Dni Oławy z miłosnym akcentem. Cztery pary stanęły na ślubnym kobiercu
Dodano:
Autor: Redakcja
autor zdjęć: Miasto Oława
Tegoroczne Dni Oławy - Dni Koguta miały nie tylko koncertowy i rozrywkowy charakter. Wśród wydarzeń znalazł się również wyjątkowo romantyczny akcent. Podczas święta miasta cztery pary zawarły związek małżeński.
W sobotę, 20 czerwca, podczas obchodów Dni Oławy - Dni Koguta, burmistrz Tomasz Frischmann udzielił ślubu czterem parom. W tym wyjątkowym dniu związek małżeński zawarli: Adrian Kamiński i Anna Sobiak, Marlena Pławuszewska i Przemysław Jakubiak, Dominik Golanko i Sylwia Hutniczak oraz Sara Fujawa i Maciej Czarny.
Zgłoś naruszenie
{{ violation.success }}