Oławy - Dni Koguta miały nie tylko koncertowy i rozrywkowy charakter. Wśród wydarzeń znalazł się również wyjątkowo romantyczny akcent. Podczas święta miasta cztery pary zawarły związek małżeński.

 

W sobotę, 20 czerwca, podczas obchodów Dni Oławy - Dni Koguta, burmistrz Tomasz Frischmann udzielił ślubu czterem parom. W tym wyjątkowym dniu związek małżeński zawarli: Adrian Kamiński i Anna Sobiak, Marlena Pławuszewska i Przemysław Jakubiak, Dominik Golanko i Sylwia Hutniczak oraz Sara Fujawa i Maciej Czarny. 

 

Zgłoś naruszenie
{{ error.violation.name }}
{{ error.violation.email }}
{{ error.violation.body }}
{{ violation.success }}

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

{{ error.comment.author }}
{{ error.comment.body }}
{{ error.comment.rules }}
{{ comment.success }}