Mężczyzna który uderzył kobietę w Lesznie to mieszkaniec naszego powiatu

olawa24.pl 31/07/2019 13:55

Najpierw uderzył w twarz przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę, a później próbował ją przejechać.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Lesznie. Nagranie z monitoringu miejskiego, które zarejestrowało całe zdarzenie obiegło internet. Policja poszukiwała kierowcy czarnego porsche. Jak podaje portal gazetawrocławska.pl policja zatrzymała 35-letniego Michała N., jak się okazało to mieszkaniec powiatu oławskiego.

Mężczyzna ukrywał się w okolicach Andrychowa. Został przewieziony do Sądu Rejonowego w Lesznie, gdzie przyznał się do winy, jednak jak tłumaczył, został sprowokowany przez kobietę. Michał N. usłyszał już zarzuty znieważenia oraz spowodowania obrażeń ciała poniżej siedmiu dni. Odpowie także za zmuszenie do określonej czynności oraz narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Grozi mu do trzech lat więzienia.

To nie koniec czynów zabronionych przez Michała N. Był on poszukiwany za sprawę z 2018 roku kiedy to miał żądać 100 tysięcy złotych od innej osoby pod groźbą zniszczenia mienia. Za to wymuszenie rozbójnicze, grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia.

Reklama

Mężczyzna który uderzył kobietę w Lesznie to mieszkaniec naszego powiatu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 16:17:01

    Kozak bo kobiecie liścia wypłacił. Teraz będzie dostawał kutasem po ryju pod celą pajac

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 16:21:52

    Kto to dokładnie

  • gość 2019-07-31 16:27:44

    Twój stary

  • gość 2019-07-31 16:40:51

    Czesiu co ci tatuś w dzieciństwie zrobił że aż tak źle mu życzysz?

  • gość 2019-07-31 17:02:21

    uuu czyżby wielki powrót Plujka z Mercedesa ?? :) Jeśli tak to trzyma forme nasz wiejski celebryta-bokser...

  • Kkk - niezalogowany 2019-07-31 17:34:58

    A księżniczka za plucie to co dostała?

  • djfght - niezalogowany 2019-07-31 18:14:42

    cześ Ty pewnie za naplucie w twarz przeprowadził byś Panią za rączkę do końca pasów nie? Bo po wypowiedzi widzę że byście się dogadali, taka sama patologia jak w tym Lesznie

  • gość 2019-07-31 20:46:54

    szkoda ze ten wsior z oławskiego powiatu nie trafił na wypasionego karka z klamką

  • Ooooooo - niezalogowany 2019-07-31 21:29:30

    Turbo kozak z wierzbna!!! wieś się bawi nie ma co gangster pierwszy sort. .....zal

  • kildred - niezalogowany 2019-07-31 21:30:42

    to nie plujek,ale też dobry wariat. ciekawe za co dostanie większą kare ,za próbe sciągnięcia characzu czy za udeżenie lachona co za nim łaził. I to w Lesznie.... a na wyjeżdzie gole liczą sie podwójnie.Oławka jest wykozaczona ,często wylewa w większych miastach, nieczując respektu do miejscowych.

  • Gość 1988 - niezalogowany 2019-08-01 00:24:29

    A co Wy tacy miastowi, pomijając te całe zdarzenie wiecie co na wiosce się robi. Gówno wiecie bo tylko potraficie ploty siać i monotonna pracy nic życia w sobie nie macie. A jak ktoś tam napisał LACHON skoro znasz takie słownictwo bo w mieście Ciebie nauczyli na Kobiety wołać LACHON to współczuję twojej dziewczynie może żonie Żal

  • cześ - niezalogowany 2019-08-01 07:28:56

    cenzura skasowała mój komentarz!!!

  • gość 2019-08-01 09:55:28

    Wcale mnie to nie dziwi widząc kulturę w Oławie. Oława to stan umysłu nie miasto. Jak to się mówi człowiek z Oławy wyjedzie ale Oława z człowieka nigdy.

  • sss - niezalogowany 2019-08-01 11:03:26

    Napisali, że mieszkaniec powiatu, więc skąd pewność że dokładnie miasta Oławy....?

  • gość 2019-08-01 13:03:27

    Nasz Ci ON, nasz, wspaniale, cudownie, Nasi w TV, duma, chluba, serce rośnie. Eh trzeba mieć charakter do kobiety wyskoczyć, szacun ziomo.

  • gość 2019-08-01 14:36:08

    krótko i na temat \'Gdzie to całe nagranie które pokazuje że idzie ona na chodniku znajduje sie w martwym punkcie w lusterku prawym co tak naprawde nie ma znaczenia ponieważ kierowca włacza się do ruchu , a skoro juz zaczeła nie prawidłowo przechodzić przez przejscie dla pieszych mogła pojsc z tyłu samochodu lub poczekać a nie wskakiwać wprost pod maske , reakcja kierowcy momentalnie zahamował , a ona do niego dziwny gest i jakieś zarzuty i sraka , nie dziwie sie że ktoś o takiej masie i pewnie słabych nerwach wybuchnał chociaz w to wątpie poprostu powiedział o słowo za dużo co nasyciło jakąś patologiczną kobitke która uważa że dobrze zrobiła wyzywając go i plując w dodatku.. zastanówcie się co piszecie .. bo czesto w tym naszym kraju jestescie mądrzy po fakcie.. a gdzie Analiza.. i przedewszystkim z filmiku który trwał minute z hakiem nagle w sieci jest tylko 34 sekundy hahahaha czemu nie ma całości skad ona idzie i w jaki sposob wchodzi i znajduje sie na przejsciu , kiedy podjezdza auto... ps\'nikogo nie bronie\' ale w naszym kraju nie ma i nie bedzie sprawiedliwosci z kazdego mozna zrobic przestepce , a prawo przeczy jedno drugiemu... WIELKA SRAKA.

  • gość 2019-08-01 14:39:59

    i dodam jeszcze cos do podtekstu.... \"MONITORING MIEJSKI ZAREJESTROWAŁ CAŁE NAGRANIE\" ze cooooo????? 34 sekundy to jest całe nagranie? ponawiam pytanie gdzie jest pierwszy filmik który trwał minute z hakiem... BAŁWANYYYYYYYY

  • gość 2019-08-01 14:45:05

    Ważne jest to że on ją uderzyl w twarz ... nie ważne jest to jak ona się zachowała bo to kobita przeciez... Trzeba się umieć zachowywać jak na kobiete przystało po pierwsze , a nie zgrywać superbohaterke i probować zatrzymac np. 300koni pod maską ... hmn nasuwa się pytanie czy ona coś brała? wiec ... troche pokory i szacunku to napewno rozsądku bo przecież wygladało jakby to jego żona miała zostać odebrana na pasach i mieli poprostu odjechać do domu... zalosne jest to co sie dzieje w POLSCE mówiąc o spoleczeństwie prawie i organach

  • gość 2019-08-01 14:47:13

    a zapomniałęm jeszcze dodac ze najgorsze bagno , BAGNO KU*WA... robią media gazety i inni farmazoniarze... Żałosne !!!!!

  • gość 2019-08-01 15:46:02

    \"Myśląc\" jak ten co broni sprawcy to jest tak jakby winą zgwałconej kobiety jest to że jest ładna albo zgrabna. Mężczyzna nie bije kobiet, NIGDY !. To jest dno które trzeba piętnować. Nie ma wytłumaczenia dla tego zdegenerowanego agresora i nie ważne co jest na nagraniu minutę przed czy minutę po.

  • Leo - niezalogowany 2019-08-02 08:07:43

    He he mój sąsiad taki slawny

  • cześ - niezalogowany 2019-08-02 09:26:34

    nieważne jak ona się zachowała ale temu gościowi należałoby penisa upierdzielić i wsadzić do gardła tak głęboko że mu dupą wyjdzie!!!

  • Leo - niezalogowany 2019-08-02 10:14:33

    Widze mój sąsiad sławny he he

  • gość 2019-08-03 10:23:35

    FAKT FAKTEM NIEREAGOWAŁBYM WOGOLE NA TAKA PATOLE ) W FILMIKU JAK I W TYCH KOMENTARZACH. Pozdro

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 23:27:49

    Takie kozaki jesteście... publicznie podać jego nazwisko .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-04 15:00:44

    Lady mondry niepiszcie pod nikiem tulko Na sfoim profilu I czy byscie mu to powiedzieli potato w twarz cioty olawskie

  • cześ - niezalogowany 2019-08-05 08:04:48

    a co też by mnie uderzył jak tą babkę??? ciota to z niego jest jak baby bije!

  • Kobiety to tez dobre cwaniaki - niezalogowany 2019-08-06 22:01:14

    Tak sie użalacie że uderzył kobietę a jak kobieta bije faceta to wszystko jest w porządku? Według mnie dobrze zrobił

Dodajesz jako: |