Reklama
Logo - Olawa24.pl
{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ report.success }}
{{ error.report.data.name }}
{{ error.report.data.email }}
{{ error.report.data.body }}
{{ error.report.data.rule }}

Kolejne auta uszkodzone na parkingu przy przedszkolu i basenie. Czytelniczka apeluje o nagłośnienie sprawy

Dodano: Autor: Redakcja
autor zdjęć: czytelniczka

Sprawa dotyczy parkingu, z którego korzystają zarówno rodzice przywożący dzieci do przedszkola, jak i osoby odwiedzające basen miejski. To nie pierwsze takie zdarzenie w ostatnim czasie. 

 

Na parkingu przy Miejskim Przedszkolu nr 4 w Oławie oraz basenie dochodzi do uszkodzeń samochodów. Jak informuje nas czytelniczka, w ciągu ostatnich trzech miesięcy uszkodzone zostały tam już trzy auta.

Według relacji mieszkanki, w dwóch przypadkach sprawcy mieli odjechać z miejsca zdarzenia, nie pozostawiając żadnej informacji poszkodowanym właścicielom pojazdów. - Bardzo proszę o pomoc i nagłośnienie sprawy, która dotyczy już kolejnego uszkodzenia auta w niedługim czasie. Parking znajduje się przy Przedszkolu nr 4 w Oławie oraz bezpośrednio przy basenie miejskim, gdzie rodzice przywożą swoje pociechy do placówki. W przeciągu trzech miesięcy zostały uszkodzone trzy auta - pisze czytelniczka.

Jak dodaje, sprawy zostały zgłoszone na policję. W jednym z przypadków sprawcę udało się odnaleźć dzięki współpracy funkcjonariuszy oraz dyrekcji Miejskiego Przedszkola nr 4. Kolejna sprawa jest w toku. Tylko raz osoba, która uszkodziła pojazd, zachowała się odpowiedzialnie i zostawiła numer telefonu za wycieraczką. Czytelniczka zwraca uwagę, że zarówno przedszkole, jak i basen miejski posiadają monitoring. Ma nadzieję, że dzięki temu ustalenie sprawców będzie jedynie kwestią czasu.

Problem może się nasilić wraz z sezonem letnim. Ze względu na wysokie temperatury basen odkryty cieszy się dużym zainteresowaniem, a liczba samochodów w tej okolicy znacząco rośnie. Kierowcy parkują nie tylko na wyznaczonych miejscach, ale także na pobliskich trawnikach, skwerach i w innych dostępnych przestrzeniach. - Basen odkryty hula pełną parą i znowu, jak co roku, samochodów będzie mnóstwo. Kierowcy oblegają parking przy basenie i przedszkolu, okoliczne trawniki, skwery i gdzie tylko się da, nie zwracając uwagi, gdzie parkują. Dojazd i wyjazd do pracy pracownikom przedszkola będzie bardzo mocno utrudniony - zaznacza czytelniczka.

Osoby, które widziały zdarzenie proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 733-245-575.

Zgłoś naruszenie
{{ error.violation.name }}
{{ error.violation.email }}
{{ error.violation.body }}
{{ violation.success }}

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

{{ error.comment.author }}
{{ error.comment.body }}
{{ error.comment.rules }}
{{ comment.success }}